Tego jeszcze nie było! Urodzinowe turnusy półkolonijne! - Travel Kids

Tego jeszcze nie było! Urodzinowe turnusy półkolonijne!

31 października, 2019
Ferie

2020 to BARDZO wyjątkowy dla nas rok! Dokładnie 10 lat temu rozpoczęła się nasza przygoda z warsztatami dla Dzieci. Jako eduROBOT.PL prowadziliśmy zajęcia pozalekcyjne w szkołach i przedszkolach na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu, Rumi, Szczecina, Poznania i Krakowa. Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i podziękowań za organizację edukacyjnych pikników dla całych Rodzin, m.in od Urzędu Miasta Gdynia

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy innowacyjny kurs językowy – Angielski z Robotami. Staliśmy się Miejscem Odkrywania Talentów pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej a wraz z Pozytywną Szkołą Podstawową w Gdańsku jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy warsztaty z robotyki do podstawy programowej w klasach pierwszych! W ferie i wakacje zaś zaskakiwaliśmy wyjątkowymi półkoloniami dla dzieci. To był również czas obłędnych, tematycznych przyjęć urodzinowych! Byliśmy w tym naprawdę dobrzy! Tak właśnie narodził się projekt – TravelKIDS.PL – stworzony w oparciu o doświadczenie eduROBOT.PL, pasję i przyjaźń ludzi, którzy tę pasję dzielili.


Zatem Drodzy Rodzice...
PÓŁKOLONIE w 2020 roku będą naprawdę WYJĄTKOWE! Zaplanowaliśmy na ten czas COŚ,
z czym nie spotkaliście się jeszcze w żadnej ofercie wypoczynkowej dla dzieci!

W trakcie każdego turnusu półkolonijnego będziemy mieć ogromną przyjemność wyprawić PRZYJĘCIE URODZINOWE
z okazji 10 Urodzin eduROBOT.PL i 1 Urodzin TravelKIDS.PL. Będą balony, konfetti, konkursy, zabawy no i…przepyszny, piekny TORT. Za każdym razem dostosowany do głównej tematyki półkolonii!

 


Już dziś serdecznie zapraszam Twoje dziecko na te wyjątkowe półkolonie i przyjęcie urodzinowe! Będzie nam ogromnie miło gdy przyłączycie się do nas!
Aleksandra Biza

Jeden komentarz do “Tego jeszcze nie było! Urodzinowe turnusy półkolonijne!

  1. Kama
    31 października, 2019
    Odpowiedz

    Swietny pomysl!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.