Strona główna » Aktualności » Ferie » Kolonie na Zamku - co nas czeka Latem 2022?

Data dodania: 06-04-2022
Kolonie na Zamku - co nas czeka Latem 2022?Czarodzieje znów przejmują Wakacje!
W tym roku na Kolonie z Harrym Potterem wybieramy się w trzech turnusach. Odwiedzimy m.in całkiem nowy zamek - Sulisław. Niezależnie od wyboru zamku czy turnusu czeka na Twoje dziecko równie magiczna atmosfera i nietuzinkowe zajęcia niczym z filmów o Harrym Potterze.

alt

Przed nami uwielbiane przez Czarodziejów i Czarownice zajęcia z eliksirów, obrony przed czarną magią czy zaklęć. Na naszych Koloniach na Zamku każdy Uczestnik otrzymuje szatę szytą na miarę, ręcznie rzeźbioną różdżkę oraz kajet czarodzieja. Jak co roku czekają nas również wyjątkowe warsztaty w Zakazanym Lesie z prawdziwymi Sowami.
alt

Odważni nie tylko będą mogli pogłaskać te fantastyczne stworzenia ale i potrzymać je na swoim ramieniu. Jednak największą atrakcją tegorocznych Kolonii na Zamku z Harrym
Potterem to zajęcia z Latania na Miotłach! Dlaczego? Bowiem specjalnie na to wydarzenie przylecą do nas autentyczne miotły z planu zdjęciowego II części Harrego Pottera! Jak to możliwe, o historii owych mioteł dowiesz się na zajęciach z latania!

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Ferie
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu