Jak wybrać półkolonie dla dziecka? - Travel Kids

Jak wybrać półkolonie dla dziecka?

28 października, 2019
Ferie

Rodzicu, wiem jak trudno znaleźć odpowiednie półkolonie dla dziecka. Takie, na których nie będzie nawet chciało słyszeć o powrocie do domu. Jednym słowem takie, które będą wywoływać u niego nieziemską wręcz dawkę samych pozytywnych emocji! 

Sprawmy, żeby półkolonie podczas Ferii 2020 były nie tylko czasem spędzonym produktywnie, ale przede wszystkim sprawiły Twojemu dziecku RADOŚĆ!

Rodzicu, nie szukaj więc zajęć na własną rękę – usiądźcie wspólnie przed komputerem. Pozwól, by to dziecko obejrzało stronę, oferty. Pozwól by samo zdecydowało, czy ferie chce spędzić właśnie na takich warsztatach. Duże miasto daje sporo możliwości jeśli chodzi o wypoczynek dla dzieci, ale jeżeli chcesz zainwestować pieniądze z pożytkiem dla dziecka, warto podsunąć mu zabawę zgodną nie tylko z jego zainteresowaniami ale pobudzającą do twórczych rozwiązań!

Owszem za półkolonie należy zapłacić, jednak pamiętaj, że jest to DOBRA INWESTYCJA. Twoje dziecko spędzi ten czas o wiele ciekawiej niż grając w gry komputerowe, oglądając animacje w telewizji czy vlogi w serwisie Youtube!

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem typu: półkolonie czy opieka niani? Wybór powinien być oczywisty! Zabawa i ciekawie spędzony czas z rówieśnikami zawsze będzie lepszą opcją dla młodego człowieka! Pamiętaj, że półkolonie to nie tylko tematyczne warsztaty, to również świetna zabawa na świeżym powietrzu: boisku czy placu zabaw! Dzięki różny formom aktywności w ciągu dnia dziecko wyczekuje kolejnych bloków warsztatowych.

Jestem przekonana, że stworzyłam program warsztatowy, który nie tylko spodoba się Twojemu dziecku, ale i pobudzi jego wyobraźnię i umożliwi pozyskanie nowych umiejętności rozwijając przy tym jego pasje. 

Serdecznie zapraszam na półkolonie, na których nie ma czasu na nudę! 

Aleksandra Biza

Jeden komentarz do “Jak wybrać półkolonie dla dziecka?

  1. K.
    30 października, 2019
    Odpowiedz

    Dokładnie już 2 lat wybieram pólkolonie razem z córką, to w końcu ona będzie w nich uczestniczyć. Owszem sprawdzam organizatora wg swoich kryteriów, ale wybór tematyki pozostawiam córce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.