Strona główna » Aktualności » Wakacje » Hit Lata 2023 - Kolonie Stranger Things

Data dodania: 01-03-2023
Hit Lata 2023 - Kolonie Stranger ThingsaltTo jeden z najlepszych programów wyjazdowych jaki stworzyłam! ST - 1983 już się okazał hitem Lata 2023! Dopiero rozpoczął się Marzec a na ten wyjazd pozostały ostatnie wolne miejsca! Na dniach spodziewamy się otworzenia Listy Rezerwowej.. 

Na czym polega fenomen? 

Zacznijmy od tego, że dwa lata zbierałam się do stworzenia programu tej kolonii. Może dlatego, że nie do końca miałam na nią pomysł...co prawda na innych koloniach w rozmowach z moimi Dzieciakami non stop przewijał się motyw Stranger i gdzieś ten pomysł zaczął się po mału kształtować. Jednak dopiero po ostatniem letnim sezonie 2022, podczas urlopu wrześniowego poświęciłam czas na obejrzenie całej serii i pomysły same zaczęły się pojawiać. Standardowo zaczęłam robić notatki ale już wiedziałam, że to będzie jeden z najlepszych programów kolonijnych jakie stworzyłam! 

Kolejnym krokiem było znalezienie odpowiedniej scenerii, czyli miejsca, które będzie idealne pod Stranger! No nie powiem, trochę się naszukałam... odwiedziłam dość sporo miejsc aż w końcu udało się! Środek lasu, drewniane domki (całkiem nowe o bdb standardzie) do tego własne jezioro i plaża. Wydaje się jakbym opisywała każdy inny ośrodek, nic bardziej mylnego. Położenie domków, otocaltzenie to jest właśnie TA sceneria niczym prosto z plany Stranger Things! 

I na koniec perełka - program!  Od czasów pierwszego obozu Harry Potter w prawdziwym zamku zakochałam się w koloniach fabularyzowanych. I Stranger Things również takie będzie... Pozornie przybędziemy na letni obóz naukowy tu jako młodzi fani nauk ścisłych będziemy musieli nie tylko stawić czoła wielu wyzwaniom lecz także zmierzyć się z prawdziwym "złem" nawiedzającym to tajemnicze miejsce. Przekonamy się, że nie jest łatwo działać w pojedynkę, bez wsparcia swojej ekipy! Dodatkowo sytuacja skomplikuje się, gdy na terenie obozu zjawi się pewna "mroczna postać" o wyraźnie niepokojących zamiarach. Wkrótce z obozu zaczną znikać w tajemniczych okolicznościach kolejne osoby, a sielski klimat całego przedsięwzięcia zostaje nieodwracalnie zachwiany. Bohaterowie czyli Wy będą  zmuszeni jak najszybciej połączyć siły, aby rozwikłać mroczną tajemnicę i zapobiec grożącej im katastrofie. 

altCała fabuła tego fenomenalnego obozu będzie się opierać na najpopularniejszej grze fabularnej fantasy wszech czasów: D&D!  Kojarzycie pierwszą scenę? Tak, to właśnie TA GRA! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka fantastycznych kampanii do pokonania! Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w D&D uwierzcie mi - pokochacie tę grę!  

Podsumowując co dla Was przygotowałam? Fantastyczną fabułę, nieprzypadkowe miejsce, kadrę zafascynowaną całą serią, kostiumy i elementy scenerii niczym z planu zdjęciowego! Aaaa...zapomniałabym o nocnych pogaduchach przez Walkie Talkie! To będzie sztos! :) 

Jestem przekonana, że  jako Fani ST będziecie  nie tylko mocno zaskoczeni ale przyznacie, że to najlepszy obóz w Waszym życiu! Widzimy się w sierpniu! 

Ostatnia szansa na ten wyjazd Latem 2023 - pozostało tylko 5 miejscówek! 
Szczegóły: KOLONIE STRANGER THINGS


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Wakacje
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu