Minecraftowe Ferie - co to takiego?! - Travel Kids

Minecraftowe Ferie – co to takiego?!

18 grudnia, 2019
Ferie, POZNAJ NAS, Warsztaty

A w styczniu…. znooowu się zacznie…..Maaaaamo…co robimy?!? Maaaamo nudzi mi się!!! 

Znacie TO?! 

Ferie – dla każdego Rodzica to ciężki czas a dla nas sporo frajdy! Ale coś Wam powiem …NUDA NIE MA Z NAMI SZANS!  Jak to możliwe?!

Pozwól, że zadam Ci 2 pytania..

👉 Czy Twoje dziecko nie opowiada o niczym innym niż kilofy, surowce czy narzędzia? Jednym słowem wszystko to co się wiąże z przestrzenią gry Minecraft?

👉 W dodatku w jego pokoju non stop potykasz się o kolejne elementy LEGO? Jeżeli na każde z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK…to pomyśl.. ..a gdyby tak połączyć ulubioną grę z klockami LEGO? Hmm?! 😁

My to zrobiliśmy!  5 dni budowania programowalnych robotów z fenomenalnych zestawów LEGO + świetna zabawa z unikatowymi zestawami tematycznymi LEGO MINECRAFT!

Czy opowiadać dalej?! Chyba nie..

Zatem zapraszam Twoje Dziecko na 5  dni kreatywnych i mocno rozwijających warsztatów przeplatanych zabawą, radością ale i poszerzaniem nowych horyzontów podczas zimowych półkolonii w Gdańsku, Gdyni i Szczecinie!

Drogi Rodzicu, pewnie widząc temat: MINECRAFT zastanawiasz się nad tym, że nie bardzo chciałbyś aby Twoja pociecha spędzała całe dnie przed komputerem “grając w Minecrafta”. 🤔

Masz rację – ja też tego nie chcę! 😊

Dlatego stworzyłam program warsztatowy, który będzie równie atrakcyjny dla młodego człowieka ale opierający się na doświadczaniu i tworzeniu w świecie realnym.👏

PS. Słyszałeś już o naszych świątecznych prezentach? Przy rezerwacji półkolonii do 26 grudnia otrzymasz EXTRA PREZENT – BLUZĘ z limitowanej edycji – Nuda nie ma z nami szans – Ferie 2020!


Jeżeli w dalszym ciągu masz wątpliwości czy Twoje dziecko fajnie spędzi z nami czas skontaktuj się ze mną – chętnie odpowiem na każde z pytań.

Aleksandra Biza
👉 535 041 242

Jeden komentarz do “Minecraftowe Ferie – co to takiego?!

  1. Marta
    18 grudnia, 2019
    Odpowiedz

    Jak ja to dobrze znam 😉 W dodatku ile można tego oglądać na youtube jak ktoś w to gra i słuchać ciąglę “yo siemanko” MA SA KRA!!!! Myślę, że nie jestem jedyną mamą, która ma tego serdecznie dość. Dlatego dla nas te półkolonie to jak strzał w 10 :)) Naprawdę!! Jest minecraft, jest lego..nie ma grania na komputerze a mimo to jest zabawa i dziecko jest w swoim świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.