Kolonie fabularne 2022

Obozy fabularyzowane to seria całkiem nowych Kolonii dla dzieci i młodzieży do 17 roku życia. Przez cały pobyt uczestnicy i kadra wcielają się w ulubione postacie ze świata gier, filmów i bajek. To również wyjątkowa, magiczna sceneria, idealna do odtworzenia przygód z takich universum jak: Harry Potter, Star Wars, Władca Pierścieni czy Wiedźmin.

Podczas Wakacji 2022 zapraszam Twoje Dziecko do przeniesienia się w magiczny świat Harrego Pottera. Wybierzemy się na 7 dni do otoczonego lasem prawdziwego, średniowiecznego Zamku Kliczków w Borach Dolnośląskich. Zamieszkamy w komnatach zamkowych a w trakcie zajęć w naszej Szkole Magii i Czarodziejstwa w pełni będziemy korzystać z sal i piwnic zamkowych. Dodatkowo w tym roku Szkoła Magii zagości również w neogotyckim Zamku w Rokosowie oraz nastrojowym Zamku Międzylesie.

Terminy:

06.02.2022 – 12.02.2022 Zamek Międzylesie

03.07.2022 – 10.07.2022 Zamek Kliczków

10.07.2022 – 17.07.2022 Zamek Kliczków

13.08.2022 – 20.08.2022 Zamek Rokosowo

Zarezerwuj miejsce

Magiczne kolonie Harry Pottera

Magia od zaraz

Na uczestników Kolonii Fabularnych czeka wiele wyjątkowych atrakcji. Już pierwszego wieczoru zaraz po przyjeździe odbędzie się uroczysta kolacja i sławna Tiara Przydziału. Każdy otrzyma też własną szatę szytą na miarę, kajet Czarodzieja, wieczne pióro i różdżkę.. Nie, różdżkę stworzy samodzielnie na jedynych w swoim rodzaju zajęciach z wytwórcą róźdżek.

Do tego nocne zwiedzanie zamku z latarenkami, zajęcia w Zakazanym Lesie o sowach i z sowami. To również Puchar Domów, w którym podczas tegorocznych Kolonii Fabularnych nagrodą się profesjonalna, baśniowa sesja zdjęciowa na zamku w otoczeniu naszych skrzydlatych przyjaciół.

Przejdź do zakupu

Magiczne zajęcia

Na uczestników Kolonii fabularnych czeka również coroczny Yule Ball, uczestnictwo w zajęciach z zakresu numerologii, alchemii, eliksirów czy obrony przed czarną magią. To również magicznie spędzony czas w naszym piwnicznym Pubie pod Trzema Miotłami, gdzie każdy z Was będzie mógł skosztować przysmaków ze świata Harrego Pottera.

Podczas fabularnej kolonii w świecie Harrego Pottera będzie można również dołączyć do redakcji Proroka Codziennego i uczestniczyć w dodatkowych warsztatach dziennikarsko - graficznych tworząc wyjątkowe reportaże z każdego dnia. Nie zabraknie czasu na odpoczynek i relaks w zamkowym basenie z obłędnym widokiem na las.

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy również wycieczkę fakultatywną do mugolskiego miasteczka - Szklarskiej Poręby, gdzie czeka nas nie lada wyzwanie, bez różdżek, bez magicznych zaklęć czy Nimbusów 2000 będziemy musieli wspiąć się na samą Szrenicę!

Kolonie fabularne - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

To seria obozów fabularyzowanych dla fanów najsławniejszych universum, takich jak: Harry Potter, Star Wars, Wiedźmin, Władca Pierścieni. To nie tylko atrakcyjny program warsztatowy ale również baśniowa sceneria dopasowana pod dany temat.

Niestety nie. Oferujemy opcję transportu za dodatkową opłatą (199 zł w obie strony ). Jest to transport łączony: PKP + Autokar. Na ten moment planujemy wyjazd z takich miast jak: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin, Warszawa. Jeżeli interesuje Cię wyjazd z innego miejsca w Polsce koniecznie skontaktuj się z nami.

Podczas pobytu Dzieci mają zapewnione 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Posiłki są przygotowywane przez restaurację zamkową, śniadania i kolacje będa podowabe w formie bufetu szwedzkiego. Dodatkowo u Wychowawcy każdy z uczestników ma nieograniczony dostęp do wody niegazowanej.

Pewnie, że tak! U nas, możesz zapłacić Bonem Turystycznym. Jeżeli zarejestrowałeś się już w PUE ZUS i aktywowałeś swój bon przy rezerwacji kolonii w uwagach wpisz swój kod obsługi (16 cyfr i liter oddzielonych myślnikami). W trakcie realizacji płatności skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu uzyskania dodatkowego nr pin, który otrzymasz na swój nr telefonu podany w PUE ZUS.

Przede wszystkim poinformuj nas o tym i wypełnij skrupulatnie odpowiedni pkt w Karcie Kwalifikacyjnej Dziecka. Restauracja zamkowa realizuje wszystkie specjalne diety za dodatkową opłatą + 100 zł za 7 dni.

Nasza kadra to profesjonaliści w swoim fachu! Odbyli nie tylko szkolenia uzyskując odpowiednie kwalifikacje ale przede wszystkim posiadają duże doświadczenie w pracy na obozach. Na nasze obozy wybieramy Wychowawców, z którymi współpracujemy już dłuższy czas chociażby przy organizowanych przez nas półkolonii w mieście. Na każdym wyjeździe jest obecna nasza pani Manager, pedagog z wykształcenia oraz autorka wszystkich programów warsztatowych zarówno kolonijnych i półkolonijnych. Osobiście czuwa nad bezpieczeństwem Uczestników oraz realizacją przygotowanego programu bawiąc się i spędzając czas wspólnie z Dziećmi.

Oczywiście, że tak. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zgłaszamy każdy organizowany przez nas wypoczynek. Figurujemy również w rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych jako INVEST GROUP z siedzibą w Szczecinie. Posiadamy również gwarancję ubezpieczeniową AXA Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. w Warszawie. Wypoczynki dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty tematyczne w szkołach i przedszkolach organizujemy od 11 lat.

Przy rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 490 zł. Pozostała kwota jest płatna na 14 dni przed wyjazdem. W przypadku rezygnacji na 30 dni przed wyjazdem zaliczka jest zwrotna.

W sytuacji gdy odgórnie zostanie wprowadzony zakaz organizacji wypoczynków dla dzieci oczywiście przysługuje całkowity zwrot wpłaconych pieniędzy.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych koloniach fabularnych

Dziękujemy za świetny obóz. Super atrakcje, bardzo dobra organizacja, opieka i jedzenie. Wyjątkowa troska i zaangażowanie. Szczególne podziękowania dla pani Oli, córka na początku kolonii płakała z tęsknoty i chciała wracać, dzięki przemiłym paniom udało się zachęcić ją do dalszego pobytu. Pozdrawiamy serdecznie!

Rodzice Amelki

Polecam! Dziękuje za najlepsze kolonie, dzieciaki zachwycone!

Iwona

Najlepsze wyjazdy dla dzieci jakie można polecić, opieka, kontakt z organizatorem, w 100% wykorzystywanie czasu wakacyjnego na odpoczynek i zabawę. Totalne ograniczenia Internetu i telefonów - super! Syn czeka już na kolejny wyjazd z Wami! Pozdrawiamy!

Daniel

Fajna oferta, czegoś takiego brakowało. Obozy inne niż wszystkie. Tak trzymać.

Kinga

NAJLEPSZE KOLONIE!

Tosia

Zdecydowanie polecamy Travelkids na wyjazdy dzieci. Nasza 8-latka po pierwszym wyjeździe stwierdziła, że od teraz będzie jeździć wyłącznie z Wami! Naprawdę bardzo aktywny i ciekawy program, w dziesiątkę trafiony. Dzieci od Was wracają z niezapomnianymi wrażeniami!

Danuta W.

Było super - na pewno jeszcze się wybiorę :))

Wika

Świetna organizacja i kontakt z dziećmi. Wszystko zrealizowane tak jak rozpisane w programie. Standard i miejsce - cudowne. Same pozytywy. Polecamy!

Tadeusz S.

Bardzo dużo interesujących zajęć, brak czasu na nudę, do tego sporo aktywności na świeżym powietrzu i czas na słodkie, wakacyjne leniuchowanie też się znalazł. Super! Bardzo dziękujemy jeszcze raz opiekę i niezapomniane wrażenia syna :)

Mikołaj i Roksana

Profesjonalne podejście! Brawo Wy!

Wiktor P.

Zapytaj nas o kolonie fabularne

Terminy

06.02.2022 – 12.02.2022 Zamek Międzylesie

03.07.2022 – 10.07.2022 Zamek Kliczków

10.07.2022 – 17.07.2022 Zamek Kliczków

13.08.2022 – 20.08.2022 Zamek Rokosowo

Przejdź do zakupu

Zima 2022 Lato 2022