Survivalowe obozy, który wybrać? - Travel Kids

Survivalowe obozy, który wybrać?

11 marca, 2020
Wakacje

2 różne bloki warsztatowe, 2 inne regiony –  jedyne w swoim rodzaju atrakcje! Rodzicu zastanawiasz się, którą ofertę Survivalową wybrać? Pozwól, że Ci pomogę…


Opowiem Ci trochę o jednym z naszych kolonijnych hitów: SURVIVAL NA WYPASIE 2. Odbywa się w przepieknym miejscu tuż nad jeziorem Kłodno. Ośrodek? Fenomenalny! Mamy do dyspozycji własną, strzeżoną plażę, siłownie pod chmurką, kajaki, rowerki wodne, plac zabaw i bliskie otoczenie kaszubskich lasów.

Szczególnie polecamy ten obóz Dzieciom, które wybierają się na swoją pierwszą kolonię! Dlaczego?
Przede wszystkim:

  • Kolonia trwa jedynie 7 dni – czyli nie za długo i nie za krótko – idealnie na pierwszą, dłuższą rozłąkę z rodzinnym domem 🙂
  • Jedziemy na pobliskie Kaszuby, do Chmielna, a to oznacza, że jesteśmy jedynie 40 min OD DOMU!
  • W ośrodku mamy gwarancję, że w trakcie pobytu będziemy JEDYNĄ GRUPĄ kolonijną!
  • Przewidujemy 3 tematyki, łącznie 45 dzieci – jak na wyjazd kolonijny – jest to grupa dość KAMERALNA!
  • Gwarantujemy BARDZO dobrze przygotowany Zespół Wychowawców – wbrew pozorom dzieci każdego dnia borykają się ze swoimi „ogromnymi” problemami – u nas każde dziecko może liczyć na rozmowę z wychowawcą, wysłuchanie i pomoc. Samopoczucie dziecka jest dla nas najważniejsze!

Pewnie zastanawiasz się dlaczego Survival na Wypasie 2 od 3 lat jest najchętniej wybierają kolonią przez Dzieci? To proste!

  • Tu sprawność fizyczna nie jest najważniejsza! Liczy się umiejętność współpracy i odpowiednia motywacja i tego staramy się nauczyć Dzieci!
  • Maksymalnie wykorzystujemy wakacyjny czas – elastycznie manewrujemy planem dnia tak by korzystać z pogody i dostępnych środków rekreacji – to w końcu Wakacje! Odpoczynek jest równie ważny!
  • Warsztaty tematyczne to połączenie dobrej zabawy ze zdobywaniem nowych umiejętności!
  • To również czas na Wakacyjne Szaleństwa – dzieciństwo to beztroski czas! Czy kolonijny chrzest może być przyjemny i zabawny? Z nami tak! Bo gdzie więcej można przeżyć prawdziwą bitwę z bitą śmietaną w roli głównej czy Obozowy Sylwester w lipcu?!

Survivalowa oferta mazurska jest skierowana dla nieco starszej grupy tam królować będą zaawansowane warsztaty tematyczne, m.in zajęcia na strzelnicy, w parku linowym czy terenowe z wykorzystaniem programowalnych dronów do szpiegowania przeciwników. Bedzie brudno,  mokro i zabawnie!

Tym razem wybieramy się dalej bo na Mazury do malowniczego ośrodka KOŁATEK otoczonego 2 jeziorami. Do naszej dyspozycji będą kajaki, rowerki wodne, mega wygodne hamaki z widokiem na jezioro i las.

Warsztaty tematyczne będą odbywać się w 2 blokach: przedpołudniowym i wieczornym.  Dodatkowo na uczestników czekać będzię ognisko, dyskoteka i jedyna w swoim rodzaju wieczorna PIANA PARTY! 500 l wody zamienimy w ogromne ilości piany i wszyscy wspólnie w rytm muzyki do niej wskoczymy! Takiej frajdy to jeszcze nie było na żadnym obozie!

Starsze dzieci chętniej nawiązują nowe kontakty, które mogą być początkiem przyjaźni na wiele lat. Wspólnie z nami w ośrodku będzie znajdować się jeszcze jedna grupa kolonijna, a to oznacza wspólne rozgrywki sportowe, dyskotekę czy wspólne spędzanie czasu między blokami warsztatowymi. Pamiętajmy jak ważna jest integracja z równieśnikami w erze nowinek technologicznych i życia online..

Nie zabraknie oczywiście niespodzianek i wyjątkowego jak co roku chrztu kolonijnego! Stali bywalcy kolonii doskonale już wiedzą co mówi Pani Ola pierwszego dnia.. spodziewajcie się niespodziewanego, nie znacie dnia ani godziny! 🙂


Rodzicu, zawsze powtarzam w swoim Zespole, że wyjazdy kolonijne to czas, ktory również my – Wychowawcy powinniśmy wykorzystać. Dzięki Dzieciom możemy bawić się legalnie niezależnie od wieku! Dlatego we wszystkich aktywnościach uczestniczymy wspólnie z Dziećmi!

Podchodzimy do Uczestników partnersko..bo mimo, że są dziećmi, a my jesteśmy za nich odpowiedzialni to Wakacje i wyjazdy kolonijne to czas zabawy, a skoro rodzice nie patrzą to również czas na mniejsze czy większe szaleństwa 🙂 Uśmiech Dziecka to jest coś niezwykłego…

Aleksandra Biza
tel.: 535 041 242

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.