Strona główna » Aktualności » Warsztaty » Urodzinowy Wypad na Kaszuby

Data dodania: 16-04-2019
Urodzinowy Wypad na Kaszubyalt

“Na teren ośrodka wkradli się wrogowie! Ci psotnicy poukrywali niezbędne nam przedmioty.. Uciekając..pozostawili jednak ślady / wskazówki, które mogą Wam pomóc w ich odnalezieniu..” – tak rozpoczęła się sobotnia Kaszubska Gra Terenowa z okazji 9 Urodzin eduROBOT.PL
 

W sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 9:00 w składzie 32 osobowym wystartowaliśmy na Kaszuby. Miejsce nie zostało wybrane przypadkowo, bowiem wybraliśmy się do Ośrodka, w którym zorganizowaliśmy swoją pierwszą kolonię.
 

To właśnie tutaj przyjeżdżamy już od kilku lat spędzając aktywnie Wakacje w topowych tematykach ostatnich miesięcy.
 

Tym razem jednak czekała na nas misja i wiele urodzinowych niespodzianek. Bo z kim jak nie z naszymi najwierniejszymi fanami – Dziećmi mielibyśmy świętować ten dzień! Po rozwiązaniu wszystkich łamigłówek przyszedł czas na ognisko, zakręcenie naszym szczęśliwym Kołem Fortuny, tort, urodzinowe 100 lat oraz prezenty.
 

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom za fenomenalną zabawę. Nasi Poszukiwacze pokonali Creepery, Sithów, Trolle i Gremliny..odnaleźli wszystkie skradzione przedmioty i tym samym odblokowali kolejny LEVEL w naszej grze – Wakacyjne Kolonie!
 

alt

Ogromne brawa dla:
Adasia, Przemka, Bartka, Maćka, Kuby, Jacka,
Malwiny, Wojtka, Marka, Janka, Olafa, Konrada, Janka, Eryka,
Janka, Dominika, Mateusza, Bartka, Gabriela, Mikołaja, Jakuba,
Liliany, Nataniela, Amira, Amelki, Leszka, Janka, Oliwiera,
Stasia, Julka, Borysa i Ernesta.

 


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Warsztaty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu