Strona główna » Nocowanki z Harrym Potterem

Nocowanki z Harrym Potterem

Noc Duchów - Komnata Tajemnic została otwarta..

Noc Duchów - Komnata Tajemnic została otwarta..

199,00 zł169,00 zł
Zapraszamy na coroczną Noc Duchów w Pokoju Życzeń - Nocowanka z Harrym Potterem dla dzieci w wieku 8-13 lat! Zbierz swoją zaufaną ekipę i tak jak Harry i jego przyjaciele, zgłębiaj tajemnice Szkoły Magii i Czarodziejstwa po godzinach.
Lekcja wróżbiarstwa z prof. Sybillą

Lekcja wróżbiarstwa z prof. Sybillą

199,00 zł169,00 zł
Zapraszam Twoje Dziecko na Magiczną Nockę pełną wróżb i przepowiedni z prof. Sybillą... Przygotowaliśmy specjalnie na tę NOC  całe mnóstwo świec, talie używanych, kolorowych kart, kryształowe kule, czy też niezbędne do wróżenia z fusów filiżanki. Twoje Dziecko poczuje się jak na najprawdziwszej lekcji wróżbiarstwa w noc Andrzejkową! 
Mikołajki Ho, Ho, Ho w Hogwarcie

Mikołajki Ho, Ho, Ho w Hogwarcie

199,00 zł179,00 zł
Choć Szkoła Magii i Czarodziejstwa - Hogwart jest magicznym miejscem przez cały rok, jednakże w okresie mikołajkowym nabiera szczególnego uroku.. Przygotowaliśmy specjalnie na tę NOC  tony świątecznych dekoracji rodem z Głównej Sali w Hogwarcie. Zapraszam Twoje Dziecko na cudowną i iście magiczną Nocowankę Mikołajkową inspirowaną przygodami o Harrym Potterze.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu