Strona główna » Aktualności » Wakacje » Najmagiczniejsze Kolonie w Polsce - Kolonie Harry Potter

Data dodania: 07-04-2023
Najmagiczniejsze Kolonie w Polsce - Kolonie Harry PotteraltDziś każde Dziecko może poczuć się jak Czarodziej niczym bohater z filmów o Harrym Potterze. Magiczne Kolonie w najprawdziwszym zamku to spełnienie marzeń każdego fana Harrego Pottera.

Zanim jednak wybierzemy się do naszej Szkoły Magii i Czarodziejstwa do Waszego domu naszą sowią pocztą dostarczymy list z czerwoną pieczęcią - to nic innego jak fantastyczne zaproszenie wzorowane na List z Hogwartu. Niejednokrotnie slyszałam od Rodziców naszych młodych Czarodziejów, że moment, w którym ujrzeli na swojej poduszce list był tym, w którym pojawiła się ogromna euforia i łzy szczęścia. Tak się SPEŁNIA MARZENIA! 

Magiczne Kolonie Harry Potter na Zamku co roku rozpoczynają się od legendarnej Ceremonii Przydziału, to właśnie w tym momencie młodzi Adepci Szkoły Magii dowiadują się o przydziale do jednego z czterech domów: Gryffindoru, Slytherinu, Hufflepuff i Ravenclaw. Następnie uroczyście przyodzieją szatę szytą na miarę u naszej Madame Malkin oraz otrzymają ręcznie rzeźbioną różdżkę. 

altPoza zamkową scenerią na Uczniów Magii czekają rozgrywki w Quidditcha czy Bal Czarodzieja, To również nietuzinkowy program warsztatowy: lekcja eliksirów w salach zamkowych, warsztaty w Zakazanym Lesie z opieki nad fantastycznymi zwierzętami, zajęcia z wytwórcą różdżek. To również legendarny Puchar Domów, w którym można wygrać niezwykłą nagrodę, ale również spotkanie z prawdziwymi sowami, w tym sową śnieżną wyglądającą niczym uwielbiania przez dzieci Hedwiga! Czy nie brzmi to fantastycznie!?

Na naszych turnusach w zamkach można również dołączyć do redakcji Proroka Codziennego, wydawanego podczas pobytu czy do legendarnego Klubu Pojedynków na zaklęcia! A wieczory spędzamy odpoczywając w naszym Pubie Pod Trzema Miotłami gdzie nie tylko można zaopatrzyć się w fasolki wszystkich smaków ale wypić największy przysmak uczniów Hogwartu - piwo kremowe


Obejrzyj KLIP z Magicznych Kolonii 2022

Program warsztatowy może być nieco zróżnicowany z uwagi na przydział do pierwszej lub drugiej klasy ale z pewnością będzie przemagiczny! :) 


altZa przygotowanie i prawidłową realizację programów warsztatowych odpowiada Aleksandra Biza – pedagog, która od 12 lat wspólnie z nami prowadziła warsztaty pozalekcyjne z robotyki w wielu szkołach w Polsce oraz organizowała wypoczynki dla Dzieci i Młodzieży.

W każdym sezonie również prowadzi grupy warsztatowe, bo..najzwyczajniej UWIELBIA WSPÓŁPRACĘ Z DZIEĆMI!

Serdecznie zapraszam!

Aleksandra Biza
(prof. Ginebra MacPuffin)
tel.: 535 041 242
e-mail: abiza@igcompany.pl


 

 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Wakacje
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu