Za nami Ferie w Trójmieście! - Travel Kids

Za nami Ferie w Trójmieście!

24 stycznia, 2020
Ferie, Warsztaty

To był fenomenalny czas.

13 stycznia rozpoczęliśmy Ferie w Gdyni i Gdańsku! Odwiedziliśmy już w kolejnej edycji półkolonii z programowaniem i kodowaniem świat LEGO Minecrafta, LEGO Star Wars oraz stworzyliśmy Zimową edycję Laboratorium Super Slajmów. A swoją premierę miała niesamowita Wyprawa do Krainy Czarów, czyli 5 dni przeróżnych warsztatów pobudzających kreatywność i rozwijających pasje Dzieci!

Jak zawsze na Dzieci czekało sporo niespodzianek i naszych travelowskich nowości! Już pierwszego dnia, każdy z uczestników otrzymał swój własny BIDON! W końcu kto zadba o naszą planetę, jak nie my sami?! W ten sposób powiedzieliśmy zdecydowane PA PA PLASTIKOWYM KUBECZKOM!

Podczas nowej edycji LEGO MINECRAFTA Dzieci nie tylko budowały i programowały roboty z najnowocześniejszych edukacyjnych zestawów LEGO MINDSTORMS EV3 ale również miały do dyspozycji tematyczne zestawy LEGO MINECRAFT! Aleeee to była ZABAWA! Zestawy można było przeobrażać na różne sposoby, a łącząc kolejne moduły stworzyliśmy własny świat LEGO MINECRAFT.

Może i za oknem brakowało nam śniegu ale nie w naszym Zimowym Laboratorium Super Slajmów! Tak, tak tej zimy sami stworzyliśmy najprawdziwszy śnieg! A gdyby zabawy było mało to dodaliśmy go do naszych slajmów tworząc tym samym CLOUD SLIME!

Rodzice często pytają mnie czy przez 5 dni, codziennie tworzymy wyłącznie slajmy?! Odpowiadam od razu: pewnie, że nie! Podczas naszego Laboratorium Dzieci stworzyły również naturalne kosmetyki do kąpieli, relaksacyjne zabawki – SQUISHY, każdego dnia były rownież gry i zabawy na świeżym powietrzu. Gdyby tego było mało w każdym turnusie mamy zaplanowane wyjątkowe atrakcje. m.in. Kino Sferyczne, wyjście do Strefy Zoltar (laser tag, x-box, konsole do gry, piłkarzyki, strefa nerfów) czy Warsztat BańkoMistrza pod okiem aktora z Teatru Baniek! Co sezon przygotowujemy coś całkiem nowego!

A co się działo w LEGO Star Wars? Tym razem poza budowanie i programowaniem robotów tworzyliśmy własne Gwiazdy Śmierci! Dzieci swoje dzieła zabrały do domu i mogły je przeobrazić w galaktyczne lampy. Wzięli również udział w teleturnieju KOŁO FORTUNY odgadując gwiezdne hasła!

Podczas tegorocznych Ferii premierę miała nasz najnowszy program półkolonijny – Wyprawa do Krainy Czarów. Co to takiego? Najprościej mówiąc – każdego dnia całkiem inny warsztat! Różnorodność, przebojowość, pasja!
Tworzyliśmy przepiękne figurki z masy cukrowej, ozdabialiśmy Muffiny, zbudowaliśmy LEGO ROBOTY i stworzyliśmy brokatowe slajmy!

Największą niespodzianką jednak podczas tegorocznych Ferii były PRZYJĘCIA URODZINOWE! Z okazji 10 lat wspólnej zabawy w każdym turnusie wspólnie świętowaliśmy nasz jubileusz, były zabawy, konkursy oraz..przepyszny, tematyczny tort.


 


Więcej relacji z tegorocznych Ferii zobaczysz na naszym Fb i Instagramie!
Jeżeli chcesz nas lepiej poznać zachęcam do śledzenia – jesteśmy tam praktycznie codziennie 🙂

Aleksandra Biza

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.