Strona główna » Aktualności » To już 13 lat zabawy z TravelKIDS.PL

Data dodania: 24-04-2023
To już 13 lat zabawy z TravelKIDS.PLaltNiebanalne 13 lat..czas, w którym miałam okazję spełnić przeogromną ilość dziecięcych MARZEŃ!
CUDOWNE jest to, że doszliśmy do momentu, w którym moje kolonijne Dzieciaki stają się kolegami z pracy wnosząc do Zespołu pasję, zaangażowanie i całą radość, którą podczas letnich wyjazdów staraliśmy się im przekazywać!

FAJNIE też być inspiracją nawet dla.. firm konkurencyjnych, które już nie tylko kopiują nasze autorskie programy ale i nawet kampanie reklamowe..  Jako pierwsi w Trójmieście rozpoczęliśmy cykl półkolonii Harry Potter i to nie bazując po najniższej formie realizacji czyli warsztatach plastyczno - technicznych. U nas Młodzi Czarodzieje faktycznie doświadczają.. MAGII! Także Drodzy Rodzice, pamiętajcie, że jak to się mówi... prawie robi wielką różnicę.


WSPANIALE jest usłyszeć od Was: "Pani Olu, nie ukrywam, że porównywałam oferty ale Pani oferta..oczarowuje, jest magiczna!"
To prawda! Jest magiczna! I nie wyobrażam sobie aby mogła być inna!  Zamek, prawdziwe sowy śnieżne, wrzeszczące mandragory czy naprawdę czarujące różdżki.. I niech mi ktoś powie, że coś jest niemożliwe..
Chciałam stwarzać dla Dzieci niesamowity świat, w którym nie istnieje pojęcie nudy, realizować pomysły i patrzeć jak kolejne z nich wywołująalt uśmiech na ich twarzach... i chyba się udało..
 • ponad 6 000 dzieci uczestniczyło w moich autorskich programach zajęciowych
 • stoczyłam jakieś 3 000 Walk Robotów Sumo -   co takiego? Ha! Zapytaj swoje Dziecko ;) 
 • zorganizowałam jakieś 680 wypoczynków dla Dzieci i Młodzieży

A przy okazji:
 • jako pierwsi w Polsce we współpracy ze szkołami trójmiejskimi wprowadziliśmy Robotykę na świadectwa szkolne (nasze początki to był dobrze Wam znany eduROBOT.PL)
 • jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy Obozy na Wrotkach
 • jako pierwsi w Polsce zorganizowaliśmy Kolonie w SPA dla Nastolatek
 • dosłownie zamieniamy Marzenia w Rzeczywistość realizując Najmagiczniejsze Kolonie - Harry Potter w polskich zamkach i to z prawdziwymi Sowami
 • otworzyliśmy własną Restaurację Potterową a już niebawem zaprosimy Was do kolejnej 
 • jako jedyny w Polsce organizator Kolonii Harry Potter będziemy posiadać własną Sowę Śnieżną
 •  nasz nowy program kolonijny ST-1983 wyprzedał się praktycznie w 100% w ciągu 2 tygodni
 • jako pierwsi stworzyliśmy Półkolonie na bazie Lego MastersClass
..i jako pierwsi zrealizujemy Kolonie Lego ze Zwycięzcą LEGO MASTERS POLSKA! Ha!

altI to jeszcze nie koniec.. przed nami sporo projektów do realizacji, jeszcze więcej pomysłów i to wszystko nie udałoby się gdyby nie CUDOWNI ludzie wokół mnie i przy TravelKIDS.PL, z którymi można dosłownie WSZYSTKO!
DZIĘKUJE!

Aleksandra Biza


PS. Do Wakacji pozostało 2 miesiące a na nasze wyjazdy letnie pozostało baaaardzo niewiele miejscówek - i to jest DOPIERO SZTOS!!!
A żeby było zabawniej, mój własny tata przerażony ilością Czarodziejów i Czarownic na semestr letni 2023 stworzył maszynę do wytwarzania różdżek.. MAGIA! Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu