Masz w domu Dziecko żądne przygód?! Ten tekst jest dla Ciebie! - Travel Kids

Masz w domu Dziecko żądne przygód?! Ten tekst jest dla Ciebie!

23 grudnia, 2019
Ferie, POZNAJ NAS

Ten szalony świąteczny czas  szybko jednak mija i zapewne zaraz po Nowym Roku będziesz już przekopywać caaaały Internet w poszukiwaniu ofert półkolonijnych na ferie…

O ile już tego nie robisz..


Drogi Rodzicu, wiem jak trudno znaleźć odpowiednie półkolonie dla dziecka. 

Znaleźć ofertę, którą będzie w stanie zainteresować Twoje Dziecko i jeszcze domknie się w domowym budżecie..nie należy do najłatwiejszych zadań! Wiem..

Aleee…myślę, że udało mi się stworzyć program warsztatowy, który wywoła uśmiech na twarzy niejednego dziecka! Również Twojego! I jeszcze ceny poszły w dół .. WOW

Pewnie zastanawiasz się co takiego fajnego mamy w zanadrzu..hmm?

♥️♠️♦️♣️♥️♠️♦️♣️♥️♠️♦️♣️
Myślę, że historię Alicji w Krainie Czarów doskonale znasz.. Teraz sądzisz, że to temat dobry wyłącznie dla dziewczynek i Twój syn powie kategoryczne NIE
♥️♠️♦️♣️♥️♠️♦️♣️♥️♠️♦️♣️
Przeczytajcie program wspólnie a zobaczysz, że na pewno go zainteresuje!

Ja Ci zdradzę tutaj tylko nieliczne atrakcje..
🧁 warsztat MuffinChef – Polskę wręcz opanowała moda na Masterchefy..i gotujące Dzieci..  u nas za to będzie na słodko i ze sporą dawką zabawy..

To nasze 10- lecie a ono zobowiązuje..postanowiliśmy zrobić coś czego jeszcze nie było!  Co takiego?! Uwierz mi to jest naprawdę WOW!

🦠 warsztat SlimeBox – kolorowe glutki, pewnie wiesz o czym mówię.. i zdecydowanie wolisz uniknąć tworzenia ich w domu… pespektywa szorowania kolejny raz kanapy czy dywanu przyprawia Cię o dreszcze.. ZNAM TO! 

 Spoko…wszystko co się wiąże ze slajmami bierzemy na siebie! Zwłaszcza tę ich ciemną stronę mocy… 

🔹 warsztat LEGO – bo zabawa klockami zawsze sprawia dużo frajdy, prawda?! W tym przypadku dzięki elektronicznym częściom każdą konstrukcję wprawimy w ruch – fundując Dzieciom ogromną dawkę zabawy!

Tak jak wspomniałam to tylko namiastka tej 5 dniowej zabawy!

👉 Stworzona przeze mnie Zimowa Wyprawa ma za zadanie inspirować Dzieci pokazując nieszablonowe podejścia ale również przekazać, że “jeśli chce się dokonać niemożliwego, trzeba wierzyć, że to możliwe!”
 Ja wierzę! I chciałabym aby Twoje Dziecko również uwierzyło! 

Pewnie teraz zastanawiasz się ale co z tym mają wspólnego te zdjęcie?! WSZYSTKOPrzedstawiam Ci Julkę ❤️ moją siostrzenicę i największą inspirację..

Wiesz.. kiedyś w trakcie wakacyjnych półkolonii usłyszałam od jednego z uczestników: „Pani Olu..nie wie pani? Brudne dziecko to szczęśliwe dziecko…” – Od tamtej pory już WIEM

Tymek miał 7 lat..i rozbawił mnie do łez… zatem mówię wprost…Twoje Dziecko..będzie z nami brudne (w granicach rozsądku) ale i szczęśliwe!


I jak? Sądzisz, ze choć trochę pomogłam Ci w znalezieniu odpowiednich półkolonii dla Twojego Dziecka? Jakby co.. mamy tez inne tematyki w planach! 

Aleksandra Biza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.