!! ZMIANA TERMINU FERII !! - Travel Kids

!! ZMIANA TERMINU FERII !!

21 listopada, 2020
Ferie

Drogi Rodzicu,
po dzisiejszej konferencji Pana Premiera pragnę troszkę uspokoić wszystkich Uczestników naszych Zimowych Warsztatów Półkolonijnych.


Co prawda termin tegorocznych ferii został zmieniony.. i dla nas w Trójmieście mocno przyśpieszony.. alee.. to oznacza tylko tyle, że już 4 stycznia, miesiąc wcześniej będziemy mieli okazję fantastycznie spędzić wspólnie czas!

Jako pedagog z 10-letnim doświadczeniem WIEM, że Dzieci same w sobie są dość energiczne, a teraz JESZCZE BARDZIEJ potrzebują ruchu, aktywności i spędzania czasu z rówieśnikami. I to przede wszystkim mieliśmy na uwadze przygotowując tegoroczne programy półkolonijne, które charakteryzują 3 główne punkty: 

FRAJDA 

ODSKOCZNIA 

RUCH 

Jesteśmy jednak przygotowani na różne pomysły.. i w razie czarnego scenariusza (chociaż wierzymy, że będzie dobrze) GWARANTUJEMY niezwłocznie dokonać 100% zwrotu wpłaconych środków na Twoje konto! 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 49EFE75F-6FBB-49D5-AA83-C5FA1F5AB1D8-1.jpeg

Rodzicu,

jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty zimowej lub masz dodatkowe pytania koniecznie skontaktuj się ze mną! Chętnie odpowiem na każde z nich!Serdecznie zapraszam!

Aleksandra Biza
tel.: 535 041 242
e-mail: abiza@igcompany.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Koszyk Element usunięty Undo
  • No products in the cart.