Strona główna » Aktualności » Warsztaty » Magiczne Warsztaty w Szczecinie

Data dodania: 01-03-2023
Magiczne Warsztaty w SzczeciniealtNasze trójmiejskie Czarownice ostatnie dwa tygodnie spędziły w Szczecinie, w restauracji  Ministerstwo Magii. To właśnie w tym fantastycznym lokalu przez cały okres ferii zimowych odbywały się magiczne warsztaty dla Dzieci. 

Czarodzieje ze Szczecina zgłębiali tajniki magii uczestnicząc każdego dnia w innych magicznych przedmiotach niczym ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Mieli niesamowitą okazję spędzenia czasu w Ministerstwie Magii w czasie gdy jest ono zamknięte dla Gości. Przy okazji poznając również dość liczne ciekawostki na temat samego lokalu i jego powstania. A mało kto wie czy Kot z obrazu istnieje naprawdę, kto wykonał ministerski Parking dla Mioteł czy jak to się stało, że Ministerstwo Magii powstało w Szczecinie. 

Łącznie bawiło się z nami 87 Czarodziejów! WOW! Bardzo dziękujemy Czarodziejom za wspólną iście fantastyczną zabawę a Rodzicom za zaufanie! Z pewnością to nie ostatnie warsztaty w Szczecinie! Już w najbliższą sobotę spotkamy się na drugiej edycji Nocki w Ministerstwie Magii a w Wakacje na niesamowitych Koloniach w polskich Zamkach! Tam to się dopiero dzieje... MAGIA! 

Do zobaczenia! Wasze Czarownice! 

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Warsztaty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu