Temat przewodni Wakacji - Przebojowość! - Travel Kids

Temat przewodni Wakacji – Przebojowość!

16 maja, 2019
Wakacje

Drogi Rodzicu, przed Tobą nie lada wyzwanie – 10 tygodni Wakacji. To sporo. Pozwól, że Ci pomogę!

To moment kiedy pragniesz nie tylko zapewnić dobrą opiekę Dziecku bez obaw o jego bezpieczeństwo ale przede wszystkim chciałbyś aby ten czas był zgodny z jego zainteresowaniami, pełen nowych doświadczeń i wrażeń.

Od 8 lat tworzę półkolonijne i kolonijne programy warsztatowe. Mam kilka sprawdzonych sposobów by Twoja pociecha miała czas wypełniony w 100%! Kilkoma z nich postanowiłam się podzielić podczas tegorocznych półkolonii i kolonii w TravelKIDS.PL!

Robotyka? Survivalowe wyzwania? Warsztaty wrotkarskie lub Laboratorium kolorowych Slajmów? Wybór tematyk jest szeroki – i dla chłopców i dla dziewczynek!  Jestem przekonana, że Twoje Dziecko nie będzie miało nawet chwili, aby pomyśleć, że mu nudno!

Tegorocznym tematem przewodnim jest PRZEBOJOWOŚĆ! Dlaczego? Bo wyróżnia ją:

 • energiczność,
 • ciekawość,
 • różnorodność!

Totalne przeciwieństwo tego z czym Dzieci spotykają się w szkole!
Niezależnie od tego jaki temat wybierzesz wspólnie z Dzieckiem zapewnisz mu tydzień pełen inspiracji, zabaw i rozwoju.

Każdy dzień będzie wyjątkowy na swój sposób! Każdy przyniesie ze sobą nowe atrakcję, nowy zaskakujący blok  warsztatowy! Tydzień rozpoczniemy… szczęśliwie! Będzie czekać na nas Koło Fortuny XXL i jestem przekonana, że to będzie naprawdę Dobry Poniedziałek!  A już we wtorek Owocowe Smaki Świata – degustacja egzotycznych owoców? – czemu nie?! Środa za to będzie Magiczna  – wyjątkowy Bańkowy Magic Show, a może wolałbyś Kosmiczny Dzień w Mobilnym Planetarium?
Wybór należy do Ciebie! Do tego słodki warsztat waty cukrowej i komiksowa maskarada niczym z Comic Con – rewelacja dla wszystkich fanów komiksów i Superbohaterów! Powiem więcej.. sama się już jej nie mogę doczekać! –  To oczywiście tylko nieliczne atrakcje tegorocznych wakacji. Przygotowałam ich znacznie więcej!


Zapytasz pewnie, skąd czerpie pomysły…To proste! W trakcie Wakacji nie zobaczysz mnie przy komputerze, to czas kiedy również prowadzę warsztaty, bawię się razem z Dziećmi, to czas kiedy każda rozmowa z nimi bywa inspirująca!

Dzięki temu każdy nasz program jest tworzony również przez Uczestników poprzednich edycji. Bo kto jak nie Dzieci wie najlepiej w jaki sposób chciałyby spędzić 10 tygodni Wakacji?!

Od Ciebie za to Drogi Rodzicu zależy, jak spędzi ten czas Twoje Dziecko. Czy podarujesz mu klucz do świata wyobraźni i nieograniczonych możliwości..

Chciałbyś poznać szczegóły? A może masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze mną: 535 041 242 – chętnie odpowiem na każde z nich! 

Aleksandra Biza

 

2 komentarze do “Temat przewodni Wakacji – Przebojowość!

 1. Kamila
  16 maja, 2019
  Odpowiedz

  To prawda. Mój Franek uczestniczył w półkoloniach w ferie i już nie może się doczekać kolejnych a będzie uczestniczył już chyba 3 raz. Zawsze był zadowolony. A skoro Franek zadowolony to i ja zadowolona. Polecam.

 2. Barbara
  17 maja, 2019
  Odpowiedz

  My mieliśmy podobnie z dzieciakami. Dotychczas korzystaliśmy z półkolonii organizowanych w szkole trochę z własnej wygody, trochę z obaw przed zaufaniem nieznanym nam osobom, niestety program był rozczarowujący. Ile Dzieci mogą chodzić do tych samych miejsc co w roku szkolnym? ?? Kino, muzeum, sala zabaw fajnie ale to samo jest w ramach klasowych wyjść czy przyjęć urodzinowych. Tutaj mają całkiem inne atrakcje, czas im wypełniają warsztaty, które nawiązują do ich zainteresowań, jest też zmiana przestrzeni, możliwość poznania nowych kolegów. Dodam jeszcze, że opieka jest na najwyższym poziomie. Kadra bawi się razem z dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
 • No products in the cart.