Półkolonie Letnie Sopot 2021

Drogi Rodzicu, wiem jak trudno znaleźć odpowiednie półkolonie dla dziecka. Znaleźć ofertę, którą będzie w stanie zainteresować Twoje Dziecko i jeszcze domknie się w domowym budżecie..nie należy do najłatwiejszych zadań! Wiem..

Aleee…myślę, że udało mi się stworzyć program warsztatowy, który wywoła uśmiech na twarzy niejednego dziecka! Również Twojego!

Przed nami najbardziej przebojowe półkolonie tego lata. Masa atrakcji, wyjątkowe tematy i sporo aktywności sportowej.

Zapraszamy dzieci już do 5 roku życia. Zaplanowaliśmy tematyki w kilku grupach wiekowych, m.in 5-7, 8-12 i 6-12 lat.

Sprawdź ofertę
Półkolonie letnie Sopot

Kolonie dla wszystkich

U nas znajdziesz półkolonie zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopców. Dla fanów Minecrafta i Pokemon Go. Dzieci o nieograniczonej wyobraźni w budowaniu z klocków lego i przyszłych programistów chcących ożywić swoje konstrukcje i zamienić w prawdziwe roboty. Ale również dla wszystkich tych, którzy uwielbiają mazie, glutki i eksperymenty, jednym słowo mocno kolorową i bruuudną zabawę. Podczas półkolonii przygotowaliśmy również coś super wyjątkowego - Magiczne Półkolonie dla wszystkich fanów przygód Harrego Pottera. To będzie prawdziwa magia, fantastyczne zwierzęta, dementorzy, zaklęcia i eliksiry.

Wyjątkowe wspomnienia

Zapewniamy wyjątkowe wspomnienia. Każdy turnus trwa pięć dni, zaczyna się w poniedziałek i kończy w piątek. Codziennie zapewniamy opiekę w godzinach 8:00 - 17:00. Bloki warsztatowe rozpoczynamy o 9:00 i kończymy o 16:00. W międzyczasie zaplanowaliśmy przerwy na posiłki i wyjście na świeże powietrze. W końcu to Wakacje, w dodatku ostatni rok Dzieci spędziły w domach. Dziś potrzebują aktywności i ruchu jak mało kiedy, dlatego przygotowaliśmy specjalny blok warsztatowy z profesjonalnym Instruktorem. Będzie frajda ale również odpowiedni wysiłek fizyczny przygotowany z myślą o Dzieciach. Blok sportowy zaplanowany jest w każdej tematyce, na którą się zdecydujecie. A podczas tegorocznych półkolonii tematyk mamy aż dziewięć.

Super warsztaty

Każdy uczestnik poza 5 dniami super warsztatów ma zapewnione ubezpieczenie, ciepły posiłek, zdrowy podwieczorek i wodę niegazowaną dostępną w nieograniczonych ilościach. Do tego świetna, profesjonalna opieka i zestaw gadżetów tematycznych na koniec turnusu. Czy nie brzmi to rewelacyjnie? Miejscówki na nasze półkolonie rozchodzą się w bardzo szybkim tempie, a w grupie tematycznej jest ich tylko 12. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, zatem nie czekaj i w te Wakacje włącz zabawę!

Półkolonie letnie - Video

Półkolonie Minecraft i Star Wars - Video

Półkolonie Laboratorium Super Slime - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

W półkoloniach uczestniczą dzieci w wieku 5-12 lat. W zależności od wybranej tematyki może to być grupa wiekowa 5-7, 8-12 lub 6-12 lat.

Organizujemy półkolonie w dwóch lokalizacjach, w Gdyni (Śródmieście), w budynku WSB, ul. Śląska 37B, IV piętro, sale Technikum TEB EDUKACJA oraz w Gdańsku (Zaspa), w Szkole Podstawowej nr 48, ul. Burzyńskiego 10.

W jednej grupie jest maksymalnie 12 dzieci.

Aby dokonać rezerwacji przez naszą platformę: www.travelkids.pl nalezy wybraną półkolonie umieścić w koszyku. Następnie w celu jej potwierdzenia zostaniesz poproszony o wpłatę zaliczki w wysokości 180 zł. Możesz tego dokonać w panelu przez Przelewy24 lub wybrać zwykły przelew bankowy. W przypadku drugiej opcji wraz z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz na maila pełne dane przelewowe. Końcowa płatność musi zostać u nas zaksięgowana najpóźniej do piątku przed rozpoczęciem półkolonii.

Podczas zeszłorocznych Wakacji oraz tegorocznych ferii zimowych spełniliśmy wszystkie wytyczne i otrzymaliśmy niezbędne zgody do realizacji półkolonii. W przypadku gdyby jednak podczas Wakacji 2021 został wydany zakaz organizacji wypoczynków dla dzieci otrzymają Państwo całkowity zwrot wpłaconych środków.

Nasz catering przygotowuje obiadki pod wszystkie wytyczne otrzymane od Rodziców w kontekście uczuleń pokarmowych. Jest również możliwość zamówienia specjalnego menu bezmięsnego, wiążę się to jednak z dodatkową opłatą + 35 zł za cały turnus.

W cenie półkolonii Dziecko ma zapewnioną opiekę w godzinach 8:00 - 17;00. Bloki warsztatowe tematyczne trwają w godzinach 9:00 - 16:00, w trakcie w planie dnia są również przewidziane przerwy na posiłki (II śniadanie, obiad, podwieczorek) oraz wyjście na świeże powietrze. Na specjalne życzenie możemy zapewnić opiekę już od godziny 7:00, wiążę się to z dodatkową opłatą + 100 zł jednorazowo za pięć dni.

Pewnie! Organizujemy kolonie i półkolonie już od 11 lat. Każdy wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, jesteśmy również w rejestrze Organizatorów Organizujemy Turystyki i Rekreacji jako Invest Group z siedzibą w Szczecinie.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych półkoloniach w Sopocie

Super półkolonie. Czegoś takiego szukaliśmy dla synów. Póki co możemy jedynie ocenić program i kontakt z organizatorem. Obsługa bardzo miła i pomocna, program zaakceptowany przez dzieci w 100%, w dodatku już się nie mogą doczekać.

Katarzyna

Jesteśmy stałymi bywalcami, co roku nas pani Ola zaskakuje pomysłami. Za każdym razem trafia w punkt z tematyką i zajęciami. Bardzo dziękujemy za miło spędzane wakacje naszej córki.

Kamil

Korzystamy co roku podczas urlopu w Trójmieście. Dzieci są zachwycone. Nie muszą spędzać całego dnia na plaży czy w hotelu na malowaniu buziek i atrakcjach skierowanych do młodszych dzieci. Tutaj z zajęć wręcz nie chcą wracać. A my jako rodzice, mamy chwilę oddechu :) Dziękujemy za super opiekę, warsztaty i dobre jedzonko jak to mówi Tymek.

Mama Tymka i Miłosza

Najlepsze półkolonie - opinia mojej córki, komentarz chyba zbędny :)

Milena

Syn bardzo miło wspomina zajęcia i panie. I pierwszy raz od razu po zakończeniu prosił o zapisanie na kolejny turnus. Niestety nie było już wolnych miejsc. W tym roku dokonaliśmy rezerwacji na 2 turnusy z góry. Drugi raz takiej rozpaczy nie chcemy przeżywać :) Dzięki raz jeszcze, jesteście niezastąpieni! Pozdrawiam!

Michał K.

Bardzo udane półkolonie. Panie zaangażowane, uśmiechnięte, jedzonko do wyboru i do tego smaczne. Mnóstwo mini konkursów i pamiątek na koniec półkolonii. BRAWO WY!

Alina W.

Polecamy gorąco i znajomym i nieznajomym. Jeżeli ktoś jest niezdecydowany to naprawdę warto!

Gosia

Bawiłem się świetnie! Ciocia Ela najlepsza!!!

Tytus - uczestnik Pokemon Go - Ferie 2021

Bardzo dziękujemy za super zabawę na półkoloniach, doceniamy zaangażowanie, chłopcy zachwyceni, a pani Aneta najfajniejsza! :) Będziemy polecać i śledzić kolejne oferty, mam nadzieję - do zobaczenia

Tymon i Szymon z rodzicami

Moje dziecko było pod dobrą opieką i miało bardzo ciekawie zorganizowany czas. Były kolorowe eksperymenty, budowa robotów z klocków Lego, wyjścia na plac zabaw i smaczne jedzonko. Polecam!

Weronika

Zapytaj nas o półkolonie w Sopocie

Półkolonie Sopot 2021

Przejdź do zakupu