Magiczne kolonie na Zamku

"Odwróciwszy kopertę drżącą ręką, Harry dostrzegł woskową pieczęć z herbem: lew, orzeł, borsuk i wąż wokół dużej litery H"

Tak rozpoczyna się opowieść o przygodach Harrego Pottera i tak może rozpocząć się najlepszy obóz Twojego Dziecka!

Dokonaj rezerwacji już dziś na tę wyjątkową kolonię na Zamku a już niedługo i do Waszego domu przyleci sowa z listem i z personalizowanym zaproszeniem dla młodego czarodzieja. Tak, to się dzieje naprawdę! List, herb szkoły i charakterystyczna czerwona pieczęć już nie jedno dziecko doprowadziła do łez szczęścia.

Magiczne Kolonie na Zamku to spełnienie marzeń każdego fanaprzygód o Harrym Potterze. Już w lutym, lipcu i sierpniu wybierzemy się do naszej polskiej Szkoły Magii i Czarodziejstwa, która gościć będzie w aż trzech wyjątkowych zamknach - średniowiecznym Zamku Kliczków, Zamku Rokosowo oraz Zamku Międzylesie.

To właśnie tam uczestnicy Magicznej Kolonii na Zamku już pierwszego wieczoru wezmą udział w uroczystej kolacji i Tiarze Przydziału. Spędzą 7 dni w magicznej scenerii prawdziwego zamku mieszkając w zamkowych komnatach i uczestnicząc w fantastycznych przedmiotach w salach, piwnicach zamkowych i lasach otaczających mury zamkowe.

Terminy

06.02.2022 – 12.02.2022 Zamek Międzylesie

03.07.2022 – 10.07.2022 Zamek Kliczków

10.07.2022 – 17.07.2022 Zamek Kliczków

13.08.2022 – 20.08.2022 Zamek Rokosowo

Przejdź do zakupy

Zima 2022 Lato 2022
Magiczne kolonie Harry Pottera

Wyjątkowy świat

Magiczne kolonie Harry Potter na Zamku to wyjątkowy świat doświadczania i nieograniczonych możliwości, do którego dziecku klucz możesz podarować Ty, Drogi Rodzicu.

To również nietuzinkowy program warsztatowy: lekcja eliksirów w salach zamkowych, warsztaty w Zakazanym Lesie z opieki nad fantastycznymi zwierzętami, zajęcia z wytwórcą różdżek. To również legendarny Puchar Domów, w którym można wygrać niezwykłą nagrodę! Podczas tegorocznej Magicznej Kolonii na odważnych będzie czekać również magiczna Czara Ognia – wrzuć swoje imię i zawalcz w pierwszym Turnieju Trójmagicznym!

Czy wieczorny odpoczynek w piwnicznym Pubie Pod Trzema Miotłami gdzie nie tylko można zaopatrzyć się w fasolki wszystkich smaków ale wypić największy przysmak uczniów Hogwartu - piwo kremowe! Podczas Magicznej Kolonii na Zamku każdy stanie się czarodziejem!

Zarezerwuj miejsce

Zestaw gadżetów

To również zestaw gadżetów tematycznych dla każdego uczestnika, takich jak: peleryna szyta na miarę, kajet Czarodzieja, zimowy szalik w barwach domu, własnoręcznie wykonana różdżka pod okiem Garricka Ollivandera! A dzięki uczestnictwu w Magicznej Kolonii na Zamku przyczyniasz się do objęcia patronatu nad Sowami - naszymi Skrzydlatymi Przyjaciółmi, którzy wraz z Gajowym odwiedzą nas podczas każdego turnusu!

Porzuć mugolski świat

Podczas Magicznej Kolonii na Zamku będzie można również dołączyć do redakcji Proroka Codziennego i uczestniczyć w dodatkowych warsztatach dziennikarsko - graficznych tworząc wyjątkowe reportaże z każdego dnia. Nie zabraknie czasu na odpoczynek i relaks w zamkowym basenie z obłędnym widokiem na las. Na naszych uczniów czekają również taneczne warsztaty z opiekunką Domu Ravenclaw przygotowujące wszystkich uczestników do corocznego Yule Ball.

Porzuć choć na chwilę mugolski świat i dołącz do nas w tej magicznej przygodzie podczas 7 dni Kolonii na Zamku! To będzie wyjątkowe 7 dni!

Przejdź do zakupu

Magiczne kolonie na Zamku - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Magiczne kolonie na zamku są spełnieniem marzeń wszystkich fanów opowieści o Harrym Potterze, tym bardziej, że cały wyjazd odbywać się będzie w istnie magicznej scenerii - w prawdziwym zamku.

Na kolonie na zamku zapraszamy wszystkie dzieci już od 8 roku życia do 17. Jak to w Szkole Magii i Czarodziejstwa przystało przewidujemy kilka klas, także zajęcia przedmiotowe odbywać się będą z podziałem na grupy wiekowe: 8-10 lat, 11-13 lat i 14-17 lat.

Naszym atutem jest fakt, że dużym zgrupowaniom mówimy stanowcze NIE. Na naszych wyjazdach przewidujemy do 45 Uczestników, dzięki czemu udaje nam się stworzyć wyjątkową, przyjacielską atmosferę.

Możliwość spełnienia marzenia swojego Dziecka! Wyjątkowe 7 dni w prawdziwym, średniowiecznym zamku. Zakwaterowanie w komnatach zamkowych wraz z pełnym wyżywieniem. Spersonalizowany list ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa wysłany jeszcze przed wyjazdem. Realizację magicznych przedmiotów niczym z serii opowieści o Harrym Potterze, pamiątki z kolonii na zamku, m.in. szatę czarodzieja szytą na zamówienie, kajet czarodzieja, różdżkę i wiele innych wspaniałych upominków. Opiekę wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie. Do tego profesjonalną opiekę i ubezpieczenie.

Niestety nie. Oferujemy opcję transportu za dodatkową opłatą (199 zł w obie strony ). Jest to transport łączony: PKP + Autokar. Na ten moment planujemy wyjazd z takich miast jak: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Szczecin, Warszawa. Jeżeli interesuje Cię wyjazd z innego miejsca w Polsce koniecznie skontaktuj się z nami.

Kolonia zostanie zakwaterowana w samym sercu Zamku Kliczków, czyli w prawdziwych komnatach zamkowych. Każda komnata przeznaczona jest dla 3-4 uczestników i posiada własną łazienkę. Do dyspozycji uczestników również będą inne pomieszczenia zamkowe takie jak: sala teatralna, sala balowa, sala myśliwska, piwnice zamkowe i basen zamkowy.

Podczas pobytu Dzieci mają zapewnione 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Posiłki są przygotowywane przez restaurację zamkową, śniadania i kolacje będa podowabe w formie bufetu szwedzkiego. Dodatkowo u Wychowawcy każdy z uczestników ma nieograniczony dostęp do wody niegazowanej.

Jasne, że tak! Chociaż już same magiczne przedmioty w naszej Szkole Magii i Czarodziejstwa są wyjątkowe to na czas pobytu przygotowaliśmy masę nietuzinkowych atrakcji. Przed Uczestnikami wiele wyzwań: Nocne zwiedzanie Zamku Kliczków, warsztaty różdżarskie z wytwórcą różdżek Garrickiem Ollivanderem, wyjątkowy Yule Ball wraz z warsztatami tanecznymi, wyprawa do Zakazanego Lasu i obcowanie z prawdziwymi sowami - wyjątkowe warsztaty ze Skrzydlatą Ferajną. I nasza wisienka na torcie, Puchar Domów, w którym nagrodą w tym roku jest profesjonalna, baśniowa sesja zdjęciowa w scenerii zamkowej z Sowami.

W tym roku zaplanowaliśmy jedną wycieczkę dodatkową w Karkonosze. Wycieczka jest nieobowiązkowa i za dodatkową opłatą - 119 zł. Uczniowie, którzy się na nią zdecydują Autokarem wybiorą się do Szklarskiej Poręby, by wspiąć się na Szrenicę. Na miejscu zaplanowany jest obiad w schronisku a następnie powrót do Zamku.

Pewnie, że tak! U nas, możesz zapłacić Bonem Turystycznym. Jeżeli zarejestrowałeś się już w PUE ZUS i aktywowałeś swój bon przy rezerwacji kolonii w uwagach wpisz swój kod obsługi (16 cyfr i liter oddzielonych myślnikami). W trakcie realizacji płatności skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu uzyskania dodatkowego nr pin, który otrzymasz na swój nr telefonu podany w PUE ZUS.

Przede wszystkim poinformuj nas o tym i wypełnij skrupulatnie odpowiedni pkt w Karcie Kwalifikacyjnej Dziecka. Restauracja zamkowa realizuje wszystkie specjalne diety za dodatkową opłatą + 100 zł za 7 dni.

Nasza kadra to profesjonaliści w swoim fachu! Odbyli nie tylko szkolenia uzyskując odpowiednie kwalifikacje ale przede wszystkim posiadają duże doświadczenie w pracy na obozach. Na nasze obozy wybieramy Wychowawców, z którymi współpracujemy już dłuższy czas chociażby przy organizowanych przez nas półkolonii w mieście. Na każdym wyjeździe jest obecna nasza pani Manager, pedagog z wykształcenia oraz autorka wszystkich programów warsztatowych zarówno kolonijnych i półkolonijnych. Osobiście czuwa nad bezpieczeństwem Uczestników oraz realizacją przygotowanego programu bawiąc się i spędzając czas wspólnie z Dziećmi.

Oczywiście, że tak. Zgodnie z obowiązującymi przepisami zgłaszamy każdy organizowany przez nas wypoczynek. Figurujemy również w rejestrze Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych jako INVEST GROUP z siedzibą w Szczecinie. Posiadamy również gwarancję ubezpieczeniową AXA Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. w Warszawie. Wypoczynki dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty tematyczne w szkołach i przedszkolach organizujemy od 11 lat.

Przy rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 490 zł. Pozostała kwota jest płatna na 14 dni przed wyjazdem. W przypadku rezygnacji na 30 dni przed wyjazdem zaliczka jest zwrotna.

W sytuacji gdy odgórnie zostanie wprowadzony zakaz organizacji wypoczynków dla dzieci oczywiście przysługuje całkowity zwrot wpłaconych pieniędzy.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych magicznych koloniach na Zamku

Świetny pomysł! Córka już nie może się doczekać.

Kama W.

To będzie już drugi nasz wyjazd z Travelkami. Za pierwszum razem skorzystaliśmy z polecenia znajomych i był to strzał w 10stkę. Jeszcze raz dziękujemy za super wypad i profesjonalną opiekę i organizację. Tak trzymać!

Kozłowscy

Najlepsze obozy - ever!!!

Milena - uczestniczka Mazury 2020

Serdecznie dziekujemy za świetną organizację kolonii. Córka z kuzynką wróciła przeszczęśliwa. Od razu zaczeły planować kolejną wakacyjną przygodę z Państwem. Pozdrawiamy i gooooooooorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym. Naprawdę warto! Uśmiech dziecka gwarantowany!

Małgorzata

Polecamy! Mój syn już trzeci raz jedzie z Wami i już odlicza dni do wyjazdu. Super spędzone 7 dni, dużo atrakcji, tak jak powtarza pani Ola: nie ma czasu na nudę, ba - syn nie miał nawet czasu zadzwonić do rodziców :) Ogromne pozdrowienia dla całej kadry, szczególnie dla pani Anety -rewelacyjne podejście do dzieci! Brawo !!

Alicja - mama Michała

W tym roku meldujemy się z jeszcze większą ekipą! Dzieciaki przez cały rok wspominają wakacje na Kaszubach. A oferta z Koloniami na Zamku to po prostu spełnienie marzeń. Na widok listu z “Hogwartu” Zosia miała łzy w oczach - mówi, że to najlepszy prezent jaki dostała w życiu ;) Dziękujemy i do zobaczenia w lipcu.

Magda O

Polecam wakacje z Travel wszystkim rodzicom, którzy po raz pierwszy wysyłają swoje dzieci na kolonię. Wspaniała opieka i troska ze strony wychowawców, świetna atmosfera i wiele atrakcji. Wszystko to sprawiło, że nasza córka wróciła zachwycona wyjazdem. W tym roku wybrała aż 2 obozy, ten na zamku i na Kaszubach wrotki. Jeszcze raz - POLECAM!

Krzysztof z Polą

Byłam na Mazurach 2020, kolonia SZTOS! Chrzest, kajaki, park linowy - obłęd! Polecam i pozdrawiam panią Anetę, panią Ole i panią Mariole!

Tosiek

Z roku na rok jest jeszcze lepiej….pozdro!

Maciek

Jeszcze nie byłem ale będzie fajnie, he he, do zobaczenia

Olaf

Moje ulubione kolonie to wyjazdy z Travelkami. Od 5 lat spędzam Wakacje z Wami i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej, super atmosfera, fajna stała ekipa no i extra kadra.

Przemo

Serdecznie dziękuje za cierpliwość :) i świetną opiekę na koloniach. Chłopcy wrócili do domu cali i uśmiechnięci, opowieściom z wyjazdu nie było końca, liczne atrakcje, nowe znajomości. Wszystko w 100% tak jak w ofercie, a nawet i więcej :) Widać, że tworzą to ludzie z pasją, Wam się po prostu CHCĘ i za to ogromnie dziękujemy! Dalszych sukcesów, udanych wyjazdów i bezpiecznych turnusów. Pozdrawiamy!

Marta z rodziną

Chciałabym podziękować za cudowne chwile na obozie, atmosferę i zajęcia i wszelkie atrakcje. Kolonia była FANTASTYCZNA i jeszcze raz powtórzę: NAJLEPSZY WYJAZD W ŻYCIU !!! Mam nadzieję do zobaczenia i jeszcze raz dziękuje za te chwile.

Pozdrawiam Olivia

Skorzystaliśmy z oferty Półkolonii zimowych z Harrym Potterem, świetna organizacja, kontakt z organizatorem, opieka i same warsztaty. Nawet mój 7-letni niejadek zaczał jeść :) Dziękujemy za odskocznię od dzisiejszego świata, zabawy bez komputerów i telefonów i całkiem coś innego. Tak trzymać!

Łucja

Zapytaj nas o kolonie na zamku

Terminy

06.02.2022 – 12.02.2022 Zamek Międzylesie

03.07.2022 – 10.07.2022 Zamek Kliczków

10.07.2022 – 17.07.2022 Zamek Kliczków

13.08.2022 – 20.08.2022 Zamek Rokosowo

Przejdź do zakupu

Zima 2022 Lato 2022