Strona główna » Aktualności » Warsztaty » Warsztaty – Zima 2021

Data dodania: 03-11-2021
Warsztaty – Zima 2021

Rodzicu, podczas tegorocznych Wakacji Dzieci potrzebowały beztroskiej zabawy jak chyba nigdy dotąd. Ich radość, uśmiech i zapał były najlepszym motywatorem dla naszego Zespołu, dlatego specjalnie na ten zimowy czas przygotowałam same NOWINKI WARSZTATOWE.


Rodzicu, podczas tegorocznych Wakacji Dzieci potrzebowały beztroskiej zabawy jak chyba nigdy dotąd. Ich radość, uśmiech i zapał były najlepszym motywatorem dla naszego Zespołu, dlatego specjalnie na ten zimowy czas przygotowałam same NOWINKI WARSZTATOWE.

!! UWAGA !!
Rezerwacja TERAZ gwarantuje Wam NAJNIŻSZĄ CENĘ!

 Po wyprzedaniu udostępnionych miejscówek (tylko 3 miejsca w każdej tematyce) cena wzrośnie nawet od 100 do 150 zł! 

alt

LEGO MASTERS JUNIOR  – to aktualnie najpopularniejszy program na świecie bazujący na klockach LEGO! Przez 5 dni kursu zmierzymy się z LEGOzadaniami oraz stworzymy spektakularne konstrukcje z klocków bawiąc się wyobraźnią i rozwijając  umiejętności techniczne. 

 

alt

LEGO W ŚWIECIE GIER I BAJEK – dzięki elektronicznym elementom, takim jak: silniki czy czujniki wszystkie zbudowane przez dzieci konstrukcje będziemy mogli wprawić w ruch! A co za tym idzie czekają na Dzieci zarówno zadania konstruktorskie jak i programistyczne. 

 

alt

CAMP KIDS WINTER – to całkiem NOWY warsztat bazujący na naszym HICIE ostatnich lat – Laboratorium Super Slime. Nasze Laboratorium doczekało się aż 4 edycji. Teraz powraca mocno rozbudowane, z nowymi całkiem innymi  warsztatami  i w dodatku z podwójną dawką DOŚWIADCZANIA i EKSPERYMENTOWANIA!

 

alt

POKEMON GO – tak jak Ash, Brock i Misty będzie to wspólna podróż – poszukiwania i tropienia Pokemonów. Dzięki popularnej grze przekonamy dzieci do dawki zdrowego ruchu i zachęcimy do aktywnej eksploracji. To również świetna możliwość nauki orientacji w terenie oraz połączenia gry online z warsztatami bazującymi na elementach survivalowych. 

WARSZTATY DLA DZIECI A COVID – 19:

ZWROT – w przypadku odwołania warsztatów z uwagi na sytuację w kraju OTRZYMASZ NIEZWŁOCZNIE całkowity ZWROT wpłaconych środków, 

BEZPIECZEŃSTWO – kameralne grupy warsztatowe 

ŚRODKI OCHRONY ZDROWIA – nasze zwiększone środki ochrony zdrowia sprawdziły się podczas tegorocznych turnusów wakacyjnych! 

alt

 

DLACZEGO nasze Warsztaty SĄ WOW?

  • FRAJDA – każdego dnia wyjątkowy warsztat, nowe wyzwania i kreatywność, którą warto rozwijać u Dzieci
  • ODSKOCZNIA – ferie to również czas odpoczynku od szkolnych obowiązków, dlatego w programach warsztatowych przygotowaliśmy specjalne bloki – travelowskie zajawki
  • RUCH – w nowoczesnej formie! Dzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju gry komputerowe, u nas jednak nie spotkacie się ze “strzelankami” czy “bijatykami” przygotowaliśmy dla Dzieci przygodowe, taneczne i sportowe wyzwania, to nic innego jak połączenie lubianej przez Dzieci konsoli (xbox+kinect) z odpowiednią dawką ruchu
alt

CO OTRZYMUJESZ W CENIE Warsztatów?
– Opiekę w godzinach: 8:00 – 17:00
– Obiad, zdrowy podwieczorek + woda
– 5 dni fantastycznych warsztatów – kameralne grupy Travelowskie Zajawki 2021 – w zależności od wybranej tematyki
– Upominki
– Ubezpieczenie

Zapraszam Cię do zerknięcia na naszą zimową ofertę!

 

 


alt

Rodzicu,

jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty zimowej lub masz dodatkowe pytania koniecznie skontaktuj się ze mną! Chętnie odpowiem na każde z nich!Serdecznie zapraszam!

Aleksandra Biza
tel.: 535 041 242e-mail: abiza@igcompany.pl


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Warsztaty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu