ST - 1984 - Running Up That Hil

!! Najszybciej wyprzedający się turnus Lata 2023 !!

Fantastyczna fabuła, lokacja nieprzypadkowa, Wychowawcy zafascynowani przygodami kilkunastoletnich przyjaciół z małego miasteczka. Do tego kostiumy i elementy scenografii niczym z planu zdjęciowego. To fenomenalny fabularny obóz jakiego dotąd w Polsce nie było!

Dołącz do bohaterów uznanej serii science fiction i przeżyj przygodę na niezapomnianym obozie naukowym w lesie. To jeden z najlepszych projektów wakacyjnych jaki kiedykolwiek stworzyłam! Jestem przekonana, że Uczestnicy Kolonii będą nie tylko mile zaskoczeni, ale przyznają, że to najlepszy obóz w ich życiu!

Tym razem wracamy w to samo miejsce, rok później… czas na sezon II!

Termin: 19-08-2024 - 26-08-2024Zarezerwuj termin
Kolonia Science Fiction

Rozdział I: Druga strona

Miejsce, w którym spędzimy 7 nocy to starannie dobrana lokacja wyłącznie z myślą o programie Kolonii ST-1984. Nasz ośrodek znajduje się w głębi lasu. Wszystkie ekipy zamieszkają w drewnianych domkach usytuowanych na wzgórzu, a pośrodku nich znajduje się palenisko do wieczornych posiadówek. Czy coś Wam to przypomina, może.. "11"?

Do tego każdy domek zostanie wyposażony w zestaw Walkie - Talkie, przekonamy się jak rozwijały się przyjaźnie i zabawy w erze bez telefonów komórkowych! Na terenie naszego ośrodka znajduje się również malowniczo położone jezioro, do którego prowadzą tajemnicze schody a ścieżki między domkami są przysłonięte ogromną ilością pnączy.. na które lepiej uważać.. sami wiecie to najlepiej!Rozdział II: Klub Ognia.. czyli sesje D&D

Fabuła tego niezwykłego obozu będzie oparta na najpopularniejszej grze fantasy RPG:: D&D! Ta genialna gra fabularna rozpala wyobraźnię milionów graczy na całym świecie. Skrupulatnie przygotowane sesje / kampanie przeniosą nas do fantastycznego świata pełnego nietuzinkowych przygód, w którym my - gracze - zmierzymy się z wieloma niezwykłymi wyzwaniami. Czeka na Ciebie epicka przygoda!

Wcielimy się w ST i podejmiemy ryzyko w świecie wymyślonym przez nas samych. Każdorazową rozgrywkę można porównać do wspólnego opowiadania historii. Mistrz Gry wciela się w rolę scenarzysty, narratora i aktora - to on opisuje świat graczowi, który jest głównym bohaterem, nieobeznany ze scenariuszem i bierze udział w opowiadanej przygodzie.

Tym razem jednak będziemy musieli wykazać się również wiedzą o samych bohaterach, bowiem bez pewnych informacji możemy nie dotrzeć do finału II sezonu..

Wasz dzień będzie w pełni zorganizowany: 3 bloki warsztatowe: przedpołudniowy, poobiedni i wieczorny.

Gra wspierana jest przez różne akcesoria - od kości, przez karty aż do figurek z matami do rozgrywania swoich starć. Kolejną nowością jednak będzie wprowadzenie do naszych sesji LARP'u dzięki czemu jeszcze dosadniej doświadczymy fabuły w rzeczywistości, także nasi Drodzy - czas na kostiumy i rekwizyty z lat 80!


Rozdział III: W świecie ST-1983

Fabularyzowane kolonie to wręcz mistrzowskie ćwiczenia na pobudzenie kreatywności i wyobraźni!

W świecie ST-1984 choć wydawać się będzie, że przyjechaliśmy na letni obóz naukowy, jako miłośnicy nauki będziemy musieli nie tylko stawić czoła wielu wyzwaniom, ale także zmierzyć się z prawdziwym „złem”, które nawiedza to tajemnicze miejsce. Przekonacie się, że samodzielna praca nie jest łatwa bez wsparcia zespołu! Co więcej, sytuacja dodatkowo się komplikuje, gdy w obozie pojawi się „ciemna postać” o pozornie niepokojących zamiarach. Wkrótce z obozu w tajemniczy sposób zaczną znikać osoby. Bohaterowie muszą jak najszybciej współpracować, aby rozwiązać zagadkę ciemności i zapobiec nadchodzącej katastrofie. Połączenie fabularyzowanego programu wakacyjnego, sesji D&D oraz warsztatów terenowych może dać tylko jeden efekt - to będzie najlepszy obóz Science Fiction, gwarantuję Ci!

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

To kolonie dla wszystkich w wieku 10-17 lat, którzy marzą o przygodzie na bazie science fiction.

Polecamy ten obóz dzieciom i młodzieży w wieku 10-17 lat, Uczestnicy będą podzieleni na mniejsze grupy z uwagi na wiek.

Specjalizujemy się w kameralnych obozach do 45 uczestników. Dzięki temu, u nas każdy zna swoje imię, przez co łatwiej nawiązujemy nowe znajomości i przyjaźnie na wiele lat. Nikt nie jest anonimowy a każdy uczestnik staje się częścią tej niesamowitej przygody.

Tak, oczywiście organizujemy transport łączony kolejowo - autokarowy z miast: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin, Warszawa. W przypadku transportu z innego miasta w Polsce prosimy o kontakt bezpośredni z nami. Koszt transportu wynosi 390 zł w obie strony i jest dodatkowo płatny.

W przepięknie położonym ośrodku w głębi lasu, tuż nad jeziorem. Kolonia odbywać się będzie w Borach Tucholskich. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w całkiem nowych domkach drewnianych o bardzo dobrym standardzie. Każdy domek posiada łazienkę.

W cenie wyjazdu są 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Śniadania i kolacje podawane są w formie szwedzkiego bufetu. Przez cały pobyt u Wychowawców Dzieci mają nieograniczony dostęp do wody niegazowanej.

Wychowawcami na kolonii są osoby posiadające państwowe kwalifikacje do pełnienia tego typu funkcji z dużym doświadczeniem we współpracy z dziećmi i młodzieżą. Są wśród nas osoby o ogromnej pasji, z doświadczeniem pedagogicznym i nietuzinkowych zainteresowaniach. Za przygotowanie i prawidłową realizację programów warsztatowych odpowiada Aleksandra Biza – pedagog, która od 12 lat wspólnie z nami prowadziła warsztaty pozalekcyjne z robotyki w wielu szkołach w Polsce oraz organizowała wypoczynki dla Dzieci i Młodzieży. W każdym sezonie również prowadzi grupy warsztatowe, bo..najzwyczajniej UWIELBIA WSPÓŁPRACĘ Z DZIEĆMI. Spotkasz ją na każdym wyjeździe organizowanym przez nas.

Tak. Organizatorem wypoczynku jest INVEST GROUP z siedzibą w Szczecinie, która jest wpisana do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz posiada gwarancję ubezpieczeniową AXA Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. w Warszawie. Organizacją warsztatów tematycznych oraz wypoczynków dla dzieci i młodzieży zajmujemy się od 13 lat.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych koloniach science-fiction

Dziękujemy za świetny obóz. Super atrakcje, bardzo dobra organizacja, opieka i jedzenie. Wyjątkowa troska i zaangażowanie. Szczególne podziękowania dla pani Oli, córka na początku kolonii płakała z tęsknoty i chciała wracać, dzięki przemiłym paniom udało się zachęcić ją do dalszego pobytu. Pozdrawiamy serdecznie!

Rodzice Amelki

Polecam! Dziękuje za najlepsze kolonie, dzieciaki zachwycone!

Iwona

Najlepsze wyjazdy dla dzieci jakie można polecić, opieka, kontakt z organizatorem, w 100% wykorzystywanie czasu wakacyjnego na odpoczynek i zabawę. Totalne ograniczenia Internetu i telefonów - super! Syn czeka już na kolejny wyjazd z Wami! Pozdrawiamy!

Daniel

Fajna oferta, czegoś takiego brakowało. Obozy inne niż wszystkie. Tak trzymać.

Kinga

NAJLEPSZE KOLONIE!

Tosia

Zdecydowanie polecamy Travelkids na wyjazdy dzieci. Nasza 8-latka po pierwszym wyjeździe stwierdziła, że od teraz będzie jeździć wyłącznie z Wami! Naprawdę bardzo aktywny i ciekawy program, w dziesiątkę trafiony. Dzieci od Was wracają z niezapomnianymi wrażeniami!

Danuta W.

Było super - na pewno jeszcze się wybiorę :))

Wika

Świetna organizacja i kontakt z dziećmi. Wszystko zrealizowane tak jak rozpisane w programie. Standard i miejsce - cudowne. Same pozytywy. Polecamy!

Tadeusz S.

Bardzo dużo interesujących zajęć, brak czasu na nudę, do tego sporo aktywności na świeżym powietrzu i czas na słodkie, wakacyjne leniuchowanie też się znalazł. Super! Bardzo dziękujemy jeszcze raz opiekę i niezapomniane wrażenia syna :)

Mikołaj i Roksana

Profesjonalne podejście! Brawo Wy!

Wiktor P.

Zapytaj nas o kolonie science fiction

Terminy kolonii science fiction

19-08-2024 - 26-08-2024Zakup