Kolonie na Rolkach - WROT CAMP 2022

Obozy na rolkach i wrotkach to jeden z naszych topowych tematów. W tym roku doczekał się specjalnej okazji -5-lecia pierwszego w Polsce Obozu na Wrotkach!

Tak, to już 5 lat wspólnej jazdy!

W tym roku wybierzemy się do Hotel&SPA Pirat znajdującego się w Olsztynie. Czeka na nas szereg atrakcji, od zajęć w skate parku po korzystanie z profesjonalnych zabiegów SPA

WROT CAMP 5 to idealny program dla dzieci w wieku do 16 roku życia, które chcą opanować podstawy w jeździe do przodu i do tyłu oraz na jednej nodze. To również sztuka upadania i rozciągania czy też umiejętność utrzymania odpowiedniej postawy w trakcie jazdy.

Tych bardziej wprawionych w boju,, które opanowały w pełni podstawy jazdy zapraszamy do strefy skate park!. Strefa skate park to już nie przelewki, aby zdobyć nowe umiejętności i wykonać imponujące manewry nie wystarczą chęci ale i solidny warsztat, no i może brak strachu w oczach przed kolejnymi przeszkodami. Pod okiem naszego Instruktora wszystko stanie się możliwe!

Warsztaty w jeździe na rolkach będą odbywać się w strefie płaskiej jak i w strefie skate park pod okiem profesjonalnego Instruktora. Program warsztatowy jest dostosowywany do wieku i umiejętności dzieci.

TERMIN: 31.07.2022 – 06.08.2022

Skontaktuj się

WROT CAMP 5 - 2022

EXTRA zajawki!


Ale 7 dni w SPA to również świetny sposób na odpoczynek i odskocznię od codziennych obowiązków i braku regularnych aktywności sportowych! W trakcie Kolonii na Rolkach czekają na Was EXTRA RELAKS, m.in. siłownia, basen, bali oraz sauna. Po zajęciach z jazdy skorzystamy z profesjonalnych zabiegów na dłonie i twarz, które zostaną odpowiednio dobrane do wieku uczestniczek. Do tego kąpiele w jeziorze, kajaki oraz wieczorne gry i zabawy.

Nie może Cię z nami zabraknąć! To będzie najfajniejszy sportowy obóz tego lata!

Kolonie na rolkach - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Nasz program kolonii na rolkach jest dedykowany zarówno do dziewczyn i chłopaków, którzy lubią aktywnie spędzać czas i przede wszystkim uwielbiają jazdę na rolkach.

Posiadamy dwie grupy wiekowe o różnych poziomach zaawansowania w jeździe na rolkach. Pierwsza z nich jest dedykowana dzieciom w wieku 7-10 lat, druga, 11-16 lat

Zależy nam na atmosferze przyjaźni oraz by nasi uczestnicy czuli się w trakcie pobytu komfortowo zatem nasze wyjazdy liczą maksymalnie 45 dzieci. Oczywiście same warsztaty odbywają się w mniejszych grupach warsztatowych z podziałem na wiek i poziom zaawansowania.

Kompleksowe szkolenie z jazdy na rolkach. Warsztaty z profesjonalnym Instruktorem. Bardzo aktywny wypoczynek nad jeziorem. 7 - dniowy pobyt w uroczym ośrodku na Kaszubach. Ubezpieczenie, opiekę Wychowawców i zestaw pamiątek tematycznych dla każdego Uczestnika.

Transport zorganizowany (autokar) można wykupić za dodatkową opłatą + 139 zł w obie strony. Autokar będzie podstawiony w dwóch miastach: Gdynia i Gdańsk. W sytuacji gdyby Państwo byli zainteresowani dojazdem z innego miasta bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio z nami.

Podczas 7 dni Kolonii na rolkach uczestnicy zostaną zakwaterowani na terenie uroczego ośrodka na Kaszubach w pokojach 3-4 osobowych. Każdy z pokoi jest wyposażony w łazienkę. Na terenie ośrodka mamy oddzielną strefę obozową, w której będziemy jedyną kolonią w danym terminie. Do naszej dyspozycji jest własna plaża nad jeziorem, rowerki wodne, kajaki, siłownia pod chmurką, plac zabaw, kort tenisowy, boiska i salka lustrzana.

Niestety nie. Preferujemy aby każdy z uczestników posiadał własny sprzęt jeżdżący. Dodatko nalezy wyposażyć dziecko w kask i zestaw ochraniaczy na nadgarstki i kolana. Bez pełnego wyposażenia Instruktor może odmówić Dziecku uczestnictwa w zajęciach z uwagi na jego bezpieczeństwo.

Każdego pełnego dnia zaplanowane są 4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. W tym ośrodku kuchnia jest tak dobra, że nawet największe niejadki przekonują się do pełnowartościowych posiłków. Dodatkowo w trakcie pobytu u każdego Wychowawcy Dzieci mają nieograniczony dostep do wody mineralnej.

Przy rezerwacji wymagana jest wpłata zaliczki - 490 zł. Można dokonać wpłaty za pośrednictwem PRZELEWY24 - szybkiej płatności online lub zwykłym przelewem bankowym. Dane do rzelwwu otrzymają Państwo w wiadomości e-mail potwierdzającej rezerwację. Pozostała kwota jest płatna na 14 dni przed wyjazdem.

W sytuacji gdyby odgórnie odwołano zorganizowane wyjazdy w okresie Wakacji przysługuje Państwu 100% zwrot wpłaconych środków. Naszej obozy spełniają wszystkie wytyczne Ministerstwa Edukacji, Ministerstwa Zdrowia oraz Stacji sanitarno - epidemiologicznej. Dodatkowo od Wakacji 2020 wprowadziliśmy zwiększone środki ochrony zdrowia, sprzęt dydaktyczny jest dezynfekowany po każdych zajęciach.

Pewnie, że tak! Aby zapłacić za wyjazd dziecka Bonem Turystycznym w trakcie rezerwacji anleży w uwagach wpisać kod obsługi płatności, który został dla Państwa wygenerowany na koncie PUE ZUS. Kod składa się z 16 cyfr i liter. W momencie pobrania płatności skontaktujemy się z Państwem w celu uzyskania dodatkowego kodu PIN , który otrzymają Państwo na swój nr telefonu.

Kuchnia w ośrodku wypoczynkowym oczywiście respektuje wszelkiego rodzaju diety u uczestników kolonii. Przede wszystkim prosimy o szczegółowe rozpisanie wytycznych w Karcie Uczestnika. Przygotowywanie specjalnych diet wiążę się z dodatkową opłatą + 100 zł za cały pobyt.

Nasz zespół to doświadczeni Wychowawcy, z którymi współpracujemy od wielu lat. To przede wszystkim osoby charakteryzujące się świetnym kontaktem z dziećmi. Grupy kolonijne na Rolkach prowadzą Instruktorzy sportowi specjalizujący się w jeździe na rolkach / wrotkach. Są fachowym wsparciem w trakcie warsztatów. Dodatkowo podczas każdego wyjazdu przez cały pobyt na miejscu znajduje się również nasz Manager / pedagog i twórca wszystkich programów warsztatowych pani Aleksandra Biza, która osobiście czuwa nad bezpieczeństwem uczestników i prawidłowym przebiegiem programu zajęć

Pewnie! Organizujemy kolonie i półkolonie już od 11 lat. Każdy wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, jesteśmy również w rejestrze Organizatorów Organizujemy Turystyki i Rekreacji jako Invest Group z siedzibą w Szczecinie. Dodatkowo jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy organizować kolonie na wrotkach i rolkach.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych koloniach na rolkach

Bardzo dziękujemy! Nasza wnuczka była bardzo zadowolona po powrocie z kolonii z Państwem. Do tej pory wspomina zajęcia, dyskotekę na rolkach, kajaki i sylwestra wakacyjnego. Bardzo fajne pomysły. Będziemy polecać.

Babcia Ela

Nasz syn był zachwycony obozem z Travel. Jak sam ocenił wszystko na 6. Bardzo dobre jedzonko, atrakcje, zajęcia i zabawy, które organizowały panie. W tym roku również jedziemy z Państwem. Już odliczamy dni do wyjazdu. Do zobaczenia. Polecamy serdecznie wszystkim, którzy wybierają pierwszy samodzielny obóz dla dziecka.

Marysia i Łukasz

Super ekipa, sylwester bomba i zajęcia w skate parku. Pozdrawiam panią Łucję i inne panie. Bardzo dziękuje za wszystkie cenne wskazówki!

Ami

Ogromnie dziękuje Pani Oli za organizację tak fantastycznego wyjazdu. Syn wrócił wybawiony po uszy. W trakcie pobytu zaniepokojeni zadzwoniliśmy do pani Oli bo syn w ogóle do nas nie dzwonił po czym się okazało, że bawił się świetnie, że najzwyczajniej nie miał czasu na telefon. To się chwali! Pani Ola ma świetną koncepcję na wypoczynek, są i genialne zajęcia, jest czas na odpoczynek, do tego telefony są dostępne tylko na godzinę w ciągu dnia. Idea jest jedna, bawić się bez gadżetów korzystając w pełni z wakacji i pogody. A jak pogoda nie dopisuje to słyszeliśmy, że i na to też Pani Ola znajduje rozwiązanie chociażby bitwę błotną nad jeziorem. No BOMBA! Dziękujemy za opiekę! Polecamy i polecać będziemy!

Rodzice Maćka

Najlepsze obozy ever! Pozdrawiam piątego wychowawcę - Bajosławę (kot pani Oli) :) Bajosława umilała nam wieczory, zwłaszcza młodszym koleżankom, którym przed snem tęskniło się za rodzicami. Czy w tym roku pani Bajosława też jedzie? Chceeemy!

Emilka - uczestniczka Wrot Camp 2 (Kaszuby 2020)

Korzystaliśmy z Państwa oferty już 2 razy. Bardzo fajnie, że jest starsza grupa w tym roku bo córka się martwiła, że będzie już za duża na kolejny obóz. :) Program brzmi super! Jak zawsze trzymacie poziom. PS. Dla niezdecydowanych program z Travel nie tylko jest realizowany w 100% ale bardzo często nawet w 150%! Jako stali bywalcy na obozach - POLECAMY GORĄCO!

Rodzice Magdy

W zeszłym roku przypadkiem trafiliśmy na ofertę Travel. Córka sama wyszukała Państwa obóz i nie było zmiłuj się. Przejechaliśmy całą Polskę by dowieźć córkę na Mazury i nie żałujemy. Ogrom wrażeń i emocji. Profesjonalna opieka, przemiłe i uśmiechnięte panie. Kontakt wzorowy. Z Wami dzieci naprawdę się bawią! Tam jest czas na wszystko i na zajęcia, i na zabawę i nawet żarty, wszystko wyważone i dające dzieciom naprawdę fajne wspomnienia. Gratulujemy pomysłów!

Małgorzata - mama Janki

Mi się wszystko podobało. Jeden z lepszych wyjazdów. Zielona noc była super!

Kacper - uczestnik Wrot Camp 2 (Kaszuby 2019)

Ojej, dużo tego, cięzko wybrac najfajniejsze wspomnienie. Ośrodek był mega, chrzest super, panie extra, zajęcia w skate parku SZTOS! I jeszcze pół roku później na Mikołajki dostałam prezent od Pani Oli ze wspomnieniami z naszego obozu. Aż miałam łzy w oczach. Uwielbiam Was! :)

Lena - uczestniczka Wrot Camp 3 (Mazury 2020)

Zapytaj nas o kolonie na rolkach

TERMIN : 31.07.2022 – 06.08.2022

Przejdź do zakupu