Strona główna » Aktualności » Urodziny » Wymarzone Urodziny każdego Fana Harrego Pottera!

Data dodania: 18-09-2022
Wymarzone Urodziny każdego Fana Harrego Pottera!altPewnie niejednokrotnie Twoje Dziecko marzyło o tym aby postawić swoją nogę w Hogwarcie jeszcze przed otrzymaniem Oficjalnego Listu ze Szkoły Magii?

Teraz jest to możliwe!

Zgodnie z życzeniem otwiera się.. Urodzinowy Pokój Życzeń!

Dwie godziny psot!

Przed Wami misja podczas, której należy się wykazać gryffońską odwagą, ślizgońskim sprytem, krukońską mądrością i puchońską współpracą!
 


Pokój Życzeń to zagadki fabularyzowane, moc gier i zabaw w niebanalnej, magicznej odsłonie, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zarówno logicznych jak i magicznych. W ciągu dwóch zaczarowanych godzin odkryj jak najwięcej sekretów Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Pragniemy aby każdy Czarodziej w dniu swojego święta czuł się specjalnie, dlatego zadania w Pokoju Życzeń dostosowane są do wieku Czarodziei.


altaltaltalt

Magiczna sceneria i Wielka Uczta niczym Miodowe Królestwo Pokój Życzeń to przede wszystkim super zabawa, bo to Ty decydujesz o swoich przygodach!

Zbierz swoją zaufaną ekipę i tak jak Harry i jego przyjaciele, zgłębiaj tajemnice Szkoły Magii i Czarodziejstwa po godzinach. Różdżki, peleryny i Tiara Przydziału już na Was czekają!
 


Szczegóły ofert ---> zakładka URODZINY 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Urodziny
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu