WAŻNE! Kilka słów o Wakacjach.. - Travel Kids

WAŻNE! Kilka słów o Wakacjach..

14 maja, 2020
KORONAWIRUS, Wakacje

Rodzicu, z Naszym Zespołem Twoje Dziecko będzie bezpieczne!

Zanim opowiem Tobie dlaczego to właśnie nam możesz zaufać.. chciałabym zwrócić Twoją uwagę na bardzo istotną rzecz!

Od 10 lat organizuje wypoczynek dla dzieci i młodzieży, zarówno dzieciom jak i Rodzicom zawsze powtarzam, że wakacje to OGROMNIE WAŻNY CZAS W ROKU!

To nie tylko kilka tygodni bez szkoły.. Owsze odpowiedni relaks po trudach nauki jest świetnym motorem motywacji! Wakacje to jednak COŚ WIĘCEJ!

Właśnie wtedy mamy czas na TO WSZYSTKO, co najbardziej lubimy i co jest piękne i wartościowe w okresie dzieciństwa! Dziecko rozwija swoje pasje, kształtuje charakter, uczy się samodzielności i współistnienia w grupie, spotyka całkiem nowych kolegów i koleżanki – tak się rodzą przyjaźnie na całe lata. Jestem pewna, że również Ty oddałbyś teraz wiele by móc jeszcze raz spędzić beztroskie wakacje jak..kiedyś.

Dlatego ogromnie się cieszę, że Ministerstwo nie zamierza odwoływać tegorocznych Wakacji! To bardzo ważne dla Dzieci, które ostatnie miesiące spędzają w domach, a kolegów i koleżanki widują jedynie na ekranie komputera czy smartfona.

Mogę Cię zapewnić, że bezpieczeństwo Twojego Dziecka jest dla nas najważniejsze! Do tego sezonu przygotowujemy się całkiem inaczej!

Co mogę Twojej Rodzinie zagwarantować?


BEZPIECZŃSTWO

 • MAKSYMALNIE 12 DZIECI W GRUPIE WARSZTATOWEJ w jednej sali – to mniej niż nakłada na nas ustawa o organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, zatem ilość miejsc jest mocno ograniczona!
 • LOKALIZACJEw wybranych przez nas miejscach organizacji półkolonii jesteśmy jedyną grupą półkolonijną
 • DEZYNFEKCJA sprzętu dydaktycznego oraz wszystkich narzędzi potrzebnych do realizacji warsztatów każdego dnia – na sezon 2020 znacznie zwiększyliśmy środki ochrony zdrowia.
 • PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK  nasi Wychowawcy będą przywiązywać szczególną uwagę do stosowania się do zasad ochrony zdrowia i regularnego dezynfekowania rąk przez wszystkich uczestników oraz Opiekunów grup.
 • REJESTRACJA ONLINEkoniec z kolejkami pierwszego dnia półkolonii, u nas wszystkie formalności dopełnisz przed rozpoczęciem turnusu

OSZCZĘDNOŚĆ

 • PROMOCJA – 2 razy więcej zabawy! – zakup 2 turnusy dla tego samego Dziecka, a otrzymasz 50% rabatu na II turnus!
 • PŁATNOŚCI – nie musisz płacić dziś! – Skorzystaj z płatności ratalnej lub odroczonej w czasie.

DOŚWIADCZENIE

 • 10 – LETNIE DOŚWIADCZENIE – organizujemy Półkolonie i Kolonie dla Dzieci i Młodzieży już 10 lat
 • ZAUFAŁO nam już ponad 3 500 Rodziców – zorganizowaliśmy ponad 600 wypoczynków
 • WYJĄTKOWA KADRAwspółpracujemy głównie z Nauczycielami i Harcerzami,  w każdej lokalizacji poza Animatorami gier i zabaw jest przynajmniej jeden Wychowawca z dyplomem pedagogicznym – u nas bezpieczeństwo i samopoczucie każdego uczestnika jest najważniejsze!
 • PROFESJONALIZMza przygotowanie i prawidłową realizację programów warsztatowych odpowiada Aleksandra Biza – pedagog, która od 10 lat wspólnie z nami prowadziła warsztaty pozalekcyjne z robotyki w wielu szkołach w Polsce oraz organizowała wypoczynki dla Dzieci i Młodzieży. W każdym sezonie również prowadzi grupy warsztatowe, bo..najzwyczajniej UWIELBIA WSPÓŁPRACĘ Z DZIEĆMI!

Rodzicu, jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z promocji  lub masz dodatkowe pytania koniecznie skontaktuj się ze mną! Chętnie odpowiem na każde z nich!


Serdecznie zapraszam!
Aleksandra Biza
tel.: 535 041 242
e-mail: abiza@igcompany.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
 • No products in the cart.