Półkolonie Zimowe Gdańsk 2022

W te Wakacje włącz zabawę! Zapraszam Twoje Dziecko na pięć przebojowych dni warsztatowych podczas zimowych półkolonii w Gdańsku.

Posiadamy największy wybór tematyczny dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Dzięki temu możesz w jednej lokalizacji znaleźć półkolonie odpowiadające zainteresowaniom i grupie wiekowej wszystkich Twoich Dzieci. Koniec wyścigu z czasem czy marnowaniem go na poranne czy popołudniowe korki.

Zapewniamy Dzieciom nietuzinkową zabawę, rozwój i aktywność sportową przez 5 dni w godzinach 7:30 - 17:00.

Sprawdź ofertę
Półkolonie letnie Trójmiasto

Fan gier? LEGO?

Jeżeli masz w domu fana LEGO i to takiego, który uwielbia wyzwania niczym z programu Lego Masters, a może fana najpopularniejszej gry wśród Dzieci - Minecreaft, a może młodego naukowca, który uwielbia wszelkiego rodzaju mazie i glutki. Niezależnie od odpowiedzi te półkolonie są dla niego. Dla fanów nowych technologii i programowania również znajdziemy niesamowitą propozycję bazującą na programowalnych zestawach klocków LEGO, bo czy ożywienie własnego robota nie brzmi ekscytująco? A dla wszystkich fanów świata czarodziejów i Harrego Pottera przygotowaliśmy extra pięć dni w naszej półkolonijnej gdańskiej szkole magii i czarodziejstwa – teraz w nowej odsłonie!

Gotujemy!

Master Chef Junior to nowe półkolonie dla dzieci, które nie boją się wyzwań w kuchni! Podczas półkolonii Master Chef nauczymy się nowych przepisów oraz przygotujemy niesamowite przysmaki. Połączymy kulinarne umiejętności z kreatywnymi pomysłami! Nie zabraknie również kulinarnych wyzwań ukrytych pod tajemnicznymi skrzynkami. A to wszystko w profesjonalnej kuchni niczym w Master Chefie. Takich półkolonii jeszcze tutaj nie było!

Niespodzianki i zajawki

Do tego przez pięć dni travelowskie zajawki. Co to takiego? Niespodzianki i wyzwania każdego dnia! Z nami Twoje Dziecko nie zazna co to nuda. Aktywności na świeżym powietrzu, bo przecież ruch to zdrowie a my się zimy nie boimy! I na koniec extra pakiet pamiątkowy dla każdego Uczestnika!

Fantastyczne ferie

Zapewnimy Twojemu Dziecku fantastycznie spędzony czas w okresie Ferii zimowych, a Tobie, Drogi Rodzicu chwilę odpoczynku i najzwyczajniej święty spokój. W cenie półkolonii w Gdańsku oferujemy poza super warsztatami (ale to już wiesz) obiad i zdrowy podwieczorek każdego dnia, wodę niegazowaną w nieograniczonych ilościach, ubezpieczenie i pamiątkowe gadżety na koniec turnusu.

Półkolonie letnie - Video

Półkolonie Minecraft i Star Wars - Video

Półkolonie Laboratorium Super Slime - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Na półkolonie zapraszamy w wieku 5-12 lat. Posiadamy bardzo zróżnicowany program również pod względem grup wiekowych, także każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Półkolonie odbywają się w Szkole Podstawowej nr 48 ul. Burzyńskiego 10 - Gdańsk Zaspa.

W każdej grupie tematycznej może znajdować się maksymalnie 12 osób.

Przede wszystkim przebojowe 5 dni warsztatowych, bardzo zróżnicowany program dostosowany do grupy. Do tego odpoczynek i święty spokój Rodzicom. Ubezpieczenie, obiad, zdrowy podwieczorek, wodę niegazowaną dostępną przez cały dzień dla dzieci. Tematyczne gadżety w ramach pamiątek z wakacji.

Przy rezerwacji wymagana jest wpłata zaliczki - 180 zł. Można dokonać wpłaty za pośrednictwem PRZELEWY24 - szybkiej płatności online lub zwykłym przelewem bankowym. Dane do przelewu otrzymają Państwo w wiadomości email potwierdzającej rezerwację. Pozostała kwota jest płatna do piątku przed rozpoczęciem turnusu.

W sytuacji gdyby odgórnie zostaną odwołane półkolonie w okresie Wakacji przysługuje Państwu 100% zwrot wpłaconych środków. Nasze półkolonie spełniają wszystkie wytyczne Ministerstwa Edukacji, Ministerstwa Zdrowia oraz Stacji sanitarno - epidemiologicznej. Dodatkowo od Wakacji 2020 wprowadziliśmy zwiększone środki ochrony zdrowia, sprzęt dydaktyczny jest dezynfekowany po każdych zajęciach.

Nasz catering respektuje wszelkiego rodzaju uczulenia pokarmowe u uczestników półkolonii. Przede wszystkim prosimy o szczegółowe rozpisanie wytycznych w Karcie Uczestnika. Na życzenie możemy również przygotować menu bezmięsne wiążę się z dodatkową opłatą + 35 zł za całe pięć dni.

W cenie zapewniamy opiekę w godzinach 8:00 - 17:00, same zajęcia jednak odbywają się w godzinach 9:00 - 16:00. Godzinka przed i po to czas na zabawy i animacje. W przypadku potrzeby zorganizowania wcześniejszej opieki od godziny 7:00 wiążę się to z dodatkową opłatą + 100 zł jednorazowo za pięć dni.

Pewnie! Organizujemy kolonie i półkolonie już od 11 lat. Każdy wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, jesteśmy również w rejestrze Organizatorów Organizujemy Turystyki i Rekreacji jako Invest Group z siedzibą w Szczecinie.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych półkoloniach w Gdańsku

Półkolonie w Gdańsku były super – tak to ocenia mój syn. Jako rodzic mogę potwierdzić, że faktycznie był zachwycony każdym dniem. Ze swojej strony dodam, że kontakt z opiekunami i przez infolinię był bez najmniejszych zastrzeżeń. Polecam!!

P.W.

SATYSFAKCJA 101 %

Kamila

Wnuczkę zapisałam na robotykę jeszcze kilka lat temu jak zajęcia odbywały się na Świętojańskiej. Miała 6 lat, teraz ma 9 i jesteśmy już stałymi bywalczyniami na półkoloniach w ferie i wakacje. W mojej ocenie to bardzo rozwijające zajęcia. A panie wychowawczynie bardzo miłe i pomocne. Zachwalam i polecam każdemu komu mogę.

Babcia

Mieszko w skali 0-5, ocenił półkolonie na 5! Bez żadnego zastanowienia 🙂 dziękuję za profesjonalną organizację, za super przygodę i na pewno nie raz jeszcze się spotkamy w ferie czy wakacje. Tak trzymać.

Julia Z.

Cudowne warsztaty, naprawdę niezapomniane chwile, córka zachwycona. Zajęta każda chwila. Bezpiecznie. Aż nie chciała wracać do domu.

Jarosław T.

Cudowne wrażenia! Na polkoloniach magiczna atmosfera utrzymuje się cały czas

Majka

Bardzo Polecamy . Świetna atmosfera i zabawa, Panie bardzo sympatyczne , mile i pomocne super organizacja :)

Kaśka W.

Program bardzo bogaty, dziecko na pewno nie bedzie się nudzić. Podoba nam się. Korzystaliśmy w wakacje i córka była zachwycona. Bardzo zachwalała panie i warsztaty ze slajmami.

Marta

Polecam półkolonie, syn bardzo zadowolony

Grzegorz K.

Plus za lokalizację. Idealna dla nas :) Warsztaty pomysłowe, nie tylko córce ale i synowi przypadły do gustu, zapisani oboje.

Miłosz

Syn już się nie może doczekać, kolega z osiedla uczestniczył w podobnych półkoloniach w feriei bardzo miło je wspomina. Mam nadzieję, że chłopaki będą się dobrze bawić.

Kawka

Atrakcje przez całe 5 dni.

Karolina

Syn był już na dwoch edycjach ze star warsami za każdym razem był zachwycony. W zeszłym roku mieli nawet sesję zdjęciową w przebraniach, wyszło rewelacyjnie.

Kama P.

Zapytaj nas o półkolonie w Gdańsku

Półkolonie Gdańsk 2022

Przejdź do zakupu