Strona główna » Kolonie 2022 » Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!

Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!

Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!
Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!
Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!
Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!
Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!
Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!

Kolonia - Mazurska Wataha – Najlepszy Obóz Survivalowy!

Cena:

1 899,00 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

Średnia ocena (5/5):
(głosów 9)

Ta oferta już wygasła. Chcesz sprawdzić nową? Użyj górnego menu aby przejść do aktualnej oferty.

 • Opis
 • Miejsce
 • Ważne
 • Do pobrania (9)
 • Recenzje produktu (9)

WATAHA w nowej odsłonie!

Dzielne Wilki wracają w znajome miejsce, choć w zupełnie nowym wydaniu.

Czy to oznacza, że będzie mniej lasu? Mniej błota? Mniej zadań? Nic bardziej mylnego! To połączenie survivalowych wyzwań, pracy w grupie i zdobywania nowych umiejętności! Każdego dnia czekają na nas nowe misje i inne atrakcje. A tematyka zadań nie mogła być bardziej różnorodna!


alt

Cześć! Nazywam się Aleksandra Biza, a WATAHA to mój ulubiony z programów! 
Zatem Moje Drogie Wilki - LATO 2022 czeka na Was / na Nas! To Obóz Przetrwania dla nastolatków do 17 roku życia żądnych przygód! To seria wyzwań i walki z własnymi słabościami.  Momentami damy Wam również nieco odetchnąć, bo jak wiecie u nas ZABAWA zawsze jest na pierwszym miejscu! Weźmiemy udział zatem w warsztatach tematycznych, gdzie nauczymy się przyrządzać własne Bubble Tea! Nic takiego? Ha!Zanim rozpoczniemy nasze działania terenowe każdy Uczestnik otrzyma od nas wielofunkcyjną opaskę ze złączką bezpieczeństwa. To gadżet, który każdy Survivalowiec powinien mieć ze sobą, bowiem nie jeden raz może wybawić nas z opresji!Fiat 126p BĘDZIE NASZ...a na nim nasze malowidła! A co powiecie na naszą inwencję twórczą na Fiacie 126P? Brzmi dobrze? :) Też już się nie mogę doczekać tego momentu! Ale spokojnie.. nie zabranie również sprawdzianu z survivalowych umiejętności. Przekonamy się jak dobrze radzą sobie Wilki w lesie podczas 24- godzinnego testu przetrwania! 
Przejdziemy przez pole minowe, sprawdzimy się w tworzeniu własnych mostów linowych, czy przygotowywaniu pochodni i przenoszeniu ognia na dłuższe dystansy. Nie zabraknie również uwielbianych przez uczestników poprzednich edycji Kolonii Survivalowych - nocnych wart przy fladze! Czy tym razem znowu uda się ją przejąć przez obozowego "AGENTA"?!? Prawdziwe wyzwania jednak będzie na nas czekać w  Parku Linowym gdzie spędzimy caaaały dzień! Tam to dopiero będzie na nas czekać mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy! Park linowy, Kosmiczny trener, tor przeszkód, PiłkoBilard, Pojedynek Gladiatorów, Dmuchany Bungee Run, Eko Labirynt i mnóstwo innych fenomenalnych aktywnych letnich rozrywek! Summer Bucket List – niezbędnik wakacyjnych wrażeń!Spełnijmy nasze wakacyjne marzenia!  Czego nie może zabraknąć podczas wakacyjnych wyjazdów? Spotkań z gitarą przy ognisku? Stołu bilardowego i jeziora? Wakacyjnego festiwalu przy muzyce? Naszej dorocznej imprezki pod chmurką? To tylko początek  jakie zaplanowaliśmy. Po tej kolonii wszystkie pozycje na Waszym Summer Bucket List zostaną odhaczone!

Ale to jeszcze nie wszystko. W tym roku czeka również moc rozrywek, park linowy, kajaki, grill. Również Oficjalny Wakacyjny Konkurs Fotograficzny (tym razem bez ukrytych motywów:). Do tego plażowanie, interaktywne maty taneczne, wspólne karaoke i wieczorne posiadówy przy kartach i planszówkach! 


Co zrobić kiedy misje i zadania na dziś się skończyły? Z nami nie ma siedzenia w pokoju. Zapraszamy do strefy wieczornego chilloutu. Spędzisz czas z kolegami i wychowawcami, grając w bilarda, gry sportowe, bądź wieczorne partie makao. Już się rozgrzewam do gry w bilard, a Wy? 

alt

YES DAY? YES!Jakby tego było mało, prezentujemy Yes Day – dzień na „tak”. Weźcie losy obozu we własne ręce i zaplanujcie wspólnie dzień wrażeń. Zawsze chciałeś zobaczyć panią Anetę przebraną za jednorożca, ale spodziewałeś się, że odpowiedź będzie brzmiała nie? W Yes day, jest tylko jedna odpowiedź! ;)


A czy ktoś pamięta Kapsułę Czasu? Jesteście ciekawi, jakie porady pozostawili dla Was Uczetsnicy obozu sprzed lat? Czas to sprawdzić!Lokalizacja:
Ośrodek KOŁATEK koło Olsztynka

Malowniczy i spokojny ośrodek położony na skraju dużych kompleksów leśnych, pomiędzy dwoma jeziorami. Kajaki, rowerki wodne, boiska do gier zespołowych czy hamaki przy pomoście to wręcz idealne warunki do odpoczynku i rekreacji. Do tego czyste powietrze i przepiękne trasy leśne.


Cena zawiera:
 • wyżywienie 4 razy dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja + napoje,
 • zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie w przepięknym ośrodku nad jeziorem
 • bardzo aktywny różnorodny program 
 • EXTRA:
  • malowanie Fiata 126P
  • survivalowa wielofunkcyjna opaska ze złączką bezpieczeństwa
  • Balonowa Bitwa 
  • całodzienna wizyta w Parku Linowym: atrakcje do wyboru :) 
  • Festiwal Kolorów
  • kąpiele w jeziorze pod okiem Ratownika WOPR
  • kajaki i inne atrakcje wodne przy ośrodkowym jeziorze
  • ognisko, wspólne gry i zabawy, karaoke, taneczne maty interaktywne
  • Sylwestrową Noc w Lipcu (prawie do białego rana) - nasza tradycyjna wakacyjna imprezka :)
  • bidon na wodę z edycji: Travelki 2022
  • zestaw gadżetów tematycznych z edycji Travelki 2022
 • opiekę wykwalifikowanych instruktorów i ratowników,
 • opiekę medyczną,
 • ubezpieczenie,
Cena nie zawiera:
 • Transportu (+ 210 zł)  – transport łączony: PKP + autokar
  • Gdańsk - Ośrodek KOŁATEK
  • Warszawa  – Ośrodek KOŁATEK
Zakwaterowanie:
 • bardzo dobry standard w domkach drewnianych 4 - 6 osobowych 
Wyżywienie:
 • 4 zdrowe i pożywne posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja,
 • woda niegazowana dostępna przez cały dzień,
 • możliwość przygotowania indywidualnej diety w przypadku alergii pokarmowych (+120 zł za cały pobyt)

Nadzór nad prowadzonym przez nas wypoczynkiem, a także kwalifikacjami Kadry sprawuje Kuratorium Oświaty.


altZa przygotowanie i prawidłową realizację programów warsztatowych odpowiada Aleksandra Biza – pedagog, która od 11 lat wspólnie z nami prowadziła warsztaty pozalekcyjne z robotyki w wielu szkołach w Polsce oraz organizowała wypoczynki dla Dzieci i Młodzieży.

W każdym sezonie również prowadzi grupy warsztatowe, bo..najzwyczajniej UWIELBIA WSPÓŁPRACĘ Z DZIEĆMI!

Serdecznie zapraszam!
Aleksandra Biza
tel.: 535 041 242
e-mail: abiza@igcompany.pl

WAŻNE

Rodzicu, z Naszym Zespołem Twoje Dziecko będzie bezpieczne!BEZPIECZŃSTWO
 • MAKSYMALNIE 12 DZIECI W GRUPIE WARSZTATOWEJ  – to mniej niż nakłada na nas ustawa o organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, zatem ilość miejsc jest mocno ograniczona!
 • LOKALIZACJA – wybrane przez nas miejsce jest bardzo dokładnie przygotowywane na nasz przyjazd, zgodnie ze wszystkimi rozporządzeniami wydanymi przez Ministerstwo.
 • DEZYNFEKCJA sprzętu dydaktycznego oraz wszystkich narzędzi potrzebnych do realizacji warsztatów każdego dnia – od sezonu 2020 znacznie zwiększyliśmy środki ochrony zdrowia.
 • REJESTRACJA ONLINE – wszystkie formalności dopełnisz przed rozpoczęciem turnusu

OSZCZĘDNOŚĆ

 • BON TURYSTYCZNY  u nas go zrealizujesz, wystarczy jak w uwagach przy rezerwacji wyrazisz taką chęć (ważność bonu została przedłużona do końca września 2022)
 • RATY PayU 0% - u nas możesz skorzystać z opcji ratalnej 0%

DOŚWIADCZENIE

 • 12 – LETNIE DOŚWIADCZENIE – organizujemy Półkolonie i Kolonie dla Dzieci i Młodzieży już 12 lat
 • ZAUFAŁO nam już ponad 4022 Rodziców – zorganizowaliśmy ponad 656 wypoczynków
 • WYJĄTKOWA KADRA – współpracujemy głównie z Pedagogami i Harcerzami,  w każdej lokalizacji poza Animatorami gier i zabaw jest przynajmniej jeden Wychowawca z dyplomem pedagogicznym – u nas bezpieczeństwo i samopoczucie każdego uczestnika jest najważniejsze!
 • PROFESJONALIZM – za przygotowanie i prawidłową realizację programów warsztatowych odpowiada Aleksandra Biza – pedagog, która od 11 lat wspólnie z nami prowadziła warsztaty pozalekcyjne z robotyki w wielu szkołach w Polsce oraz organizowała wypoczynki dla Dzieci i Młodzieży. W każdym sezonie również prowadzi grupy warsztatowe, bo..najzwyczajniej UWIELBIA WSPÓŁPRACĘ Z DZIEĆMI!

Rodzicu, jeżeli masz dodatkowe pytania koniecznie skontaktuj się ze mną! Chętnie odpowiem na każde z nich!


altSerdecznie zapraszam!
Aleksandra Biza
tel.: 535 041 242
e-mail: abiza@igcompany.pl
Ocena produktu: Data napisania recenzji:

Syn powiedział: mi się wszystko podobało. Jeden z lepszych wyjazdów. Dodam od siebie: kontakt z organizatorem na 6!

Ocena produktu: Data napisania recenzji:

Właśnie dotarł mikołajkowy prezent dla Antka. Super pomysl. Oglądamy zdjecia. bardzo dziekuje, widzę tak szczęśliwe moje oraz inne dzieci. JESTEŚCIE Cudowni Pozdrawiam i dziekuje

Ocena produktu: Data napisania recenzji:

Wyjazd survivalowy petarda! Syn bardzo zadowolony, do tego bardzo dobre jedzenie, zakwaterowanie również spełniło wszystkie oczekiwania. Wychowawcy wspaniali , dziecko super spędziło czas nie tylko na warsztatach , ale również bardzo dobrze był zorganizowany pozostały czas, gdy dzwoniłam syn nawet nie miał czasu rozmawiać. Szczególne podziękowania za zaangażowanie dla Pani Anety, Oli i Marioli.

Ocena produktu: Data napisania recenzji:

Uwielbiam wyjazdy z Wami za atmosferę, która jest na obozach Zawsze pamiętacie o każdym uczestniku. Kocham dedykacje na dyplomach od Pani Oli,

Ocena produktu: Data napisania recenzji:

Nie wiem jak to robicie, ale róbcie tak dalej, bo wychodzi Wam to świetnie

Ocena produktu: Data napisania recenzji:

Wszystkim rodzicom zastanawiającym się nad wysłaniem swoich pociech na kolonie polecam wyjazdy z travelkids. Mój syn 2 lata temu roku w wieku 8 lat debiutował jako obozowicz . Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji tych kolonii absolutnie pod każdym względem. Syn każdego dnia była zachwycony ogromem atrakcji i nie miał czasu nawet pomyśleć o tęsknocie za nami. Zajęcia prowadzone były w ciekawy sposób. Wśród atrakcji znalazły się m.in. kajaki, park linowy, ognisko, urodzinowa domówka z okazji urodzin aż trzech chłopców, różne konkursy, Oczywiście była też gra terenowa, rozgrwki sportowe i wiele zajęć na świeżym powietrzu. Tak jak powinno być to w wakacje. Jak widać program bardzo różnorodny. Wszystkie zajęcia opisane w planie imprezy zrealizowane w 100%. Jeśli chodzi o transport to sami zawieźliśmy syna na miejsce pobytu. Mieliśmy możliwość wejść do domku i pomogliśmy dziecku się rozpakować. Nie wnikałam w oferowany jadłospis ale dziecko zapewnia, że wszystko było smaczne i nie chodziło głodne. Cieszę się, że wracamy do tego samego ośrodka. Podsumowując: jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!

Ocena produktu: Data napisania recenzji:

3 podstawowe argumenty przekonały mnie do skorzystania z Waszej oferty obozowej: bardzo dobra organizacja, dużo informacji i dobry kontakt z organizatorem. Do rtego wrażenie, że planowanie i opieka obozu jest na najwyższym poziomie, dobre pomysły i to nie tylko dla chłopców, bo syn mówił , że na obozie było tez sporo dziewczynek.

Ocena produktu: Data napisania recenzji:

Syn bardzo zadowolony z wyzwań, które pokonywał i z trudów życia obozowego. Bitwa błotna, cukierkowy chrzest, tor przeszkód, zabawa, plażowanie- to wszystko przepis na świetny wypoczynek i owszem smakowało czasami gorzko, słono, kwaśno ale jednak wspomina wyjazd z uśmiechem. Taki totalny reset beaz telenofów od codziennego mieszczańskiego trybu życia.

Ocena produktu: Data napisania recenzji:

Jak zwykle p. Ola niezawodna

Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu