Półkolonie Zimowe Gdynia 2022

Zapraszam Twoje Dziecko na pięć przebojowych dni warsztatowych podczas zimowych półkolonii w Gdyni.

Posiadamy największy wybór tematyczny dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Dzięki temu możesz w jednej lokalizacji znaleźć półkolonie odpowiadające zainteresowaniom i grupie wiekowej wszystkich Twoich Dzieci. Koniec wyścigu z czasem czy marnowaniem go na poranne czy popołudniowe korki

Zapewniamy Dzieciom nietuzinkową zabawę, rozwój i aktywność sportową przez 5 dni w godzinach 7:30 - 17:00.

Sprawdź ofertę
Półkolonie letnie Gdańsk

Fan gier? LEGO?

Jeżeli masz w domu fana LEGO i to takiego, który uwielbia wyzwania niczym z programu Lego Masters, a może fana najpopularniejszej gry wśród Dzieci - Minecreaft, a może młodego naukowca, który uwielbia wszelkiego rodzaju mazie i glutki. Niezależnie od odpowiedzi te półkolonie są dla niego. Dla fanów nowych technologii i programowania również znajdziemy niesamowitą propozycję bazującą na programowalnych zestawach klocków LEGO, bo czy ożywienie własnego robota nie brzmi ekscytująco? A dla wszystkich fanów świata czarodziejów i Harrego Pottera przygotowaliśmy extra pięć dni w naszej półkolonijnej gdyńskiej szkole magii i czarodziejstwa – teraz w nowej odsłonie!

Gotujemy!

Master Chef Junior to nowe półkolonie dla dzieci, które nie boją się wyzwań w kuchni! Podczas półkolonii Master Chef nauczymy się nowych przepisów oraz przygotujemy niesamowite przysmaki. Połączymy kulinarne umiejętności z kreatywnymi pomysłami! Nie zabraknie również kulinarnych wyzwań ukrytych pod tajemnicznymi skrzynkami. A to wszystko w profesjonalnej kuchni niczym w programie Master Chef. Takich półkolonii jeszcze tutaj nie było!

Niespodzianki i zajawki

Do tego przez pięć dni travelowskie zajawki. Co to takiego? Niespodzianki i wyzwania każdego dnia! Z nami Twoje Dziecko nie zazna co to nuda. Aktywności na świeżym powietrzu, bo przecież ruch to zdrowie a my się zimy nie boimy! I na koniec extra pakiet pamiątkowy dla każdego Uczestnika!

Fantastyczne ferie

Zapewnimy Twojemu Dziecku fantastycznie spędzony czas w okresie Ferii zimowych, a Tobie, Drogi Rodzicu chwilę odpoczynku i najzwyczajniej święty spokój. W cenie półkolonii w Gdyni oferujemy poza super warsztatami (ale to już wiesz) obiad i zdrowy podwieczorek każdego dnia, wodę niegazowaną w nieograniczonych ilościach, ubezpieczenie i pamiątkowe gadżety na koniec turnusu.

Półkolonie letnie - Video

Półkolonie Minecraft i Star Wars - Video

Półkolonie Laboratorium Super Slime - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Posiadamy różne tematyki dla dzieci od 5 do 12 lat. W zależności od wybranego tematu grupa wiekowa jest inna.

Półkolonie odbywają się w centrum Gdyni w budynku Wyższej Szkoły Bankowej przy ul. Śląskiej 37B, w salkach Technikum Teb Edukacji, IV piętro.

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi przewidujemy maksymalnie 12 osób w grupie tematycznej.

Przede wszystkim przebojowe 5 dni warsztatowych, bardzo zróżnicowany program dostosowany do grupy. Do tego odpoczynek i święty spokój Rodzicom. Ubezpieczenie, obiad, zdrowy podwieczorek, wodę niegazowaną dostępną przez cały dzień dla dzieci. Tematyczne gadżety w ramach pamiątek z wakacji.

Przy rezerwacji wymagana jest wpłata zaliczki - 180 zł. Można dokonać wpłaty za pośrednictwem PRZELEWY24 - szybkiej płatności online lub zwykłym przelewem bankowym. Dane do przelewu otrzymają Państwo w wiadomości email potwierdzającej rezerwację. Pozostała kwota jest płatna do piątku przed rozpoczęciem turnusu.

W sytuacji gdyby odgórnie zostaną odwołane półkolonie w okresie Wakacji przysługuje Państwu 100% zwrot wpłaconych środków. Nasze półkolonie spełniają wszystkie wytyczne Ministerstwa Edukacji, Ministerstwa Zdrowia oraz Stacji sanitarno - epidemiologicznej. Dodatkowo od Wakacji 2020 wprowadziliśmy zwiększone środki ochrony zdrowia, sprzęt dydaktyczny jest dezynfekowany po każdych zajęciach

Nasz catering respektuje wszelkiego rodzaju uczulenia pokarmowe u uczestników półkolonii. Przede wszystkim prosimy o szczegółowe rozpisanie wytycznych w Karcie Uczestnika. Na życzenie możemy również przygotować menu bezmięsne wiążę się z dodatkową opłatą + 35 zł za całe pięć dni.

W cenie zapewniamy opiekę w godzinach 8:00 - 17:00, same zajęcia jednak odbywają się w godzinach 9:00 - 16:00. Godzinka przed i po to czas na zabawy i animacje. W przypadku potrzeby zorganizowania wcześniejszej opieki od godziny 7:00 wiążę się to z dodatkową opłatą + 100 zł jednorazowo za pięć dni.

Pewnie! Organizujemy kolonie i półkolonie już od 11 lat. Każdy wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, jesteśmy również w rejestrze Organizatorów Organizujemy Turystyki i Rekreacji jako Invest Group z siedzibą w Szczecinie.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych półkoloniach w Gdynii

Oferta ciekawa, znajomi polecali Was zatem korzystamy. Mam nadzieje,że będzie tak jak opowiadali. Do zobaczenia

Tata

Uważam, że jest to bardzo fajny sposób na przekazanie wiedzy. Dzieci chętnie uczestniczą w tych zajęciach i później w domu pokazują czego się dowiedziały. Nauka lepiej ”wchodzi” przez zabawę i tak trzymać.

Mama Tymka

Dziecko było bardzo zadowolone z pobytu na półkolonii zeszłej zimy. Najbardziej podobały mu się eksperymenty z wodą. Nie ma rzeczy, z których było niezadowolone. Uważam, że nic nie należy zmieniać. Zajęcia dla dzieci są ciekawie zorganizowane. Wyjścia w teren bezpieczne i dają dzieciom pogląd na różnorodność świata.

D.K.

Oczekiwaliśmy bezpiecznego i edukacyjnie spędzonego czasu przez nasze dziecko. Nasze oczekiwania zostały jak najbardziej spełnione. Korzystaliśmy z półkolonii w ferie. A ta nowa tematyka to strzał w 10. Tośka już zaciera rączki na nowe warsztaty. Na pewno się widzimy w lipcu!

Mama Tośki

Czy polecamy półkolonie naszym znajomym? Zdecydowanie tak. W naszym przypadku wybraliśmy półkolonie nie ze względu na konieczność zapewnienia dziecku jakiejkolwiek opieki w wakacje, tylko z wyboru – jako alternatywa dla wakacji “na podwórku”. Program ciekawy i dziecko zadowolone, cena bardzo przystępna jak na rynek trójmiejski.

Klaudiusz W.

Polecam. Fantastyczni opiekunowie, ciekawy program. Dziecko na pewno nie będzie się nudziło.My zaliczyliśmy półkolonie dwa lata temu i obóz latem.. Pełen profesjonalizm i absolutnie cudowne podejście do dziecka. Mój synek był mega zadowolony. Prosił żeby zapisać go na wszystkie turnusy.

Małgorzata

Dziecko jest zachwycone programem, podejściem kadry, dobry catering. Tak trzymać!!!

Michał S.

Wszystko fajne! Dziecko stwierdziło, że zajęcia są świetne, opiekun jest świetny i obiady też były świetne.

Kamila

Polecam ze względu na bardzo dobrze przygotowane zajęcia, które zachęcają dzieci do kolejnych zadań i rozwijania swoich nowo poznanych umiejętności.

Franciszek P.

Bardzo fajne półkolonie Super kontakt z organizatorem i bardzo miłe panie. Syn się dobrze bawił, jedzenie zróżnicowane i dopasowane do gustu dziecka.Na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy z usług tej firmy.

Jan

Super miejsce, profesjonalni opiekunowie, mój syn bardzo chętnie chodził na zajęcia w wakacje. Polecam i pojawimy się ponownie

Karola Saw

Fajne miejsce dla maniaków lego. Na pewno będziemy tu wracać. Syn był zachwycony.

Daniel M.

Wspaniała zabawa i super opcja dla małych miłośników klocków Lego. Córka była bardzo zadowolona z zajęć, codziennie czekały na dzieciaki nowe atrakcje. Dobra organizacja, przemiły zespół opiekunów. Polecam!

Filip W.

Polecam! Bardzo różnorodnie i atrakcyjnie zorganizowany czas dla dzieci. Dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci na wysokim poziomie. Moje dziecko było bardzo zadowolone.

Krystek

Dzieci jak zawsze zadowolone. Na pozytyw zasługuje też obsługa, która chętnie pomaga w opiece nad dziećmi i podaje pomysły na zabawy. Szczerze z całego serca polecam !

Marta

Olaf w skali 0-5, ocenił półkolonie wakacyjne na 5! Bez żadnego zastanowienia 🙂 dziękuję za profesjonalną organizację, za super przygodę, i na pewno jeszcze się zobaczymy

Hubert

Zapytaj nas o półkolonie w Gdynii

Ferie 2022

Przejdź do zakupu