Strona główna » Aktualności » Marzenie każdego Dziecka - Kolonie na Zamku

Data dodania: 10-04-2022
Marzenie każdego Dziecka - Kolonie na ZamkuCzy masz w domu młodego fana przygód o Harrym Potterze? Wyobraź sobie ile szczęścia ujrzałbyś w oczach swojego dziecka wręczając mu list z czerwoną pieczęcią, taki jaki otrzymał Harry, Ron czy Hermiona! Nasze spersonalizowane, zalakowane zaproszenia do Letniej Szkoły Magii i Czarodziejstwa w polskich zamkach wywołują u dzieci łzy szczęścia! Bo przecież kto by nie chciał wyjechać na Kolonie z Harrym Potterem w prawdziwym, średniowiecznym zamku?
 
alt


Siedem noclegów w komnatach zamkowych to tylko początek niebanalnych wspomnień z wyjazdu. Już pierwszego dnia uczestnicy wezmą udział w długo wyczekiwanej ceremonii Tiary Przydziału, dzięki zamkowym wnętrzom każde dziecko czuje się niczym prawdziwy czarodziej z filmu o Harrym Potterze. Specjalnie dla Uczestników naszych Kolonii z Harrym Potterem na ten wyjątkowy moment nagrywamy spersonalizowane nagrania dubbingowe!

Czarodzieje nie tylko wezmą udział w magicznych przedmiotach ale zmierzą się w prawdziwym meczu Qudditcha, będą mieli okazje wyposażyć się m.in w czekoladowe żaby czy fasolki wszystkich smaków na zamkowej ul. Pokątnej czy też odbyć nocne zwiedzanie Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Oczywiście nie zapominamy o dorocznym Yule Ball oraz Pucharze Domów. W zeszłym roku Puchar bez wątpienia wygrał Slytherin! Czy w tym roku utrzymają tytuł? Przekonamy się już latem podczas tegorocznych Kolonii na Zamku z Harrym Potterem.

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu