Kolonie dla dzieci Survivalowe

Atmosfery Kolonii Survivalowych dla dzieci nie da się z niczym porównać. To wyjazdy dla tych, którzy cenią sobie bliski kontakt z naturą, zapach lasu, szczyty górskie na wyciągnięcie ręki, wieczorne ogniska i rozgwieżdżone niebo nad głową. To tylko mały ułamek tego co tak naprawdę na Was czeka na Koloniach Survivalowych TravelKIDS.PL

U stóp legendarnej Łysej Góry odbędzie tegoroczna, wyjątkowa edycja Kolonii Survivalowych. Dwie grupy wiekowe, dwa poziomy wtajemniczenia, dwa całkiem inne programy warsztatowe. Będzie brudno, mokro i zabawnie! To Ci gwarantuję!

Zanim rozpoczniemy nasze działania terenowe każdy Uczestnik otrzyma od nas wielofunkcyjną opaskę ze złączką bezpieczeństwa. To gadżet, który każdy Survivalowiec powinien mieć ze sobą, bowiem nie jeden raz może wybawić nas z opresji!

Termin: 14.08.2021 - 21.08.2021

Skontaktuj się

Survival 3

Ekspedycja to obóz skierowany dla dzieci w wieku 8-12 lat. Przed nami szereg misji, umiejętności i odznaczeń do zdobycia - to nasze kolonie obóz przetrwania! Już na samym początku będziemy musieli stworzyć nasz obozowy TOTEM i nie spuszczać go z oka! W trakcie zajęć terenowych wykorzystamy technologię i niczym szpiedzy przeskanujemy terytorium wroga za pomocą programowalnych dronów! By strzec naszego najcenniejszego trofeum będziemy musieli m.in. opanować sztukę maskowania, zaliczyć nocne warsztaty z nawigowania i pozyskać odpowiednie umiejętności terenowe. Przed nami również 7-dniowa misja i gra logiczna Cluedo w specjalnej survivalowej edycji - Survival 3 - Misja: Ekspedycja. Dodatkowe umiejętności zdobędziemy podczas wizyty w Parku Linowym i w trakcie wędrówek po górskich szlakach. Do tego wieczorne ognisko, warty przy obozowym Totemie i wizyta w lunaparku.

WATAHA - Level zwiadowcy

Zwiadowcy to nowa seria Kolonii Survivalowych przygotowana z myślą o młodzieży w wieku 13-17 lat. Sama nazwa nie jest przypadkowa. Stworzyli ją Uczestnicy naszej Mazurskiej Przygody 2020. To nowy wymiar Kolonii Survivalowych!

Niezapomniana przygoda w Górach Świętokrzyskich, która rozpocznie się już w trakcie podróży, gdy otrzymasz pierwsze zadanie w tajemniczej kopercie. Przejdziemy przez pole minowe, sprawdzimy się w tworzeniu własnych mostów linowych, czy przygotowywaniu pochodni i przenoszeniu ognia na dłuższe dystansy. Nie zabraknie również uwielbianych przez uczestników poprzednich edycji Kolonii Survivalowych - nocnych wart przy fladze! Prawdziwe wyzwanie jednak będzie na nas czekać w największym w Polsce Parku Linowym, 12 wyjątkowych tras w starym kamieniołomie w świetle reflektorów. Specjalnie dla naszej Kolonii Survivalowej bramy parku linowego zostaną otwarte tuż po zmierzchu a trasy oświetlone ponad 90 reflektorami. Po profesjonalnym szkoleniu z Instruktorami przejdziemy do największego wyzwania tej Kolonii. Dodatkowo strzelnica ASG, to lepsze niż niejedna gra komputerowa, a na koniec tej cudownej wyprawy wspólne ognisko w starym kamieniołomie w świetle gwiazd. To po prostu trzeba przeżyć!

To właśnie podczas tego obozu survivalowego odbędzie się jubileuszowy i obiecany Uczestnikom poprzednich edycji - Chrzest kolonijny pani Oli w pełni przygotowany przez Młodzież. Nie możesz tego przegapić!

Kolonia Górska WATAHA - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

To kolonie dla wszystkich żądnych przygód i stęsknionych aktywności na świeżym powietrzu w wieku 8-17 lat, którzy marzą o nietuzinkowych wrażeniach.

Na kolonie survivalowe zapraszamy Dzieci w wieku 8-17 lat, mamy dwa obozy Survivalowe: Survival 3 jest dedykowany dzieciom w wieku 8-12 lat, zaś WATAHA, level: Zwiadowcy, młodzieży w wieku 13-17 lat.

Specjalizujemy się w kameralnych obozach do 45 uczestników. Dzięki temu, u nas każdy zna swoje imię, przez co łatwiej nawiązujemy nowe znajomości i przyjaźnie na wiele lat. Nikt nie jest anonimowy a każdy uczestnik staje się częścią tej niesamowitej przygody.

7 niesamowitych dni w Górach Świętokrzyskich, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem o bardzo dobrym standardzie w Hotelu tuż u podnóża legendarnej Łysej Góry. Jedyne w swoim rodzaju warsztaty Survivalowe. Do tego gadżety tematyczne, m.in wielofunkcyjna opaska ze złączką bezpieczeństwa, bidon z edycji Travel 2021, certyfikat przetrwania oraz ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanej kadry, travelowską zajawkę: wejście do największego Parku Linowego w Polsce i to tuż po zmierzchu - trasy w świetle reflektorów, strzelnica ASG lub wycieczka do lunaparku (w zależności od wybranej tematyki survivalowej i wieku Dziecka).

Tak, oczywiście organizujemy transport łączony kolejowo - autokarowy. Z miast: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin, Warszawa, Katowice, Kielce. W przypadku transportu z innego miasta w Polsce prosimy o kontakt bezpośredni z nami. Koszt transportu wynosi 199 zł w obie strony.

Uczestnicy będą zakwaterowani w Hotelu Jodłowy Dwór, na skraju Puszczy Jodłowej w pokojach 2-3 osobowych z widokiem na Góry Świętokrzyskie. Każdy pokój posiada własną łazienkę.

W cenie wyjazdu są 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Śniadania i kolacje podawane są w formie szwedzkiego bufetu. Przez cały pobyt u Wychowawców Dzieci mają nieograniczony dostęp do wody niegazowanej.

W zależności od wybranej tematyki Survivalowej (Survival 3 lub WATAHA) i grupy wiekowej przewidujemy różne atrakcje odpowiednie do wieku Dzieci. W przypadku kolonii Survival 3 jest to wycieczka do Parku linowego i lunaparku przeznaczonego dla dzieci do 12 roku życia. Wybierając WATAHĘ - level: Zwiadowcy, zaplanowano wieczorną wycieczkę do największego Parku Linowego w Polsce utworzonego w starym kamieniołomie, specjalnie dla naszej grupy zostanie on otwarty tuż po zmroku a 12 tras zostanie oświetlonych ponad 90 reflektorami, do tego strzelnica ASG - lepsza niż niejedna gra komputerowa i wspólne ognisko w świetle gwiazd tuż pod tyrolkami.

Tak. Zaplanowana jest dodatkowa wycieczka do Największego w Polsce Parku Miniatur tuż po zmierzchu, by wystawa miała jeszcze większy urok w świetle kolorowych reflektorów. Wycieczka jest wyłącznie dla chętnych, za dopłatą + 89 zł.

Tak. Wszystkie informacje odnośnie uczuleń pokarmowych oraz specjalnych diet należy wypisać w Karcie Kwalifikacyjnej Uczestnika. W przypadku wyjazdów na Kolonie na Zamku specjalna dieta jest dodatkowa płatna + 100 zł za 7 dni.

Wychowawcami na kolonii są osoby posiadające państwowe kwalifikacje do pełnienia tego typu funkcji z dużym doświadczeniem we współpracy z dziećmi i młodzieżą. Są wśród nas osoby o ogromnej pasji, z doświadczeniem pedagogicznym i nietuzinkowych zainteresowaniach. Za przygotowanie i prawidłową realizację programów warsztatowych odpowiada Aleksandra Biza – pedagog, która od 10 lat wspólnie z nami prowadziła warsztaty pozalekcyjne z robotyki w wielu szkołach w Polsce oraz organizowała wypoczynki dla Dzieci i Młodzieży. W każdym sezonie również prowadzi grupy warsztatowe, bo..najzwyczajniej UWIELBIA WSPÓŁPRACĘ Z DZIEĆMI. Spotkasz ją na każdym wyjeździe organizowanym przez nas.

Tak. Organizatorem wypoczynku jest INVEST GROUP z siedzibą w Szczecinie, która jest wpisana do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz posiada gwarancję ubezpieczeniową AXA Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. w Warszawie. Organizacją warsztatów tematycznych oraz wypoczynków dla dzieci i młodzieży zajmujemy się od 11 lat.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych koloniach Survivalowych

Chcielibyśmy bardzo podziękować za naprawdę udany wyjazd. Olek wrócił wypoczęty i szczęśliwy. Mówił, że warsztaty były ciekawe, i tak jak pani Ola zapewniała kompletnie nie miał czasu na nudę. To się chwali w dzisiejszych czasach. Wszystkie panie przecudowne, pani Aneta kompetentna i odpowiedzialna. Gdy tylko zobaczyliśmy ofertę na ten kolejne wakacje od razu zapisaliśmy Olka, także do zobaczenia w sierpniu! Jeszcze raz DZIĘKUJE!

Kamila i Olek

Córka wróciła z Mazur w świetnym humorze, chociaż pierwszy raz pojechałam na obóz o tematyce survivalowej. Nikogo nie znała, ale jak się okazało szybko poznała nowe koleżanki. Oboje z mężem przed rezerwacją byliśmy zaskoczeni jak usłyszeliśmy, że połowa grupy na survivalu to dziewczynki. Chyba żaden obóz survivalowy nie cieszy się takim zainteresowaniem również wśród dziewczynek. Tak trzymać! Na kolejną edycję Wiktoria już się umówiła z koleżankami poznanymi latem. Brawo Wy!

Małgorzata K.

Jedzenie bardzo dobre, a w szczególności ciasta na podwieczorki - było pysznie. Na pewno zapiszemy się za rok. Jako rodzic jestem pod ogromnym wrażeniem kadry i organizacji, przepływu informacji o tym co się dzieje na obozie czy tuż przed wyjazdem. Organizacja na 6! Inni mogą brać z Was przykład.

Z pozdrowieniami od Dawida i rodziców

Jak zwykle p. Ola niezawodna, a Wilki (Wataha) już nie mogą się doczekać!

Dorota

Nie wiem jak to zrobiliście ale mój syn jest pełen wrażeń po pobycie na obozie survivalowym, pewnie za rok wybierze się razem z bratem.

Grzegorz - tata Maksa

Mój syn w zeszłym roku w wieku 8 lat debiutował jako obozowicz . Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji tych kolonii absolutnie pod każdym względem. Wśród atrakcji znalazły się m.in. kajaki, park linowy, ognisko, urodzinowa domówka z okazji urodzin aż trzech chłopców, różne konkursy, Oczywiście była też gra terenowa, rozgrywki sportowe i wiele zajęć na świeżym powietrzu. Tak jak powinno być to w wakacje. Jak widać program bardzo różnorodny. Wszystkie zajęcia opisane w planie imprezy zrealizowane w 100%. Jeśli chodzi o transport to sami zawieźliśmy syna na miejsce pobytu. Mieliśmy możliwość wejść do domku i pomogliśmy dziecku się rozpakować. Nie wnikałam w oferowany jadłospis ale dziecko zapewnia, że wszystko było smaczne i nie chodziło głodne. Podsumowując: jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!

Maryla

BYŁO SUPER!

Maciek - uczestnik edycji mazurskiej 2021

Obóz był dobrze zorganizowany pod każdym względem. Kiedy odbieraliśmy córkę z ośrodka jednocześnie była bardzo szczęśliwa ale i zawiedziona, że to już koniec i czeka ją powrót do domu. Pełna wrażeń wszystko nam opowiadała w trasie do domu, chociaż przed wyjazdem nie była zadowolona z opcji survivalowej. Bardzo dziękujemy i pani Oli i pani Anecie. za opiekę, dużo życzliwości i świetne zajęcia. Jesteśmy już zapisani na lato 2021 także do zobaczenia!

Mama Martyny

Atrakcje były super. Opieka świetna. Ogromne podziękowania dla całej kadry. Organizatorzy skrupulatnie dobierają ośrodki, można mieć pewność, że to co na zdjęciach to i na żywo. Dziękujemy

Tadeusz

My pamiętamy co nam pani Ola obiecała na Mazurach, że w 2021 na kolonii to my specjalnie dla niej zorganizujemy Chrzest, także pani Olu - niech się pani szykuje bo będzie grubo, już się namawiamy z Watahą. ;)

Adam - uczestnik edycji mazurskiej 2021

Gdy 2 lata temu wybieraliśmy obóz na wakacje dla syna to w wyborze oferty travelkids bardzo nam pomogły zdjęcia i relacje z poprzednich kolonii. Po prostu widać było, że dzieci rewelacyjnie się bawiły. I tak już 3 rok z rzędu jesteśmy z Wami, co roku nas pani Ola zaskakuje nowymi coraz fajniejszymi ofertami. I tak jak powtarza Dzieciom spodziewajcie się niespodziewanego to i my rodzice również tego możemy być pewnie. Aż zaczyna się żałować, że nie ma się już tych nastu lat. Pani Ola ma świetny zespół, pomysły i najzwyczajniej organizuje kolonie takie jakie były one kiedyś, bez gadżetów, bez zamykania się przed ekranem w 4 ścianach. Ogromnie dziękujęmy za opiekę i za każdy wyjazd!

Rodzice Michała

Dzieci były w zeszłym roku na pierwszym wyjeździe z Wami, syn na Survivalu, córka na wrotkach. Zachwyceni zajęciami, paniami, jedzeniem i ośrodkiem. Pierwsze pytanie zaraz po powrocie: czy w przyszłym roku znowu pojedziemy? Nic więcej chyba dodac nie trzeba. Super sprawa! Polecam każdemu!

Krzych

Uważam, że obóz był zorganizowany na najwyższym poziomie. Pozdrawiam i polecam.

Witek

Córka wróciła bardzo happy, opowieściom nie było końca. Do dziś wspomina, mimo, że minęło już pół roku. Przeżyła wyjątkową przygodę pełną pozytywnych wrażeń. Już jej brakuje nocnych wart i wypraw do lasu, a nawet i coś tam przebąkuje nad porannymi zbiórkami i treningami. Proszę jeszcze raz podziękować wszystkim paniom. To super, że tworzycie coś tak wyjątkowego dla dzieci w tych czasach.

Marta - mama Julki

Trochę trwało zanim wybraliśmy obóz dla syna, uznaliśmy, że Państwa oferta jest bardzo ciekawa, zapewnia aktywny sposób spędzania czasu oraz dzięki niej chlopak nauczy się wielu nowych rzeczy. Ponadto zostaliśmy miło przyjęci, na każde pytanie otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź a było ich wiele. Bardzo dobrze też zorganizowana strona internetowa. Świetnie opisana oferta.

Jarosław

Zapytaj nas o kolonie survivalowe

Termin: 14.08.2021 - 21.08.2021

Przejdź do zakupu