Hello Mazury - Nowy Ośrodek Kolonijny! - Travel Kids

Hello Mazury – Nowy Ośrodek Kolonijny!

11 lutego, 2020
Wakacje

Jedziemy na Mazury! Jedziesz z nami!? Rodzicu, koniecznie obejrzyj z dzieckiem nasz nowy wakacyjny ośrodek KOŁATEK

Już w lipcu wybieramy się na 20 dni na Mazury, czyli 2 turnusy po 10 dni każdy! Oby nam tylko pogoda dopisała! Chociaż..gdy zamiast żaru tropików będzie ulewa..mamy i tak spore pole manewru…chociażby wycieczka do pobliskiego Aquaparku!

Jeżeli kiedykolwiek byłeś na Mazurach to wiesz jak tam bywa pięknie. I w naszym ośrodku również tak jest – to malownicza i bardzo spokojna okolica – idealne warunki do odpoczynku i rekreacji. Do tego czyste powietrze i przepiękne trasy leśne.

Zamieszkamy pomiędzy dwoma jeziorami na skraju dużych kompleksów leśnych. Do naszej dyspozycji będzie plaża strzeżona przez ratowników WOPR, kajaki, rowerki wodne czy kolorowe, wygodne hamaki z widokiem na jezioro.

Pewnie zastanawiasz się…jak zatem wygląda sprawa zakwaterowania… Ośrodek zwiedziłam osobiście i szczerze to skradł moje serce od razu. Widać było sporą dbałość o porządek zarówno w domkach jak i otoczeniu dookoła. Będziemy zakwaterowani w domkach 6 osobowych ze  świeżo wyremontowanymi łazienkami.

Do tego bogate zaplecze rekreacyjne, boiska, plac zabaw, duża przestrzeń do zabawa na świeżym powietrzu jak i w miejscach zadaszonych.  Dodatkowo na miejscu będą na nas czekać Animatorki, które z pewnością fajnie zagospodarują Dzieciom czas wolny!


 

 

 

 

 

 

 


Serdecznie Zapraszam
To będą MOCNO PRZEBOJOWE WAKACJE!
Aleksandra Biza
tel.: 535 041 242

Jeden komentarz do “Hello Mazury – Nowy Ośrodek Kolonijny!

  1. Alicja
    14 lutego, 2020
    Odpowiedz

    Wygląda bardzo ładnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.