Strona główna » Aktualności » Dlaczego warto wybrać nasze Kolonie na Zamku?

Data dodania: 22-04-2022
Dlaczego warto wybrać nasze Kolonie na Zamku?Nie ma bardziej magicznej oferty kolonijnej niż ta! Wprowadzamy Uczestników w świat Harrego Pottera jeszcze przed wyjazdem w magiczną podróż do zamku. Pamiętacie scenę z pierwszej części Harrego Pottera, jak z kominka wyleciało przeogromna ilość listów?! Ha! Już niebawem taki list może znaleźć w Wasze skrzynce!

Kolonie z Harrym Potterem to siedem dni w prawdziwym zamku! Jak na ucznia Szkoły Magii i Czarodziejstwa przystało każdy Uczestnik porusza się po zamku w szacie uszytej na miarę. Do tego w trakcie zajęć posługuje się ręcznie rzeźbioną różdżką. W trakcie Kolonii na Zamku można dołączyć do legendarnego Klubu Pojedynków lub Drużyny Quidditcha.
alt

ządni wiedzy mogą zapisać się na przedmioty dodatkowe takie jak astronomia nocą czy smokologia. Ale co by to była z Szkoła Magii i Czarodziejstwa bez Magicznych Stworzeń. Na naszych Koloniach z Harrym Potterem dzieci mają niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w zajęciach z prawdziwymi sowami, w tym sową śnieżną. Dokładnie tak, mamy swoją Hedwigę! Zajęcia z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami jak co roku poprowadzi nasz Gajowy.

Decydując się na nasze Kolonie na Zamku z Harrym Potterem obejmujecie patronat nad naszymi skrzydlatymi przyjaciółmi, którzy uatrakcyjnią każdy turnus w Szkole Magii i Czarodziejstwa. Udział w naszych Koloniach na Zamku to mnóstwo niebanalnych wspomnień, które warto kolekcjonować. Magiczna sceneria niczym z filmu o Harrym Potterze, niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w rozgrywkach Quidditcha, nocne zwiedzanie zamku z latarenkami, możliwość spróbowania potterowskiego piwa kremowego.
alt

Jednak największym sztosem tegorocznych kolonii na zamku są autentyczne miotły z planu zdjęciowego Harrego Pottera! Tylko u nas każdy Uczestnik będzie miał okazję zobaczenia czy dotknięcia tych samych mioteł, które wielokrotnie widział oglądając film o przygodach Harrego, Rona i Hermiony

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu