Półkolonie 9¾ - Travel Kids

Półkolonie 9¾

16 listopada, 2020
Ferie, NOWOŚĆ

Czarodzieje są wśród nas..

Czy Twoje dziecko marzy, by wyruszyć w świat przygód z peronu 9 ¾?

Kto nie zna opowieści o dzielnym, młodym czarodzieju? Mnie ona fascynuje od 20 lat, a praca nad programem  warsztatowym była ogromną przyjemnością i po 10 latach pracy jako pedagog stwarzający Dzieciom świat, w którym nie istnieje pojęcie nudy – spełnieniem marzeń!

To opowieść o dorastaniu, poznawaniu świata, przyjaźni i wielu cudownych wartościach ale przede wszystkim uczy nas jak bronić własnego zdania i wierzyć w siebie!

Nasza zimowa do świata Harrego Pottera ma za zadanie inspirować Dzieci pokazując nieszablonowe podejścia ale również przekazać, że “jeśli chce się dokonać niemożliwego, trzeba wierzyć, że to możliwe!”  Ja wierzę! I chciałabym aby Twoje Dziecko również uwierzyło!


Miłośników magii i czarów zapraszam na wyjątkowe 5 dni. Moja szkoła magii i czarodziejstwa otwiera swoje wrota i zaprasza Twoje Dziecko do niezwykłych przygód na półkolonie inspirowane światem Harrego Pottera.

Zapraszam Cię do zerknięcia na naszą zimową ofertę!


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 49EFE75F-6FBB-49D5-AA83-C5FA1F5AB1D8-1.jpeg

Rodzicu,

jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty zimowej lub masz dodatkowe pytania koniecznie skontaktuj się ze mną! Chętnie odpowiem na każde z nich!Serdecznie zapraszam!

Aleksandra Biza
tel.: 535 041 242
e-mail: abiza@igcompany.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.