Strona główna » Aktualności » Wakacje » Dlaczego nasza oferta Kolonii Harry Potter jest magiczna?

Data dodania: 24-04-2023
Dlaczego nasza oferta Kolonii Harry Potter jest magiczna?altLumos Czarodzieju! Nazywam się Aleksandra Biza i musze przyznać, że od zawsze wierzyłam w magię..Nie jest tajemnicą, że świat Harrego Pottera porwał mnie od pierwszych stron powieści. Tak naprawdę to Harry Potter towarzyszył mi od szkoły podstawowej aż po studia, bo to właśnie wtedy wyszła ostatnia część sagi. 

Wtedy jeszcze nie sądziłam, ze kilka lat później stanę na czele Szkoły Magii i Czarodziejstwa a Wakacje będę spędzać biegając w szacie zamkowymi korytarzami. ;) 

Pewnie zastanawiasz się dlaczego warto to właśnie naszą ofertę wybrać w przypadku Kolonii Harry Potter..

Przede wszystkim nie ma odpowiedniejszej scenerii pod taki wyjazd jak zamkowe mury. Mamy to szczęście, że w Polsce jest naprawdę wiele wspaniałych zamków, których wnętrza idealnie się wpasowują w klimat Harrego Pottera, jednym z nich jest Zamek Kliczków na Dolnym Śląsku oraz Zamek Karnity na Mazurach. 

Nie wyobrażam sobie również Szkoły Magii bez fantastycznych stworzeń, i to właśnie na naszych Koloniach Dzieci uczestniczą w zajęciach w Zakazanym Lesie o Sowach z prawdziwymi Sowami, w tym Sową Śnieżną! Nasi Skrzydlaci Przyjaciele od lat regularnie działają warsztatowo również w pracy z dziećmi autystycznymi. A skoro już mowa o Sowie Śnieżnej, to już niebawem będziemy świętować narodziny naszejalt Travelowskiej Sówki, która co prawda na co dzień będzie wychowywać się u naszego Gajowego wraz z innymi Sowami, a w czasie turnusów chętnie nas odwiedzać by przybliżać młodym Czarodziejom ciekawostki z życia tych fenomenalnych  dzikich ptaków.

Dość często słyszę od Rodziców, że udało mi się urzeczywistnić magię.. Musze przyznać, że to prawda! Tegoroczne przygotowanych do Letnich Szkół Magii w Zamku Kliczków i Zamki Karnity rozpoczęły się w Londynie. Oczywiście odwiedzenie studia WB, ujrzenia na własne oczy scenerii z filmów o Harrym Potterze czy też wejście do TEJ Wielkiej Sali było dla mnie spełnieniem marzeń i ogromną dawką emocji przez wzruszenie, radość po łzy. Poza wycieczką po studiu uczestniczyłam w kilku fantastycznych warsztatach tematycznych, które zainspirowały mnie do wprowadzenia zmian programowych w naszych szkołach. 

altZdradzę tylko tyle, że jeżeli sądzisz, że wrzeszczące mandragory czy różdżki rzucające zaklęcia są możliwe wyłącznie na ekranie to moooocno się mylisz! 

Bez dwóch zdań to będzie iście magiczne lato! Także nie zastanawiaj się długo bowiem do Wakacji pozostało jedynie 2 miesiące a na tegoroczne Kolonie na Zamku pozostało już niewiele miejsc! 

Magicznie Zapraszam

Aleksandra Biza  


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Wakacje
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu