Strona główna » Aktualności » Wakacje » Temat przewodni Wakacji – Przebojowość!

Data dodania: 16-05-2019
Temat przewodni Wakacji – Przebojowość!alt

Drogi Rodzicu, przed Tobą nie lada wyzwanie – 10 tygodni Wakacji. To sporo. Pozwól, że Ci pomogę!
 

To moment kiedy pragniesz nie tylko zapewnić dobrą opiekę Dziecku bez obaw o jego bezpieczeństwo ale przede wszystkim chciałbyś aby ten czas był zgodny z jego zainteresowaniami, pełen nowych doświadczeń i wrażeń.

alt

Od 8 lat tworzę półkolonijne i kolonijne programy warsztatowe. Mam kilka sprawdzonych sposobów by Twoja pociecha miała czas wypełniony w 100%! Kilkoma z nich postanowiłam się podzielić podczas tegorocznych półkolonii i kolonii w TravelKIDS.PL!
 

Robotyka? Survivalowe wyzwania? Warsztaty wrotkarskie lub Laboratorium kolorowych Slajmów? Wybór tematyk jest szeroki – i dla chłopców i dla dziewczynek!  Jestem przekonana, że Twoje Dziecko nie będzie miało nawet chwili, aby pomyśleć, że mu nudno!
 

Tegorocznym tematem przewodnim jest PRZEBOJOWOŚĆ! Dlaczego? Bo wyróżnia ją:

  • energiczność,
  • ciekawość,
  • różnorodność!

alt

Totalne przeciwieństwo tego z czym Dzieci spotykają się w szkole!
Niezależnie od tego jaki temat wybierzesz wspólnie z Dzieckiem zapewnisz mu tydzień pełen inspiracji, zabaw i rozwoju.
 

Każdy dzień będzie wyjątkowy na swój sposób! Każdy przyniesie ze sobą nowe atrakcję, nowy zaskakujący blok  warsztatowy! Tydzień rozpoczniemy… szczęśliwie! Będzie czekać na nas Koło Fortuny XXL i jestem przekonana, że to będzie naprawdę Dobry Poniedziałek!  A już we wtorek Owocowe Smaki Świata – degustacja egzotycznych owoców? – czemu nie?! Środa za to będzie Magiczna  – wyjątkowy Bańkowy Magic Show, a może wolałbyś Kosmiczny Dzień w Mobilnym Planetarium?

Wybór należy do Ciebie! Do tego słodki warsztat waty cukrowej i komiksowa maskarada niczym z Comic Con – rewelacja dla wszystkich fanów komiksów i Superbohaterów! Powiem więcej.. sama się już jej nie mogę doczekać! –  To oczywiście tylko nieliczne atrakcje tegorocznych wakacji. Przygotowałam ich znacznie więcej!

alt

Zapytasz pewnie, skąd czerpie pomysły…To proste! W trakcie Wakacji nie zobaczysz mnie przy komputerze, to czas kiedy również prowadzę warsztaty, bawię się razem z Dziećmi, to czas kiedy każda rozmowa z nimi bywa inspirująca!
 

Dzięki temu każdy nasz program jest tworzony również przez Uczestników poprzednich edycji. Bo kto jak nie Dzieci wie najlepiej w jaki sposób chciałyby spędzić 10 tygodni Wakacji?!


Od Ciebie za to Drogi Rodzicu zależy, jak spędzi ten czas Twoje Dziecko. Czy podarujesz mu klucz do świata wyobraźni i nieograniczonych możliwości..


Chciałbyś poznać szczegóły? A może masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze mną: 535 041 242 – chętnie odpowiem na każde z nich! 

Aleksandra Biza


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Wakacje
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu