Kolonie obóz przetrwania 2021

Poszukujesz obozu przetrwania dla swojego Dziecka? Super! Jesteś w bardzo dobrym miejscu.

W te Wakacje wyjedziemy w jedne z najstarszych gór w Europie - Góry Świętokrzyskie. To właśnie tam odbędą się nasze dwa programy terenowe, których celem jest pokonać własne słabości! Każdy z nich jest dedykowany innej grupie wiekowej. Zatem niezależnie od tego czy posiadasz w domu młodego survivalowca w wieku 8-12 lat czy już nastolatka żądnego przygód w wieku do 17 lat, z pewnością znajdziesz tutaj TO czego szukasz!

Zastanawiasz się czy Twoje dziecko da radę? Zastanów się czy chcesz widzieć w Wakacje jak spędza ono kolejne godziny “na telefonie” czy przed ekranem komputera czy może jak zdobywa nowe umiejętności, nawiązuje nowe kontakty i spędza większość czasu obcując z przyrodą i poznając nowe terytoria?

Tegoroczne Obozy Przetrwania to wyjątkowa edycja. Całkiem nowy program terenowy kolonii Survival do tego jeszcze więcej atrakcji i to na najwyższym poziomie! Tu nie będzie miejsca ani na nudę ani na telefony do rodziców!

Na początek każdy z uczestników zostanie wyposażony w pakiet przetrwania, m.in wielofunkcyjną opaskę ze złączką bezpieczeństwa i bidon na wodę. Na obozie przetrwania nigdy nie możesz być niczego pewnym, jak to mamy w zwyczaju mówić: spodziewajcie się niespodziewanego! Wasza misja może się rozpocząć już w trakcie podróży do ośrodka.

Termin: 14.08.2021 - 21.08.2021

Skontaktuj się

Survival 3 - 2021

Ekspedycja to Obóz przetrwania dedykowany dzieciom do 12 roku życia. W trakcie 7 dni Uczestnicy przejdą szereg misji, pozyskają nowe umiejętności i zdobędą wyjątkowe odznaczenia. Ich pierwszym zadaniem będzie stworzenie obozowego Totemu. Czy Totem przetrwa? Czy nie dostanie się w niepowołane ręce? To wszystko zależy od tego czy będziecie mieć oczy szeroko otwarte, bowiem każdego dnia Totem będzie strzeżony przez inną grupę uczestników!

Przed Wami również maskowanie, warsztaty z nawigowania oraz specjalna misja z wykorzystaniem programowalnych dronów. To dzięki nim będziecie w stanie przeskanować terytorium wroga! Do tego fabularna gra logiczna Cluedo - PRZETRWANIE. Dodatkowe umiejętności pozyskacie w trakcie warsztatów w Parku Linowym. Zaplanowaliśmy również czas na odpoczynek i relaks w trakcie górskich wędrówek i wizyty w lunaparku.

WATAHA - Level zwiadowcy

Zwiadowcy to Obóz Przetrwania dla nastolatków do 17 roku życia żądnych przygód! To seria wyzwań i walki z własnymi słabościami. To tutaj przejdziemy przez pole minowe czy stworzymy własne mosty linowe. To właśnie w trakcie tego Obozu przetrwania czeka na nas wyzwanie, któremu podołają jedynie najodważniejsi - Największy Park Linowy w Polsce, położony w starym kamieniołomie, 12 wyjątkowych i różnorodnych tras, strzelnica ASG, i to wszystko tuż po zmroku w świetle reflektorów w specjalnym nocnym bloku warsztatowym. A na koniec tych nocnych wyzwań wspólne ognisko w świetle gwiazd.

Dla stałych bywalców

Dla stałych bywalców naszych Obozów Przetrwania mamy dwie świetne wiadomości! Pierwsza - oczywiście w trakcie tych 7 dni nie zabraknie uwielbianych przez Was nocnych wart przy obozowej fladze.

Druga - to właśnie podczas tego wyjazdu odbędzie się jubileuszowy i obiecany kolonijny chrzest Pani Oli! Dotychczas to właśnie Pani Ola była odpowiedzialna za obozowe “spodziewajcie się niespodziewanego” i zawsze po tych słowach oczekiwaliście z niecierpliwością na TEN JEDEN DZIEŃ! Tym razem to Wy zorganizujecie go w 100% i to Pani Oli. Zatem Pani Olu obietnic trzeba dotrzymywać, a z tego co powiadają na mieście..ma się Pani czego bać.. :)

Obóz przetrwania WATAHA - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

To obozy dla wszystkich, którzy lubią zajęcia terenowe, góry i obcowanie z przyrodą.

Mamy w ofercie obozy przetrwania dla dwóch grup wiekowych, dla młodszych w wieku 8-12 lat polecamy Survival 3, zaś dla starszych w wieku 13-17 lat nową całkiem edycję obozów przetrwania: WATAHA: level: Zwiadowcy

Wychodzimy z założenia, że atmosfera na obozach jest równie ważna jak odpowiednia kadra czy program. Dlatego też staramy się realizować naszej wyjazdy w kameralnych grupach do 45 osób.

Świetny program warsztatowy, 7 dni w samym sercu Gór Świętokrzyskich, zakwaterowanie wraz z pełnym wyżywieniem w Hotelu u podnóża Łysej Góry. Obozowe gadżety typu: opaska wielofunkcyjna, bidon na wodę, certyfikat ukończenia misji, ubezpieczenie i profesjonalną opiekę. A także nietuzinkowe atrakcje: nocny blok warsztatowy w największym Parku Linowym w Polsce, 12 tras w świetle ponad 90 reflektorów, profesjonalne szkolenie, strzelnica ASG lub wycieczka do lunaparku (atrakcje są dostosowane do wieku uczestników i zależą od wyboru konkretnego obozu przetrwania).

Niestety nie. Transport zorganizowany jest dodatkowo płatny 199 zł. Jest to transport łączony: PKP + Autokar i planujemy go z takich miast jak: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin, Warszawa, Kielce. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z transportu z innego miejsca w Polsce prosimy o kontakt!

Zakwaterowanie odbywać się będzie w pokojach 2-3 osobowych, w każdym pokoju znajduje się łazienka.

W ofercie pobytu gwarantujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Śniadania i kolacje są podawane w formie bufetu szwedzkiego, każdy z pewnością wybierze dla siebie coś odpowiedniego. W trakcie zajęć Uczestnicy mają zapewniony u Wychowawcy nieograniczony dostęp do wody niegazowanej.

Owszem. Wszystko zależy od wybranej edycji Obozu Przetrwania, bowiem atrakcje są dostosowane do wieku uczestników. Przy wyborze Survivalu 3 wybierzemy się do Parku linowego i lunaparku przeznaczonego dla dzieci do 12 roku życia. W ofercie dla młodzieży od 13 do 17 roku życia znajduje się wieczorny blok warsztatowy w największym Parku linowym w Polsce, 12 tras w świetle ponad 90 reflektorów. Do tego strzelnica ASG, i wspólne ognisko w świetle gwiazd.

W momencie rezerwacji miejsca wymagana jest zaliczka w wysokości 490 zł. Pozostala kwota jest płatna na 14 dni przed wyjazdem. W przypadku rezygnacji na 30 dni przed wyjazdem zaliczka jest zwrotna.

Obozy odbywają się zgodnie ze wszystkimi wytycznymi Ministerstwa Edukacji, Ministerstwa Zdrowia i Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej. W przypadku gdyby został wydany odgórnie zakaz organizacji wypoczynków wszystkie wpłaty zostaną w 100% zwrócone.

Przede wszystkim opisz nam cała dietę w Karcie Uczestnika. Kuchnia hotelowa w pełni zrealizuje posiłki pod otrzymane wytyczne, jednakże wiążę się to z dodatkową opłatą + 100 zł za cały pobyt.

Organizujemy również pólkolonie w mieście, na obozy zabieramy zawsze najbardziej doświadczonych Wychowawców w naszym Zespole. Są to osoby, z którymi współpracujemy od wielu lat. Dodatkowo podczas każdego wyjazdu nad bezpieczeństwem Dzieci oraz kontrolę nad realizacją programu czuwa nasz Manager / Pedagog autor naszych programów warsztatowych.

Oczywiście, że tak. Organizujemy wypoczynki dla dzieci i młodzieży od 11 lat. Każdy wypoczynek zgodnie z obowiązującymi przepisami zgłaszamy do Kuratorium Oświaty. Jako Organizator figurujemy również w rejestrze Organizatorów Turystyki i Rekracji jako Invest Group z siedzibą w Szczecinie.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych obozach przetrwania

Mój wnuk wrócił z obozu przetrwania z Państwem bardzo zadowolony. To bardzo ruchliwy i dynamiczny 13-latek, ale zapewnili Państwo tak dużo atrakcji, że czas był wypełniony w 100%. W tym roku ponownie przyleci z Londynu do nas i już nie może się doczekac wyjazdu na kolejną edycje obozu. W każdej rozmowie dopytuje o niego. Już termin zarezerwowaliśmy jakby co! I w dodatku mamy z głowy problem z tegorocznym prezentem urodzinowym. Program brzmi rewelacyjnie, a co do Państwa mamy pewnośc, że zostanie zrealizowany nie tylko w 100 a w 150%. Polecam tych organizatorów, to naprawdę profesjonaliści w swoim fachu!!!

Babcia Zosia

Tak się robi kolonie dla młodzieży ! Brawo Wy!

Miłosz

Dziękujemy za cudowne chwile na obozie, moc atrakcji i świetną opieką!

Rodzice Natana

Dowiedzieliśmy się o Państwie od znajomych, którzy zachwalali i kontakt i organizację i program. Po zapoznaniu się z ofertą i obejrzeniu relacji z poprzednich wyjazdów zdecydowaliśmy się. W tym roku chłopaki pojadą razem i już nie mogą się doczekać sierpnia. Program brzmi świetnie, oby pogoda dopisała :)

Nowi Klienci

Mi się wszystko podobało! Bo wszyscy są ze wszystkimi i wszyscy są fajni i nocne warty są super.

Olivia - uczestniczka Survivalu 3

Obozy Travel są przegenialne! Są fajne zajęcia, każdy jest bardzo miły i nigdy nie można się nudzić.

Amelia - uczestniczka Survivalu - misja Ekspedycja

BPanie są najlepsze i najzabawniejsze! Widzimy się w sierpniu!

Milena - uczestniczka Survivalu 2

Bo Travelkids jest najlepsze!

Alicja - uczestniczka 3 wyjazdów

Uwielbiam wyjazdy z Wami za atmosferę, która jest na obozach Zawsze pamiętacie o każdym uczestniku. Kocham dedykacje na dyplomach od Pani Oli, każda jest wyjątkowa i specjalnie napisana dla nas. Co roku ostatniego dnia mam łzy w oczach.

Kinga - uczestniczka 2 wyjazdów

Są to kolenie, których nie można zapomnieć. Tak mówi nasza córka, a my widząc jej entuzjazm i podekscytowanie opowiadając o tym co się działo w trakcie obozu wierzymy jej na słowo. Jako rodzice bardzo dziękujemy przede wszystkim za opiekę i świetnie zorganizowany czas bez telefonów i bez gier komputerowych. Jeżeli, któryś z rodziców się zastanawia nad tą ofertą polecamy ją z czystym sumieniem! Pani Ola i jej zespół wiedzą co robią i robią to BARDZO DOBRZE! :)

Rodzice Wiktorii

Polecamy Travel za organizację, kontakt, świetne zajęcia i profesjonalne podejście. Ośrodki są sprawdzone, kadra doświadczona a dziecko nam wraca co roku bardzo zadowolone. Widać, że wiecie co robicie. Dziękujemy.

Tomasz

W końcu inna oferta niż wszędzie. Bardzo mi się podoba, że kolejne edycje są w nowych miejscach, że nie chodzi tylko o same zajęcia ale i poznawanie nowych miejsc. Do tego dużo ruchu i atrakcji w otoczeniu przyrody. Sami byśmy się zapisali gdyby nie fakt, że to już nie ten wiek..;)

Rodzice Bartka

Krótko i na temat: POLECAMY! Warto!

Marzena i Grzegorz

Bardzo dziękuje za super pobyt na obozie mojej córki Gosi, w tym roku też jedzie z Wami. Wszystko jej się podobało, i zajęcia terenowe i cały dzień w parku linowym, i super opiekunowie i strzelnica, koledzy, koleżanki i nawet to, że za spóźnienie na zbiórkę musiała zrobić dodatkowe przysiady ;) A i zapomniałabym, po obozie zaczeła systematycznie sprzątać w pokoju - nie wiem jak to zrobiliście ale dziekuje! :)

Mama Zuzy

Zapytaj nas o obozy przetrwania

Termin: 14.08.2021 - 21.08.2021

Przejdź do zakupu