Urodziny Harry Potter

Czy zawsze marzyło Ci się aby odwiedzić Hogwart?

Z nami masz możliwość zbadać sekrety zamku, w jednym z najbardziej magicznych pomieszczeń w całej Szkole Magii i Czarodziejstwa!

Zapraszamy do Pokoju Życzeń, gdzie spotykają się Magia i Marzenia. Zbierz swoją zaufaną ekipę i tak jak Harry i jego przyjaciele, zgłębiaj tajemnice Szkoły

Magii i Czarodziejstwa po godzinach. Różdżki, peleryny i Tiara Przydziału już na Was czekają!

Witaj Czarodzieju!

Jestem prof. Ginebra MacPuffin i w trakcie mugolskich Ferii i Wakacji pełnię funkcję Dyrektor travelowskich Szkół Magii i Czarodziejstwa w polskich zamkach! Pewnie niejednokrotnie marzyłeś o tym aby postawić swoją nogę w Hogwarcie jeszcze przed otrzymaniem Oficjalnego Listu ze Szkoły Magii?

Teraz jest to możliwe!
Zgodnie z życzeniem otwiera się.. Urodzinowy Pokój Życzeń!

Magiczna sceneria i Wielka Uczta niczym Miodowe Królestwo

Nie ma bardziej magicznego miejsca na świętowanie Urodzin. Nie tylko spełniają się tu marzenia, ale i odkrywana jest drzemiąca w nas Magia!

Magiczny Świat otwieramy dla wszystkich Czarodziei w wieku 8-13 lat.

Dwie godziny psot! Weźmiesz udział w Ceremonii Przydziału Domu, sprawdzisz swoje magiczne umiejętności i odkryjesz jak najwięcej sekretów Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Do wyboru aż dwa iście magiczne programy urodzinowe! Sam zdecyduj, który wybierasz!

Do wyboru aż dwa iście magiczne programy urodzinowe.

Sam zdecyduj, który wybierasz!

Czarodziejski Kociołek
Program I

Program urodzinowy polecany Dzieciom od 10 roku życia.

Moc bulgoczących naparów i magicznych eliksirów niczym na najprawdziwszej lekcji Eliksirów czy Zielarstwa. Za pomocą starodawnych podręczników z Działu Zakazanego i tajemnych receptur przeniesiemy Cię do niezwykłego świata aromatów, w którym stworzysz swój własny Zestaw Trolla, w postaci m.in Księżycowego Pyłu do kąpieli czy żabich cudeniek pachnących czekoladą. Wystarczy szczypta tajemnicy i odrobina kreatywności, żeby wyczarować niezwykłe naturalne kosmetyki rezygnując przy tym z mugolskiej chemii.

By magiczny świat porwał Cię na dobre to nie koniec psot! Czy wyobrażałeś sobie kiedyś jak pachnie Hogwart, Zakazany Las czy Eliksir Szczęścia? W naszej Manufakturze opanujesz do perfekcji zaklęcie Lumos tworząc magicznie pachnące świece sojowe.

Z Czarodziejskiego Kociołka wrócisz nie tylko z cudownymi recepturami ale również z własnymi eliksirami piękności.

Czarodziejska Gra zagadkowa inspirowana Harrym Potterem
Program II

Program urodzinowy polecany Dzieciom od 8 roku życia.

Pokój Życzeń to zagadki fabularyzowane, moc gier i zabaw w niebanalnej, magicznej odsłonie, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zarówno logicznych jak i magicznych. W ciągu dwóch zaczarowanych godzin odkryj jak najwięcej sekretów Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Pokój Życzeń to przede wszystkim super zabawa, bo to Ty decydujesz o swoich przygodach!

Może będą to sekrety Huncfotów, czekające na śmiałków, którzy Uroczyście Knują coś niedobrego? A może za sprawą życzenia, sala przemieni się w boisko Quidditcha a nad Waszymi głowami szybować będzie Złoty Znicz? A może... o reszcie historii przekonacie się sami!

W dzień urodzin to Ty jesteś Mistrzem Magii!

Magiczne pakiety

Mugolski

1249 zł 1099 zł
Program I
890 zł
Program II

 • Dwie godziny zabaw w Pokoju Życzeń
 • Dwie Czarownice
 • Spersonalizowane zaproszenia
 • Tematyczna, magiczna dekoracja
 • Mugolskie przekąski
 • Magiczny Certyfikat Jubilata
 • -
 • -
 • -
 • -

do 12 dzieci + jubilat

Każda dodatkowa osoba +55 zł

Najczęściej wybierany

Półkrwi

1399 zł 1149 zł
Program I
1099 zł
Program II

 • Dwie godziny zabaw w Pokoju Życzeń
 • Dwie Czarownice
 • Spersonalizowane zaproszenia
 • Tematyczna, magiczna dekoracja
 • Mugolskie przekąski
 • Magiczny Certyfikat Jubilata
 • Magiczne Certyfikaty dla Gości
 • Potterrowskie piwo kremowe dla Dzieci
 • -
 • -

do 12 dzieci + jubilat

Każdy dodatkowy gość powyżej 12 +65 zł

Czystej krwi

1499 zł 1349 zł
Program I
1299 zł
Program II

 • Dwie godziny zabaw w Pokoju Życzeń
 • Dwie Czarownice
 • Spersonalizowane zaproszenia
 • Tematyczna, magiczna dekoracja
 • Mugolskie przekąski
 • Magiczny Certyfikat Jubilata
 • Magiczne Certyfikaty dla Gości
 • Potterrowskie piwo kremowe dla Dzieci
 • Magiczny prezent dla Jubilata
 • Upominki ze świata magii dla Gości

do 15 dzieci + jubilat

Każdy dodatkowy gość powyżej 15 +75 zł

Słodkości z ulicy Pokątnej +240zł

Realizujemy BON TURYSTYCZNY

Zarezerwuj termin

Dlaczego akurat my?

Gwarantujemy moc wrażeń, niebanalne atrakcje oraz czarodziejski poczęstunek, który uszczęśliwi niejednego Puchona!

W ciągu dwóch zaczarowanych godzin weź udział w Ceremonii Przydziału Mamy 12 lat doświadczenia w organizacji imprez dla Dzieci i Młodzieży. Jednym z naszych TOP'owych produktów są Fabularne Kolonie w polskich Zamkach inspirowane przygodami o Harrym Potterze.

Proponujemy Wam fabularne urodziny, co to oznacza?
To NIE zwyczajne, mugolskie warsztaty z kolorowymi eksperymentami nazywane Urodzinami z Harrym Potterem ;) to autorski program fabularnej gry urodzinowej stworzonej z myślą o fanach Harrego Pottera, liczy się zabawa, magia i marzenia, sztuka dedukcji, rozwiązywania łamigłówek, a wszystko to w magicznej scenerii Harrego Pottera tu nie ma sztywnego konspektu! Jak przebiegnie historia urodzinowa w Pokoju Życzeń zależy wyłącznie od Jubilata i jego Gości - to Oni decydują o kolejnych krokach naszej fabularnej gry.

Gwarantujemy Psorów z naszej Wakacyjnej Szkoły Magii i Czarodziejstwa w tematycznych kostiumach:
Osoby z bogatą wiedzą o powieściach J.K. Rowling takie, dla których świat Harrego Pottera to powrót do dzieciństwa, magia, pasja doświadczonych w pracy z dziećmi.

Każdy z Gości na czas trwania Urodzin w Pokoju Życzeń przyodzieje szatę ucznia Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Już w pakiecie standardowym (mugolskim) otrzymasz wydrukowane Spersonalizowane Zaproszenia dla wszystkich Gości w zalakowanych kopertach - niczym autentyczny list z zaproszeniem do Szkoły Magii i Czarodziejstwa, ba! Jubilat również otrzyma list ze wszystkimi niezbędnymi informacjami jeszcze przed terminem organizacji Urodzin! To może być cudowna niespodzianka dla niego samego!

Świetna lokalizacja
Gdańsk Żabianka
klimatyzowana sala 150m2
budynek posiada własny, duży parking
w pobliskim sąsiedztwie przytulna kawiarnia dla Rodziców
do przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 4 minuty

Najczęściej zadawane pytania

Urodziny odbywają się w Gdańsku (Żabianka), ul. Bitwy Oliwskiej 27A - zapraszamy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Urodziny trwają 120 minut. Z uwagi na przygotowania naszego Pokoju Życzeń Rodziców z Jubilatem zapraszamy najwcześniej 10 minut przed rozpoczęciem przyjęcia.

Posiadamy dwa różne programy inspirowane przygodami o Harrym Potterze.


Program 1 - Czarodziejski Kociołek z uwagi na profil warsztatowy polecamy Dzieciom w wieku 10-13 lat, Program 2 - Czarodziejska Gra Zagadkowa jest zaś Dzieciom już od 8 roku życia.

W celu potwierdzenia rezerwacji należy dokonać wpłaty zaliczki w ciągu 3 dni od ustalenia terminu. Pozostałą kwotę należy uregulować najpóźniej na 4 dni przed terminem Urodzin.

Zaproszenia są ręcznie przygotowywane, odbiór jest możliwy po wcześniejszym umówieniu się oraz po wpłacie zaliczki.

Oczywiście!

Koniecznie skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do zakładki Galeria.

Oba programy inspirowane są przygodami o Harrym Potterze.


Program 1 - Czarodziejski Kociołek ma profil warsztatowy i zalecany jest Dzieciom od 10 roku życia. Warsztat bazuje na zajęciach z eliksirów i zielarstwa a wszystkie magicznie wykonane przedmioty Czarodzieje otrzymają w prezencie.


Program 2 - Czarodziejska Gra Zagadkowa to iście Magiczna Misja przygotowana z myślą o Czarodziejach od 8 roku życia. Przed nimi seria zagadek i zadań, w których na pierwszym planie stawiamy Współpracę i Magiczną Zabawę niczym z filmów o Harrym Potterze.

W cenie urodzinek oferujemy Mugolskie Przekąski czyli wszystko to co Czarodzieje lubią najbardziej! Mianowicie: koktajlowy mix (precelki, paluszki, talarki lub krakersy), chipsy (w dwóch smakach), popcorn, żelki, cukierki, ciasteczka, woda niegazowana, sok jabłkowy, sok pomarańczowy.

Opinie