Dzieci rządzą! - zobacz jak nasi Wychowawcy wyglądali w dzieciństwie! - Travel Kids

Dzieci rządzą! – zobacz jak nasi Wychowawcy wyglądali w dzieciństwie!

2 czerwca, 2019
POZNAJ NAS

Dzień Dziecka już za nami – dla nas to zawsze bardzo intensywny czas! Wczoraj świętowaliśmy go wspólnie z miastem Gdynia! Bawiliśmy się BOMBOWO! Przez cały dzień zbudowaliśmy i zaprogramowaliśmy razem 180 Robotów! WOW! Dziękujemy wszystkim Dzieciom i tym małym i tym dużym za każdy uśmiech i miło spędzony czas na wspólnej, kreatywnej zabawie!

Podobno współpraca z Dziećmi nie należy do najprostszych zajęć… Zdradzić Wam nasz przepis na nią? Nigdy nie zapominamy o tym, że kiedyś też byliśmy dziećmi…a teraz, spędzając z Nimi czas choć na chwilę możemy wrócić do tamtych chwil…


Nasza Pani Aneta.. jeżeli Twoje Dziecko wracając z półkolonii przywita się z Tobą w języku japońskim to wiedz, że to Jej  sprawka. Spotkasz ją zarówno na naszych półkoloniach i
koloniach, a każdy fan wszelkiego rodzaju gier komputerowych znajdzie w Niej niezłego kompana do rozmów. Z wykształcenia anglistka z pasji jedna z lepszych Instruktorek Survivalu. Jak widać od małego uwielbiała przyrodę, “bieganie” po drzewach, lasach i łąkach… Teraz już wiemy skąd ten zapał do warsztatów i aktywności na świeżym powietrzu.

 Druga edycja Survivalowej Kaszubskiej Przygody już niebawem – ciekawe jakie wyzwania tym razem przygotowała dla naszych Obozowiczów. 

 

A to  jest zdjęcie, które do tej pory znali tylko Najbliżsi, istna perełka w rodzinnym albumie… nasza Pani Ola na swojej pierwszej kolonii – w Darłówku…kto by pomyślał, że kiedyś zacznie organizować własne!

Gdy 8 lat temu napisała swoje pierwsze wakacyjne programy warsztatowe przekonała się, że to jest właśnie TO! Wiedziała, że chce stwarzać dla Dzieci niesamowity świat, w którym nie istnieje pojęcie nudy, realizować pomysły i patrzeć jak kolejne z nich wywołują uśmiech na twarzach Dzieci.

Jak widać zarówno te małe jak i duże Dzieci mają moc spełniania swoich marzeń… Tego właśnie Wam życzymy
z okazji Dnia Dziecka – zamieniania marzeń
w rzeczywistość!

 

Widzimy się już niebawem – w Wakacje!
Zespół eduROBOT.PL i TravelKIDS.PL

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.