Kolonia Harry Potter 2022

Czarodzieje znów przejmują wakacje!

Kolonie Harry Potter mają za zadanie inspirować Dzieci i młodzież ucząc nieszablonowych rozwiązań i pokazać, że: “jeśli chce się dokonać niemożliwego, trzeba wierzyć, że to możliwe.”

Ja wierzę!
Nazywam się Aleksandra Biza.. yy.. tzn. profesor Ginebra MacPuffin i już w Wakacje 2022 chciałabym spełnić marzenie Twojego Dziecka!

Zadam Ci najpierw jednak dwa pytania: czy posiadasz w domu fana serii J.K. Rowling, który bez przerwy mógłby oglądać ekranizację przygód o Harrym Potterze? W dodatku sam marzy o tym by przeżyć niejedną magiczną przygodę?

Jeżeli na oba te pytania odpowiedź brzmi tak, to zapraszam Twoje Dziecko na Magiczne Kolonie z Harrym Potterem na Zamku! To fantastyczne 7 dni w świecie magii w prawdziwym średniowiecznym Zamku - Zamku Kliczków, neogotyckim Zamku w Rokosowie oraz w jednym z najstarszych polskich zamków- Zamku Międzylesie.

Tu każdy stanie się Czarodziejem!

Terminy:

06.02.2022 – 12.02.2022 Zamek Międzylesie

03.07.2022 – 10.07.2022 Zamek Kliczków

10.07.2022 – 17.07.2022 Zamek Kliczków

13.08.2022 – 20.08.2022 Zamek Rokosowo

Przejdź do zakupy

Zima 2022 Lato 2022
Magiczne kolonie Harry Pottera

Magiczne warsztaty Harry'ego Pottera

Nasze Kolonie Harry Potter to wyjątkowe magiczne warsztaty, to również personalizowane zaproszenie z pieczęcią i listem od samej Dyrektor naszej Szkoły Magii i Czarodziejstwa - prof. Ginebry MacPuffin. To peleryna szyta na miarę, własnoręcznie wykonana różdżka w trakcie zajęć w manufakturze Garricka Ollivandera wraz z informacjami na temat jej rdzenia, to również zajęcia w Zakazanym Lesie z prawdziwymi Sowami o Sowach.

Magiczna sceneria

W programie kolonii Harry Pottera znajdują się równieżzajęcia z opieki nad magicznymi stworzeniami, eliksirów, różdżkarstwa, astrologii czy latania na miotle. Podczas magicznej kolonii, nie ma czasu na nudę, dlatego plan lekcji wzbogacą nowe przedmioty- Magia Eksperymentalna, Specjalne Zajęcia z Opiekunem Domu oraz Mowa Węży (nie tylko dla Dziedziców Slytherina). Kolonie Harry Potter to również wyjątkowo magiczna sceneria, realizacja przedmiotów w salach i piwnicach zamkowych, taneczne warsztaty przed Yule Ball niczym z wielkiego ekranu o przygodach Harrego Pottera. To również sporty magiczne, takie jak Quidditch, niezwykły Turniej Trójmagiczny, dla tych co nie boją się wyzwań oraz Puchar Domów z niewiarygodną nagrodą! Każdy fan Harrego Pottera będzie przeszczęśliwy!

Zarezerwuj miejsce

Hogsmeade - magiczna wioska

A także nasza własna kolonijna magiczna wioska - Hogsmeade. To właśnie w niej niczym uczniowie Hogwartu wyposażycie się w fasolki wszystkich smaków czy wypijecie najlepszą czekoladę. To również w niej wieczorami odpoczniecie od szkolnych obowiązków i wśród przyjaciół spędzicie czas w Pubie pod Trzema Miotłami smakując mleczny napój o posmaku tofii, czyli potterrowskie piwo kremowe!

Podczas 7 dni Kolonii Harry'ego Pottera możesz się stać nie tylko uczniem szkoły magii i czarodziejstwa ale również dziennikarzem w naszym kolonijnym Proroku Codziennym zdobywając nowe całkiem umiejętności graficzno - dziennikarskie.

Uwierz mi – to będzie Twoja najlepsza Kolonia na świecie! Gwarantuje Ci to!

Dokonując rezerwacji na KOLONIE NA ZAMKU przyczyniasz się do objęcia Patronatu nad naszymi Skrzydlatymi Przyjaciółmi - Sowami, które uatrakcyjniają swoją obecnością każdy turnus!

Przejdź do zakupu

Kolonie Harry’ego Pottera na Zamku - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

To kolonie dla wszystkich czarodziejów w wieku 8-17 lat, którzy marzą o pobycie w Szkole Magii i Czarodziejstwa i to w prawdziwym zamku niczym Hogwart.

Na kolonie z Harrym Potterem zapraszamy Dzieci w wieku 8-17 lat, w trakcie warsztatów prowadzimy podział na mniejsze grupy wiekowe, np. 8-10 lat, 11-13 lat, 14-17 lat.

Specjalizujemy się w kameralnych obozach do 45 uczestników. Dzięki temu, u nas każdy zna swoje imię, przez co łatwiej nawiązujemy nowe znajomości i przyjaźnie na wiele lat. Nikt nie jest anonimowy a każdy uczestnik staje się częścią tej niesamowitej przygody.

7 niesamowitych dni w świecie Harrego Pottera, wyjątkowe bloki warsztatowe, szatę szytą na zamówienie, gadżety tematyczne na pamiątkę z wyjazdu oraz oczywiście pobyt w przepięknym, średniowiecznym zamku w idealnej scenerii Magicznych Kolonii z pełnym wyżywieniem serwowanym przez zamkową kuchnię. Do tego profesjonalną opiekę, ubezpieczenie i ogrom wrażeń. Nasza przygoda magiczna rozpoczyna się jeszcze przed wyjazdem, bowiem każdy uczestnik zanim wyjedzie do Szkoły Magii i Czarodziejstwa otrzyma personalizowane zaproszenie z pieczęcią i podpisem pani Dyrektor prof. Ginebry MacPuffin.

Tak, oczywiście organizujemy transport łączony kolejowo - autokarowy. Z miast: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin, Warszawa. W przypadku transportu z innego miasta w Polsce prosimy o kontakt bezpośredni z nami. Koszt transportu wynosi 199 zł w obie strony.

Wszyscy uczestnicy będą przez cały pobyt zakwaterowani w komnatach zamkowych na Zamku Kliczków w Borach Dolnośląskich. Komnaty zamkowe są z przeznaczone dla 3-4 osób. Każda komnata posiada własną łazienkę. Podczas warsztatów tematycznych oraz posiłków Uczestnicy będą w pełni korzystać z sal zamkowych.

W cenie wyjazdu są 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Śniadania i kolacje podawane są w formie szwedzkiego bufetu. Przez cały pobyt u Wychowawców Dzieci mają nieograniczony dostęp do wody niegazowanej.

W programie kolonii z Harrym Potterem poza istnie magicznymi blokami warsztatowymi zaplanowane jest: Nocne Zwiedzanie Zamku, Yule Ball niczym z filmu o Harrym Potterze, warsztaty z wytwórstwa różdżek z Garrickiem Ollivanderem (warsztaty stolarskie ze stolarzem z 40-letnim doświadczeniem), warsztaty z prawdziwymi Sowami w scenerii Zakazanego Lasu. Możliwość wygrania w Pucharze Domów profesjonalnej baśniowej sesji zdjęciowej z sowami na Zamku Kliczków, gdzie odbywają się Kolonie Harry Pottera.

Tak. Zaplanowana jest dodatkowa całodniowa wycieczka w Karkonosze. W trakcie, której autokar zawiezie grupę kolonii Harry Potter do Szklarskiej Poręby, gdzie szlakiem udamy się na Szrenicę. Po obłędnych widokach w schronisku zjemy obiad i szlakiem zejdziemy do miasteczka. Wycieczka jest nieobowiązkowa i dodatkowo płatna: 119 zł.

Tak. Przyjmujemy płatność Bonem Turystycznym. Aby zrealizować płatność bonem należy aktywować bon turystyczny na swoim koncie PUE ZUS oraz przesłać nam kod obsługi płatności (16 cyfr i liter oddzielonych myślnikami) oraz podać nr telefonu, który jest zarejstrowany w PUE ZUS i godzinę, o której możemy się skontaktować z Państwem. W trakcie realizacji płatności na podany nr telefonu przyjdzie kod PIN potwierdzający płatność. Bez przekazania nam tego kodu realizacja bonu jest niemożliwa.

Tak. Wszystkie informacje odnośnie uczuleń pokarmowych oraz specjalnych diet należy wypisać w Karcie Kwalifikacyjnej Uczestnika. W przypadku wyjazdów na Kolonie na Zamku specjalna dieta jest dodatkowa płatna + 100 zł za 7 dni.

Wychowawcami na kolonii są osoby posiadające państwowe kwalifikacje do pełnienia tego typu funkcji z dużym doświadczeniem we współpracy z dziećmi i młodzieżą. Są wśród nas osoby o ogromnej pasji, z doświadczeniem pedagogicznym i nietuzinkowych zainteresowaniach. Za przygotowanie i prawidłową realizację programów warsztatowych odpowiada Aleksandra Biza – pedagog, która od 10 lat wspólnie z nami prowadziła warsztaty pozalekcyjne z robotyki w wielu szkołach w Polsce oraz organizowała wypoczynki dla Dzieci i Młodzieży. W każdym sezonie również prowadzi grupy warsztatowe, bo..najzwyczajniej UWIELBIA WSPÓŁPRACĘ Z DZIEĆMI. Spotkasz ją na każdym wyjeździe organizowanym przez nas.

Tak. Organizatorem wypoczynku jest INVEST GROUP z siedzibą w Szczecinie, która jest wpisana do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz posiada gwarancję ubezpieczeniową AXA Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. w Warszawie. Organizacją warsztatów tematycznych oraz wypoczynków dla dzieci i młodzieży zajmujemy się od 11 lat.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych koloniach Harry’ego Pottera

Cudowne wrażenia! Na obozach magiczna atmosfera utrzymuje się cały czas.

Julka

Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że Tymek wraca za rok. I to dopiero początek! Jak sam mówi ma plan wieloletni.:) Zdecydowanie jeśli chodzi o zawieranie przyjaźni był to jego najlepszy wyjazd. Dziękuje, bo pierwszy raz odbierałam dziecko rozgadane, radosne i wylewnie żegnające się z wychowawcami i uczestnikami obozu. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym!

Mama Tymka

Krótko i na temat. Świetna organizacja, kontakt i niezapomniane wrażenia.

Mateusz, tata Franka

Cudowne kolonie, aż sama bym chętnie pojechała, tylko wiek już nie ten :) Córka uczestniczyła w półkoloniach magicznych zimą naprawdę niezapomniane chwile, córka wręcz zachwycona. Zajęta każda chwila. Bezpiecznie. Aż nie chciała wracać… Na kolonię w zamku już jesteśmyt zapisani i nie możemy się doczekać! Dziękujemy

Mama z Zosią

Syn wyrusza z Wami już czwarty raz. Za każdym razem wraca pełen wrażeń. Kadra na plus! Zajęcia mega! Polecam bardzo, a ta oferta to nowy wymiar obozów. Kolonie zupełnie inne i prowadzone przez ludzi z pasją. Pozdrawiamy gorąco panią Olę, panią Anetę i panią Yodę :) Do zobaczenia w lipcu :)

Katarzyna z Gdyni

Profesjonalne podejście organizacyjne, świetny kontakt, na wyjazdach tyle się dzieję, że dziecko nawet nie ma czasu porozmawiać przez telefon z własnym rodzicem :) Dziękujemy!

Marta B. - mama Tosi

Bomba. Syn po obozie z Wami powtarza tylko, że było super.. Nie może przestać opowiadać. Rozrywka na najwyższym poziomie, każdy znalazł coś dla siebie. Czas w pełni wykorzystany na zabawę, sport, odpoczynek. Brawo dla Was Dziękujemy.!!!! Na pewno widzimy się w wakacje!

Mama Szymona

Dopiero Was poznałam, odprowadzałam dziecko na półkolonie zimowe. To się nazywa organizacja. Sama też niegdyś pracowałam jak wychowawca na obozach, ale Wy to robicie WZOROWO! Z uśmiechem i ogromną pasją. Bardzo dziękujemy za 5 dni opieki i super zabawy.

Weronika

Mój syn jest zachwycony po kolonii, tyle było wrażeń, że buzia mu się nie zamyka.:) Był to jego pierwszy obóz i jak zapowiedział nie ostatni). Na pewno zostaniemy z Wami na dłuzej

Monika - mama Oskara

Takie imprezy dla dzieci są spełnieniem marzeń. Dziękujemy za super spędzony czas i profesjonalną opiekę.

Krzysztof - tata Ali

Dziękuje TravelKIDS.PL za super spędzone 10 dni, pożegnanie było cięzkie

Kinga - uczestniczka - Mazury 2020

Najlepiej spędzone 10 dni w moim życiu!

Adam - uczestnik - Mazury 2020

Tak jak Pani Ola mówi nam zawsze pierwszego dnia, spodziewajcie się niespodziewanego. To są najlepsze wyjazdy na świecie. Już odliczam dni do lipca aż znowu się wszyscy spotkamy.

Misia - uczestniczka - Mazury 2020

Super!!! Rewelacja!!! Po powrocie z Mazur (już trzeciego wyjazdu z Wami) syn powiedział, że w lato może jechać na dwa turnusy, bo było tak fantastycznie. Przez całą kolonie ani razu nie zadzwonił, nie potrzebował, bo się nie nudził i nie zdążył zatęsknić. Szczęśliwe dziecko to chyba najlepsza rekomendacja, a ja wiem, że z taką kadrą moje dziecko jest przy tym bezpieczne. Brawo Wy! PS. W wakacje na zbiórce widzimy się 2x! :)

Dorota - mama Kuby

Zapytaj nas o kolonie na zamku

Terminy

06.02.2022 – 12.02.2022 Zamek Międzylesie

03.07.2022 – 10.07.2022 Zamek Kliczków

10.07.2022 – 17.07.2022 Zamek Kliczków

13.08.2022 – 20.08.2022 Zamek Rokosowo

Przejdź do zakupu

Zima 2022 Lato 2022