Strona główna » Aktualności » Wakacje » Wyjątkowe Kolonie w SPA z Florence

Data dodania: 19-09-2022
Wyjątkowe Kolonie w SPA z FlorencealtPodczas Wakacji 2022 odbyła się premiera naszej kolejnej autorskiej tematyki wyjazdowej - Kolonie w SPA z Florence! Pomyślicie, kolonie w SPA, przecież już coś takiego widzieliście. Całkiem możliwe, tyle, że tylko u nas Uczestniczki spędzają 6 dni w najprawdziwszym SPA, biorą udział w profesjonalnym sympozjum z dbania o cerę, zabiegach na twarz i dłonie, czy masażach. A wszystko to dostosowane do ich wieku! Bo przecież  o tym jak dbać o cerę nastolatki, o błędach w pielęgnacji czy w jaki sposób chronić skórę i włosy w okresie letnim? Zdecydowanie lepiej dowiedzieć się od profesjonalisty niż z Internetu!  

Dodatkowo Dziewczęta miała codzienne zajęcia na basenie, uczestniczyły w warsztatach jogi czy sportach wodnych nad jeziorem. Do tego karaoke, maty taneczne, gry planszowe i zespołowe czy wspólne tańce. Miały też specjalną pielęgnację z kosmetykami Florence, szykując się na "bóstwo" na wieczorne tańce :) 

Dziewczęta nie tylko nauczyły się wielu istotnych rzeczy na temat pielęgnacji ale i wypoczęły, miały okazję poznać profesjonale sprzęty na siłowni, poznały cały rytuał saunowania czy cudownie spędziły wspólnie czas podczas wieczornej balii z widokiem na jezioro. Do dzisiaj otrzymujemy miłe słowa od Uczestniczek oraz Rodziców - to ogromnie cieszy, że nasz nowatorski program tak cudownie został odebrany! 

Już teraz zapraszamy na edycję 2023! Jeżeli chcesz jako pierwszy otrzymać ofertę koniecznie wyślij nam zgłoszenie przez formularz kontaktowy! 

altaltaltalt

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Wakacje
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu