O nas - Travel Kids

Travel Kids to projekt, który powstał w oparciu o doświadczenie, pasję i przyjaźń ludzi, którzy tę pasję dzielili.

Jesteśmy grupą ludzi, którzy organizują kolonie i półkolonie dla dzieci i młodzieży już od 9 lat. Są wśród nas pedagodzy, studenci, artyści, survivalowcy, absolwenci robotyki i automatyki, biologii i chemii czy anglistyki. Wszyscy mamy wyjątkowe zainteresowanie i wspólną, ogromną pasję – przekazywanie dzieciom wiedzy za pomocą zabawy.

Nauka zazwyczaj kojarzy się dzieciom ze szkolną ławką i uważnym słuchaniem nauczyciela. My mamy misję – pokazać im, że tak nie musi być! Oprowadzamy dzieci po świecie wyobraźni i nieograniczonych możliwości, a Ty – Drogi Rodzicu masz szansę podarować im klucz do tego świata.

Oto nasz zespół

to my zaopiekujemy się Twoją pociechą i wprowadzimy ją w fantastyczny świat kreatywności, eksperymentów i dobrej zabawy! Poznaj nas:
Aneta

Jeżeli Twoje Dziecko wracając z półkolonii przywita się z Tobą w języku japońskim to wiedz, że to sprawka pani Anety. Spotkasz ją zarówno na naszych półkoloniach i koloniach, a każdy fan wszelkiego rodzaju gier komputerowych, bajek i komiksów znajdzie w Niej niezłego kompana do rozmów. Z wykształcenia anglistka z pasji jedna z lepszych Instruktorek Survivalu. Współautorka wakacyjnych i wycieczkowych programów warsztatowych. Do tego rysunek, design, robotyka i programowanie Jej nie straszne.

Mariola
Przez Dzieci nazywana Yodą – panią Yodą! Dziewczyna o potężnej mocy zjednania sobie Dzieci, ogromnym poczuciu humoru i nietuzinkowych zainteresowaniach. Uczestniczka wielu turniejów robotycznych, m.in. Trójmieskiego Turnieju Robotów w kategorii Line Follower. Organizatorka i instruktorka programowa obozów harcerskich, studentka fizjoterapii grająca m.in. na skrzypcach, pianinie i gitarze. Hobbistycznie trenuje taniec irlandzki i cosplayuje – samodzielnie tworząc przebrania i wcielając się w postacie fikcyjne głównie z komiksów, mangi, seriali czy gier komputerowych.
Łucja

Pasjonatka kilku dziedzin sportów wrotkarskich, której największą miłością są wrotki, jednak jeździ też na rolkach do jazdy miejskiej i łyżwach. Na codzień studentka Energetyki, a każdy czas wolny od przedmiotów ścisłych poświęca na sport. Uczęszcza na treningi sekcji lekkoatletycznej Politechniki Gdańskiej i trenuje na siłowni. Dzięki temu wie jak ważne i potrzebne jest przygotowanie przed i po treningu i poprowadzi odpowiednie rozgrzewki i rozciąganie.

Kamila

Zawodowo spełnia się jako nauczyciel klas początkowych. Może właśnie dlatego, że odkąd pamięta jej marzeniem była praca z dziećmi. Ze wspólnego czasu, rozmów, zabaw czy tzw. “rozkminiania” czerpie ogromną radość. Wolny czas spędza głównie na leśnych wędrówkach, geocachingu, lub w kuchni próbując nowych przepisów z zagranicy. Gdy tylko ma okazję uwielbia podróżować i chłonąć całą sobą rdzenne kultury; ich zwyczaje, kulinaria, architekturę oraz piękną naturę.

Martyna

Kiedyś nasze Laboratorium Super Slime zamieni na to prawdziwe – biologiczne. Na co dzień studentka Biologii Medycznej działająca w Studenckim Naukowym Kole Genetycznym popularyzując naukę wśród najmłodszych. Popołudniami zaś w czerwonych koralach oraz w niesamowitym stroju ludowym tańczy w  Zespole Pieśni  i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego. Do tego dyplomowana Animatorka Czasu Wolnego wprost uwielbiana przez Dzieci. Jednego jesteśmy pewni – nuda z Nią nie ma żadnych szans!

Kto stoi za marką Travel Kids?

Cześć! Nazywam się Aleksandra Biza.

Jestem pedagogiem, a moją pasja jest oczywiście praca z dziećmi, w którą angażuję się całą sobą. Podczas kolonii i półkolonii jestem w 100% dla dzieci. To czas  kiedy częściej mnie zobaczysz na boisku czy przy stoliku grająca w gry planszowe z dziećmi, niż przy komputerze. To czas gdy się poznajemy, nawzajem oprowadzamy się po naszych światach – tym dziecięcym i tym naszym obozowo – warsztatowym Jak to się stało, że odnalazłam swoją drogę w życiu i robię to, co kocham?

“Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę”

Przez pierwsze 19 lat mieszkałam w małym miasteczku z obłędnym widokiem z okna na Karkonosze. Z uśmiechem wspominam czasy, w których Dzieci nie znały pojęcia nudy, do dziś pamiętam zabawy, które wspólnie z koleżankami i kolegami z podwórka wymyślaliśmy,  a już samo opracowywanie ich zasad było dla nas ogromną zabawą.

“Sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania”

Wyjechałam do Szczecina, zostałam studentką Pedagogiki. Czy było łatwo? Nie, nie było…nieznane miasto, rodzina i przyjaciele w odległości 400 km. Sama teoria to było jednak za mało – chciałam działać! Dzień zaczynałam zajęciami na uczelni a kończyłam warsztatami w szczecińskim oddziale eduROBOT.PL. Tak właśnie poznałam fascynujący świat robotyki i programowania i po wielu latach całkiem na nowo odkryłam LEGO, ale przede wszystkim nauczyłam się czegoś najcenniejszego.. współpracy z Dziećmi.

“Rób to, co robisz, tak dobrze, by ludzie chcieli zobaczyć to ponownie i przyprowadzić swoich przyjaciół.”

Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że to jest właśnie to co chcę w życiu robić. Był w tym wymarzony przeze mnie element nauczania i to w dodatku z uśmiechem i w atmosferze zabawy. Wspólnie z Dziećmi czerpałam z tego czasu jak najwięcej! To dzięki rozmowom z Nimi napisałam swoje pierwsze wakacyjne programy warsztatowe. To dzięki nim powstał projekt Travel Kids. I kolejny raz przekonałam się, że to jest właśnie TO! Chcę stwarzać dla Nich niesamowity świat, w którym nie istnieje pojęcie nudy, realizować pomysły i patrzeć jak kolejne z nich wywołują uśmiech na twarzach Dzieci.

Dlaczego warto, aby Twoje dziecko wybrało się na kolonię lub półkolonię właśnie z nami?

Wykwalifikowana kadra

Oddajesz swoją pociechę pod opiekę profesjonalistów – ciepłych ludzi, którzy mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi i potrafią złapać z nimi doskonały kontakt. To pedagodzy oraz pasjonaci w swoich dziedzinach, którzy podczas zabaw będą rozwijać kreatywność u dzieci.

Bezpieczeństwo

Przez cały czas kolonii lub półkolonii Twoja pociecha ma zapewnioną opiekę – non stop. Nie ma sytuacji, w której wychowawca spuszcza oko z dziecka lub zajmuje się swoimi sprawami. To zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Twojego dziecka.

Niesienie wartości

Podczas wspólnych zajęć, mamy na celu nie tylko zabawę dzieci, lecz także wypracowanie w nich takich cech, jak zaradność, samodzielność oraz samodyscyplina. Dodatkowo każda zabawa ma na celu rozwijanie kreatywności oraz pasji Twojej pociechy.

Wyjazdy tematyczne

To nie są zwyczajne kolonie, na których tylko gra się w piłkę lub leży na plaży. Każdy nasz wyjazd jest dopasowany do zainteresowań Twojego dziecka – Star Wars, Minecraft, Taniec, Robotyka – to tylko kilka tematyk, które mamy Wam do zaoferowania. Co roku mamy dla Was nowe propozycje!

Ciągłe wsparcie dla dziecka

Wbrew pozorom dzieci każdego dnia borykają się ze swoimi „ogromnymi” problemami – u nas każde dziecko może liczyć na rozmowę z wychowawcą, wysłuchanie i pomoc. Samopoczucie dziecka jest dla nas najważniejsze.

Nowoczesność

Dopasowujemy materiały dydaktyczne do dzieci, nie odwrotnie. Idziemy z duchem czasu i staramy się, aby zajęcia były dla dzieci jak najciekawsze – do nauki wykorzystujemy np. laptopy, tablety oraz zestawy LEGO służące do nauki kodowania

OPINIE

Agnieszka i Tomek – rodzice 10-letniego Przemka, Rumia

Fakt, mieliśmy z mężem obawy przed puszczeniem syna z nieznanymi ludźmi i jeszcze zamawianie przez internet, ale nasze obawy zostały rozwiane w momencie, w którym poznaliśmy panią Olę. Syn do tej pory jest pod wielkim wrażeniem kolonii w Chmielnie. Do dziś wspomina survivalowe zadania i podchody zorganizowane dla wszystkich grup z niecierpliwością czeka na kolejne wakacje.

Kasia – mama 11-letniego Olka, Gdynia

Kolejny raz skorzystaliśmy z oferty półkolonii. Nasz Syn nie wyobraża sobie ferii czy wakacji bez edurobot. Przemili Wychowawcy, co roku na warsztatach pojawiają się nowe konstrukcje do tego wyjścia. Fajnie by było jakby pojawiła się opcja dłuższa, nie tylko tygodniowa. Bo ten tydzień to zawsze leci jak zwariowany.

Iwona – mama 9-letniego Huberta, Gdańsk

Mój syn już 3 rok z rzędu wybiera się na półkolonie z robotyką. Zawsze jest bardzo zadowolony, my jako rodzice z opieki i planu dnia również. Piszę opinię dopiero teraz bo bardzo mnie zaskoczyły negatywne komentarze, chyba konkurencja działa. Nie mam nic do zarzucenia, kadra świetna, zawsze chętnie pomoże, porozmawia również z nami i opowie co w danym dniu stworzyli. Poza tym edurobot zawsze trafia w gusta mojego syna z tematyką. Hubert spędza wakacje tak jak lubi ucząc się nowych rzeczy, rozwijając swoje pasje, bawiąc się przy tym i nie korzystając z telefonu czy gier.

Ewa – mama 7-letniego Mikołaja I 10-letniego Jeremiego, Szczecin

Korzystamy pierwszy raz z oferty wakacji w edurobot ale widząc naszych synów codziennie zadowolonych wiemy, że to był dobry wybór. Panie prowadzące bardzo otwarte i sympatyczne. Odbierając chłopaków widzimy rezultaty danego dnia. Patrząc jak fajnie się bawią aż sami chętnie byśmy zostali na takich zajęciach. Może warto pomyśleć o jakich zajęciach dla rodzin.

Michał – Tata 10-letniego Olka, Poznań

Zajęcia w ferie pozwoliły rozwijać zainteresowania mojego dziecka. Twórcze poznawanie nowych zagadnień, miła atmosfera i tempo zajęć dostosowane do dzieci. Syn był zadowolony.

Monika i Piotr – Rodzice 9-letniej Mileny

Skradliście serce naszej córki turniejem sportowym. Przez najbliższe kilka dni chodziła dumna, że jej drużyna zwyciężyła. A nam jako rodzicom spodobało się to, że wszystkie dzieci dostały nagrody, niezależnie od tego czy były w wygranej drużynie czy przegranej. Liczy się zabawa, a jej z pewnością nie zabrakło.

Iwona – Mama 8-letniej Dari, Pabianice

Miałam trochę obaw kupując ofertę kolonii przez internet dla córki. Tym bardziej, że pochodzimy z innego województwa, w którym nie ma oddziału, pozostał nam kontakt telefoniczny I mailowy. Okazało się, że obawy były niepotrzebnie. Córka była zachwycona. Najbardziej podobały jej się warsztaty na wrotkach i rozgrywki w ringo. Opowiadała też o dyskotece i ognisku. Bardzo dziękuje za opiekę. Na pewno w przyszłym roku również skorzystamy.

Marta – Mama 8-letniej Tosi, Gdynia

To był pierwszy dłuższy wyjazd córki bez nas. Wychowawczynie miały bardzo dobre podejście do córki, już na zbiórce przedstawiły się i zaproponowały zapoznanie nowych koleżanek. Do tego bardzo spodobał mi się pomysł z codzienną kontrolą czystości w pokojach. Córka chwaliła sobie zarówno zajęcia jak i sposób na czas wolny, nauczyła się nowych gier zespołowych, np. ringo. Będę polecać! Na pewno skorzystamy jeszcze z oferty.

Karolina, mama zadowolonych 7-letnich Konstruktorów, Gdynia

Od czego zacząć? Przede wszystkim moje bliźniaki były bardzo zadowolone! A to najważniejsze! Pierwszego dnia przyszłam 30 min przed końcem zajęć by sprawdzić jak się zaaklimatyzowały w nowym miejscu. Okazało się, że wcale nie miały zamiaru wracać tak wcześnie do domu. Pani prowadząca bardzo miła, sympatyczna. Z fajnym podejściem do dzieci, gdy tylko pojawiliśmy się rano od razu się przedstawiła i zajęła chłopakami. Sam program zajęć wydawał mi się interesujący, bo poza robotami były jeszcze warsztaty przyrodnicze. Chłopakom takie półkolonie naprawdę bardzo się podobały. Polecam!

Kaśka – mama 9-letniego Oskara

Dobrze, że są takie miejscu jak edurobot, mój syn jest zafascynowany minecraftem, najchętniej spędzał by na grze cały wolny czas, dlatego półkolonie z lego ale w temacie minecraftem to w naszym przypadku strzał w 10. Oderwał się od wirtualnego świata I mógł poznać swoją ulubioną grę z całkiem innej strony. Świetny pomysł!

Barbara – mama 8-letniego Mikołaja, Gdańsk

Mój Mikołaj był na tych zajęciach w Gdańsku w I turnusie. Lektorzy bardzo pomocni. Raz jeszcze dziękuję Pani Magdzie, która zawsze służyła dobrą radą i była pomocna mojemu dziecku. Dziękuję waszej firmie, że Mikołaj mógł spędzić wakacje ucząc się współpracy i programowania. Roboty jak i programowanie były przedstawione w bardzo ciekawy i odpowiedni dla jego wieku sposób. Choć ma dopiero 8 lat to codziennie mogłam zobaczyć jakiego zbudował robota i w jaki sposób go ożywił. Naprawdę polecam te zajęcia! Konkurencja ma dużo droższe zajęcia, a idea podobną.

Paweł, tata 9-letniej Kai, Starogard Gdański

Po kolonii Kaja stała się miłośniczką kajaków. Dla córki to był pierwszy raz w kajaku a teraz sama nas na nie wyciagą. Będziemy polecać!”

Ewelina, mama 8-letniego Stasia, Gdańsk

Zajęcia w ferie pozwoliły rozwijać zainteresowania mojego dziecka. Twórcze poznawanie nowych zagadnień, miła atmosfera i tempo zajęć dostosowane do dzieci. Syn był zadowolony.

Kasia, mama 7-letniego Stasia, Gdynia

Staś polubił Was za pyszne obiady. Duży plus za menu świetnie dopasowane pod dzieci. Tak trzymać!

Marta, mama 6-letniego Marcina, Poznań

Synek wraca bardzo zadowolony zajęć i dopytuje się, kiedy następne. Szkoda że dopiero od 7 lat są dłuższe.

Gosia – Mama 9-letniej Agatki, Reda

Pragnę podziękować za udany pobyt mojego dziecka – Agatki na kolonii na Kaszubach. Córka mimo, że należy do tęskniących Dzieci już planuje wyjazd w kolejnym roku. I za to szczególnie dziękuje pani Oli i całej Kadrze. Dzięki ich profesjonalizmowi, wsparciu i indywidualnemu podejściu Agatka pokonała swoje lęki Dla mnie, jako matki to bardzo wiele znaczy. Pierwszy raz w trakcie obozu nie musiałam przyjeżdżać po córkę.

Kamil, tata 9-letniego Daniela, Gdańsk

Pierwszy raz wysłałem syna na kolonie. Po paru dniach postanowiłem go odwiedzić. I tutaj zostałem zaskoczony i to pozytywnie. W ośrodku najpierw trzeba było przejść przez recepcję, następnie spotkanie z panią Olą, a na końcu z synem. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Przyjechałam ok godziny 19:00. Wychowawcy nie siedzieli na ławeczkach a grali razem z dziećmi w piłkę. Konkretna i fachowa opieka ze strony opiekunów mimo młodego wieku. Dziś chciałbym mieć tyle lat co on i mieć okazję wyjazdu na taka kolonię. To naprawdę ludzie z pasją i ze świetnymi programami dla dzieciaków. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz i będę polecał znajomym.

Znajdź coś dla swojego dziecka

Zobacz wyjazdy

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami

TravelKIDS.PL

Invest Group

NIP 957-069-65-17
REGON 192787577

Numer telefonu: 535 04 12 42


Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.