Harry Potter - warsztaty zimowe 9¾ - Travel Kids

Harry Potter – warsztaty zimowe 9¾

16 listopada, 2020
Ferie, NOWOŚĆ

Czarodzieje są wśród nas..

Czy Twoje dziecko marzy, by wyruszyć w świat przygód z peronu 9 ¾?

Kto nie zna opowieści o dzielnym, młodym czarodzieju? Mnie ona fascynuje od 20 lat, a praca nad programem  warsztatowym była ogromną przyjemnością i po 10 latach pracy jako pedagog stwarzający Dzieciom świat, w którym nie istnieje pojęcie nudy – spełnieniem marzeń!

To opowieść o dorastaniu, poznawaniu świata, przyjaźni i wielu cudownych wartościach ale przede wszystkim uczy nas jak bronić własnego zdania i wierzyć w siebie!

Nasza zimowa podróż do świata Harrego Pottera ma za zadanie inspirować Dzieci pokazując nieszablonowe podejścia ale również przekazać, że “jeśli chce się dokonać niemożliwego, trzeba wierzyć, że to możliwe!”  Ja wierzę! I chciałabym aby Twoje Dziecko również uwierzyło!


Miłośników magii i czarów zapraszam na wyjątkowe 5 dni. Moja szkoła magii i czarodziejstwa otwiera swoje wrota i zaprasza Twoje Dziecko do niezwykłych przygód na warsztaty inspirowane światem Harrego Pottera.

Zapraszam Cię do zerknięcia na naszą zimową ofertę!


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 49EFE75F-6FBB-49D5-AA83-C5FA1F5AB1D8-1.jpeg

Rodzicu,

jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty zimowej lub masz dodatkowe pytania koniecznie skontaktuj się ze mną! Chętnie odpowiem na każde z nich!Serdecznie zapraszam!

Aleksandra Biza
tel.: 535 041 242
e-mail: abiza@igcompany.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.