Kolonie na Wrotkach - WROT CAMP 2021

Kilka lat temu jako pierwsi w Polsce zorganizowaliśmy Kolonie na Wrotkach, która już podczas swojej premiery okazała się ogromnym hitem wśród dzieci. Różne poziomy zaawansowania, niebanalne pomysły na realizację warsztatów, co roku inni Instruktorzy i jeszcze więcej atrakcji.

Pomyślisz pewnie, czy to dobrze, że Instruktorzy się zmieniają? Odpowiemy od razu - TAK! Każdy Instruktor jest fachowcem w swojej dziedzinie i w dodatku ma dryg do współpracy z dziećmi tego nie da się podważyć, ale również każdy specjalizuje się w całkiem innej jeździe. A my pragniemy zaskakiwać naszych Kursantów, rozwijać ich umiejętności i szkolić w coraz to nowych aspektach jazdy na wrotkach.

Choć podczas pierwszego wyjazdu program Kolonii na Wrotkach był skierowany głównie do dziewczynek, za namową Rodziców i samych dzieci już od kolejnego sezonu program został całkowicie zmieniony i dostosowany zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopców!

To będzie najbardziej ODJECHANY OBÓZ TEGO LATA!

Dwie grupy wiekowe, dwa poziomy zaawansowania, trzy strefy jazdy: płaska, lustrzana i strefa skate park.

Termin: 22.08.2021 - 29.08.2021

Skontaktuj się

WROT CAMP 2 - 2021

Tegoroczne edycje Kolonii na Wrotkach odbędą się na Kaszubach, w uroczym ośrodku nad samym jeziorem. Do naszej dyspozycji będzie nie tylko przestrzeń otwarta do jazdy ale również lustrzana sala idealna do tworzenia choreografii na wrotkach.

Jeżeli masz w domu dziecko, które ma totalnego bzika na punkcie wrotek, to jest wymarzona Kolonia dla niego.

Wakacje z Soy Luną zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat. W trakcie 7 dni opanujemy podstawy bezpiecznej jazdy, hamowania oraz płynnego jeżdżenia na jednej nodze. Nasi Instruktorzy duży nacisk kładą na pracę nad sylwetką i wzmacnianie mięśni, dzięki czemu w trakcie jazdy na wrotkach utrzymują prawidłową postawę ciała. Oczywiście nie zabraknie równie ważnych elementów co sama jazda, np.: nauka upadania, rozciąganie, zwiększanie gibkości ciała.

WROT CAMP 3 - 2021

Strefa skate park jest dedykowana dzieciom i nastolatkom w wieku 11-16 lat. By zacząć szkolić się w agresywnej jeździe i imponujących, ładnych dla oka trikach podstawy jazdy trzeba mieć opanowane. Do rozpoczęcia szkolenia jazdy po skate parku przede wszystkim wymagana jest umiejętność płynnej jazdy do przodu i do tyłu, utrzymywania równowagi i odpowiedniej pozycji. Zdecydowanie przyda się również uśmiech i brak strachu przed przeszkodami.

Rozrywki na kolonii na wrotkach

Podczas 7 dni Kolonii na Wrotkach z pewnością znajdziemy czas na rekreację i odpoczynek nad jeziorem, w końcu będziemy mieć własną, prywatną plażę, do tego rowerki wodne, kajaki. Może uda nam się dopłynąć do zatopionych schodów, kto wie? Do tego gry zespołowe, wieczorne ognisko z przyjaciółmi, leśne questy i totalny HIT naszych kolonii: Festiwal Kolorów i Sylwester w sierpniu. Tej nocy bawimy się do białego rana! A jak to przed sylwestrową nocą bywa trzeba sobie zabukować miejsce u obozowej wizażystki i fryzjerki no i wziąć ze sobą extra wdzianko! W końcu Sylwester w sierpniu zdarza się tylko raz..w roku!

Kolonie na wrotkach - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

To wyjazdy zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopaków uwielbiających jazdę na 4 kółkach, bowiem na ten wyjazd możesz zabrać niekoniecznie wrotki ale również i rolki.

Zapraszamy już od 8 roku życia do 16. Organizujemy dwie różne edycje dostosowane do umiejętności i wieku dzieci. Pierwsza Wrot Camp - Soy Luna dla dzieci w wieku 7-10 lat i druga Wrot Camp 3 - strefa skate park dla uczestników w wieku 11-16 lat.

Nasza specjalność to kameralne obozy, zatem max ilość uczestników na jednym turnusie to 45 dzieci. Dzięki temu atmosfera wyjazdu jest przyjazna zwłaszcza dla dzieci, które wybierają się na swój pierwszy obóz.

Profesjonalne 7-dniowe szkolenie z jazdy na wrotkach / rolkach pod okiem doświadczonego Instruktora. Bardzo atrakcyjny program rekreacyjny. Pobyt w pięknym ośrodku wypoczynkowym położonym nad jeziorem. Ubezpieczenie, profesjonalną opiekę i zestaw gadżetów tematycznych, m.in worek z akcesoriami do doskonalenia jazdy po powrocie do domu.

Tak, przewidujemy transport zbiorowy w postaci Autokaru, na ten moment Autokar będzie podstawiony w Gdyni i Gdańsku. Koszt transportu w obie strony wynosi 139 zł. W przypadku transportu z innego miejsca prosimy o kontakt z naszym biurem.

Jedziemy do uroczego miejsca na Kaszubach. Do dyspozycji Uczestników będzie oddzielna strefa obozowa (jesteśmy jedyną kolonią w ośrodku). Zakwaterowani będziemy w pokojach 3-4 osobowych z łazienkami. Na terenie ośrodka mamy własną plażę i zejście do jeziora, kajaki, rowerki wodne, rowery, boiska, siłownię pod chmurką, lustrzaną salę i plac zabaw.

Zdecydowanie tak. Poza wrotkami / rolkami każdy uczestnik powinien posiadać kask, ochraniacze na nadgarstki i kolana. Bez pełnego wyposażenia z uwagi na bezpieczeństwo Instruktor może odmówić udziału Dziecka w warsztatach.

W cenie pobytu Dzieci mają zapewnione 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Większość owoców i warzyw jest od lokalnych dostawców, w tym ośrodku nawet największe niejadki przekonując się do zdrowej diety obfitej w warzywa, owoce i ryby. Ponadto przez cały pobyt Dzieci mają nieograniczony dostęp do wody niegazowanej u każdego z Wychowawców.

Dokonując rezerwacji w celu jej potwierdzenia należy wpłacić zaliczkę w wysokości 490 zł. Można to zrobić za pośrednictwem szybkich przelewów online - Przelewy24 lub zwykłym przelewem bankowym. Dopłatę należy zaś uregulować najpóźniej na 14 dni przed wyjazdem.

Nasze wyjazdy odbywają się zgodnie ze wszystkimi wytycznymi oraz z uwagi na sytuację w kraju zwiększyliśmy środki ochrony zdrowia. W sytuacji gdyby sytuacja się diametralnie zmieniła i zostałby wydany zakaz organizacji wypoczynków w formie wyjazdowej przysługuje Państwo całkowity zwrot wpłaconej kwoty.

Oczywiście, że tak! Dokonując rezerwacji w uwagach należy wpisać swój kod obsługi wygenerowany w PUE ZUS. Składa się on z 16 cyfr i liter oddzielonych myślnikami. Aby płatność została zrealizowana będziemy również potrzebować od Państwa kodu PIN, który otrzymają Państwo na nr telefonu podany w PUE ZUS. w momencie, gdy wprowadzimy Państwa kod obsługi do systemu płatności. Na pewno skontaktujemy się wtedy z Państwem telefonicznie.

Oczywiście. Wszystkie istotne informacje należy wpisać w Karcie Uczestnika. Specjalne diety kierownik wypoczynku przekaże do Szefa Kuchni, tak by posiłki były przygotowywane zgodnie z wytycznymi. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą + 100 zł za 7 dni.

Oczywiście. Współpracujemy z doświadczonymi Wychowawcami, dla których taka forma pracy jest przyjemnością. Dodatkowo w przypadku Kolonii na Wrotkach Wychowawcą grupy jest Instruktor jazdy na wrotkach / rolkach. Na każdym wyjeździe również jest obecny pedagog - nasz Manager, który odpowiada czuwa na miejscu nad bezpieczeństwem Dzieci i pełną realizacją programu.

Jasne, że tak. Działamy od 11 lat organizując nie tylko kolonie ale również półkolonie w kilku miastach w Polsce. Dodatkowo program WROT CAMP stworzyliśmy od podstaw samodzielnie zapoczątkując tym samym w naszym kraju obozy wrotkarskie. Znajdziesz nas również w rejestrze Organizatorów Organizujemy Turystyki i Rekreacji jako Invest Group z siedzibą w Szczecinie.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych koloniach na Wrotkach

Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji całego wyjazdu. Okiełznać tyle dziewczyn to naprawdę wyzwanie :) Córka pierwszy raz pojechała z Wami w wakacje 2019. I jak się okazało nie ostatni. Jej uśmiech i szczęście to dla nas najlepsza recenzja tej kolonii. Ogromnie dziękuje za opiekę i moc wrażeń. Naprawdę wspaniały kontakt z opiekunami i natychmiastowe reakcje na każdą prośbe. Brawo! Taki zespół to skarb! Pozdrawiamy!

Mama Amelki

W imieniu swoim i Oli, raz jeszcze dziękujemy za fantastyczny obozowy czas. Ola pełna wrażeń, podczas podróży nam opowiadała o chrzcie, agencie, sprawdzaniu czystości, rowerkach, ognisku:) Podziękowania oczywiście dla p. Łucji za mnóstwo cennych rad wrotkarskich :) Pozdrawiamy Was serdecznie i wszystkiego dobrego !

Ola z rodzicami

Myślę, że opinia dziecka jest najważniejsza, a nasza córka wróciła ze swojego pierwszu obozu na wrotkach więcej niż zadowolona. Cały czas powtarza, że było bardzo dużo warsztatów, atrakcji i nawet nie miała czasu by się nudzić. W tym roku wybiera się na kolejny etap wtajemniczenia, czyli strefa skate park. ;)

Mariusz

Nie da się wybrac jednego najlepszego wspomnienia z wyjazdów z Wami. Jest ich zdecydowanie za dużo :) Było cudownie! Warsztaty w skate parku, zielono - balonowa noc, kajaki, tyrolki w parku linowym, wieczory z grami, ognisko, chrzest i te łzyyyy gdy się wszyscy żegnaliśmy. Uwielbiam Was!

Kinga - uczestniczka Wrot Camp 2 (Kaszuby 2019) i Wrot Camp 3 (Mazury 2020)

Uwielbiam wyjazdy z Travel bo nigdy nie można się nudzić!

Magda - uczestniczka Wrot Camp 3 (Mazury 20220)

Kolonie z Wami są NAJLEPSZE! Nie zapomnę dnia, w którym było garden party, super warsztatów na wrotkach, chrztu o 1 w nocy :) i jak pani Mariola robiła karmelową kawę na grillu. Panie są THE BEST!

Misia - uczestniczka Wrot Camp 2 (Kaszuby 2019) i Wrot Camp 3 (Mazury 2020)

Duże podziękowania za 10 dniową kolonię naszej córki. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Kontakt z rodzicami, ośrodek, świetna kadra. SZACUN! Aż żaluje się, że kiedyś nie było takich wyjazdów i można było je jedynie oglądać w amerykańskich filmach.

Nikodem - tata Martyny

Nie wiem jak to robicie, ale róbcie tak dalej, bo wychodzi Wam to świetnie

Marzena

Rewelacyjne podejście do dzieci, świetna organizacja czasu i planu dnia, pyszne jedzenie do tego komunikacja z rodzicami bez zarzutów. Już wiem, że będziemy stałymi klientami. Dziękujemy!

Anna - mama Hani

Najwspanialsze wakacje. Polecamy! Córka nie chciała wracać do domu. Serdecznie pozdrawiamy Panią Łucję!

Michał

Super organizacja. dziecko szczęśliwie. czego chcieć więcej. polecam

Dominik

Naprawdę świetny pomysł na obóz. Wrotki, ruch, większość czasu na świeżym powietrzu. Do tego masa innych atrakcji, festiwal koloru, dość nietypowa dyskoteka bo sylwestrowa noc - totalny obłęd. I jeszcze naprawdę profesjonalna opieka, widać, że lubicie to co robicie. Tak trzymać. Będziemy polecać!

Kamila - mama bliźniaczek

Najcudowniejszy obóz na świecie - tak mówi nasza córka. I nic więcej nie trzeba chyba dodawać. :) Córka była pierwszy raz i jest zdecydowana, że w te wakacje również z Wami jedzie. Panie wspaniałe, miejsce cudowne. Serdecznie dziękujemy za cudowne 10 dni. W wakacje przybywamy w większym składzie.

Magdalena - mama Zuzi

Zapytaj nas o kolonie na wrotkach

Termin: 25.07.2021 - 1.08.2021

Przejdź do zakupu