Mikołajki 2019 - fotorelacja - Travel Kids

Mikołajki 2019 – fotorelacja

11 grudnia, 2019
Warsztaty

 6 dni, 12 szkół, prawie 40 klas! WOW!!!

To były magiczne i niezapomniane Warsztaty Mikołajkowe, które na długo pozostaną w pamięci naszej i z pewnością każdego dziecka, które bawiło się wspólnie z nami!

W tym roku zdecydowanie największą popularnością cieszył się Warsztat  arbuzowego SQUISHY! Co to takiego?! Koniecznie zapytaj swoje Dziecko! Ono z pewnością szybko wszystko Ci wyjaśni!

Poza LEGO na wesoło, Laboratorium Slajmów i Squishy na Dzieci czekało nasze Szczęśliwe Koło pełne Niespodzianek! Również i Wychowawcy mogli spróbować swojego szczęścia i wylosować: upominek, niespodziankę lub coś słodkiego!

Do tego ogromną frajdę uczestnikom sprawiła zabawa w ZAKRĘCONO FOTO! Spójrz sam, jak dobrze się bawiliśmy! Było sporo śmiechu i duża dawka niezłej zabawy. A przecież to jedynie mały % tego co przygotowaliśmy na tegoroczne Ferie..

   

Myślisz, że to już koniec atrakcji?! Nic bardziej mylnego! Każde Dziecko otrzymało pamiątkowy, mikołajkowy upominek!

Co tu dużo mówić.. Uwielbiamy takie spotkania, czy może być coś przyjemniejszego niż obserwując jak dzięki nam pojawia się uśmiech na twarzach Dzieci?!

Mówią, że najlepsze prezenty ukryte są w sercach… to prawda! Fajnie być Mikołajem!

   


Kolejna edycja już za rok… a jeżeli chcesz byśmy odwiedzili szkołe Twojego Dziecka np. w trakcie rodzinnych festynów majowych lub z okazji Dnia Dziecka, to uwaga już po Nowym Roku uruchamiamy rezerwacje! 

Mamy jeszcze kilka niespodzianek w zanadrzu! 

Aleksandra Biza

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.