Półkolonie Zimowe Trójmiasto 2022

Rodzicu, zapewnij swojemu dziecku EXTRA Półkolonie. I wcale nie musi wyjeżdżać nigdzie daleko, organizujemy Przebojowe Półkolonie w Trójmieście.

Przez całe ferie, co tydzień nowy turnus półkolonii. Lokalizacje zarówno w Gdyni i Gdańsku. Nietuzinkowe bloki warsztatowe bazujące na naszych topowych tematykach. W pełni wykorzystamy ten czas i pogodę, by nie tylko dobrze się bawić ale i nieco rozruszać nasze półkolonijne towarzystwo.

Stawiamy na wyobraźnię i frajdę! Niezależnie czy w domu masz pasjonata klocków LEGO, widowiskowych eksperymentów i ciągnących się slajmów, a może Minecrafta czy Harrego Pottera? Nieistotne! Dla każdego znajdzie się idealna półkolonia w oparciu o pasje i zainteresowania dziecka. Na tegoroczne Półkolonie w Trójmieście przygotowaliśmy aż pięć wyjątkowych tematyk w tym jedną super nowość!

Podczas ferii w Trójmieście zbudujemy niebanalne konstrukcje niczym z programu LEGO MASTERS. Będzie jeszcze więcej klocków, jeszcze więcej wyzwać i jeszcze więcej emocji! Przed nami również legendarne i jakże uwielbiane przez Dzieci Walki Robotów Sumo. Jednak zanim do walk dojdziemy czeka na nas konstruktorskie wyzwania i walkę z czasem!

Przejdź do zakupu
Półkolonie letnie Trójmiasto

Magiczne kolonie – nowe wydanie!

W trakcie Półkolonii w Trójmieście przeniesiemy się również do świata magii i czarodziejów a to za sprawą wyjątkowych powieści i filmów o Harrym Potterze. To właśnie u nas mali trójmiejscy czarodzieje będą mogli zgłębić tajmniki magii i przetestować swoje umiejętności podczas nowych magicznych wyzwań. To będą Magiczne turnusy z Harrym Potterem.

Dla fanów gier

Dla fanów gier polecamy zaś naszą topową tematykę - Minecraft . Zbudujemy ogromną makietę z nowymi tematycznymi zestawami z LEGO Minecraft, a nie chwaląc się mamy ich coraz więcej. Do tego uzbroimy się do walki z Creeperami, zaprogramujemy roboty, stawimy czoła nowym konstrukcjom i przeniesiemy świat Minecrafta prosto do naszych sal.

Czas nałożyć fartuchy!

Oto nowa tematyka półkoloni,kulinarny zawrót głowy – Master Chef Junior. Kto nie chciałby wejść do spiżarni rodem z Master Chefa i ugotować coś pysznego? Teraz jest to możliwe! Podczas półkolonii nauczymy się przyrządzać nowe przepisy, piec słodkie przyszności i poznamy zawartość tajemnicznych skrzynek! Najlepsza część? Wszystkie nasze dania będą to spałaszowania!

To tylko kilka z tematów tegorocznych Półkolonii w Trójmieście. Zapewniamy opiekę animacyjną w godzinach 7:30 - 17:00, obiad, podwieczorek, wodę niegazowaną oraz ubezpieczenie. Wykwalifikowaną, uśmiechniętą kadrę. Przyjacielską atmosferę i zestaw pamiątek z półkolonii.

Pamiętaj, że z uwagi na obowiązujące wytyczne posiadamy jedynie 12 miejsc w danej tematyce. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Półkolonie letnie - Video

Półkolonie Minecraft i Star Wars - Video

Półkolonie Laboratorium Super Slime - Video

Najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

W organizowanych przez nas półkoloniach w Trójmieście głównie uczestniczą dzieci w wieku 5-12 lat. Posiadamy różnorodne tematyki przygotowywane przez pedagoga z 10-letnim doświadczeniem. Każda z nich jest dedykowana konkretnej grupie wiekowej, np. 5-7 lat, 8-12 lat lub 6-12 lat.

Na terenie Trójmiasta organizujemy półkolonie w dwóch lokalizacjach, w Gdyni (Śródmieście), w budynku WSB, ul. Śląska 37B, IV piętro, sale Technikum TEB EDUKACJA oraz w Gdańsku (Zaspa), w Szkole Podstawowej nr 48, ul. Burzyńskiego 10.

W jednej grupie tematycznej posiadamy 12 miejsc. W przypadku dużego zainteresowania zachęcamy do zapisywania się na grupę rezerwową. Dzięki niej możemy utworzyć dodatkową grupę o tej samej tematyce.

Nietuzinkowe warsztaty, wyjątkowe połączenie pasji Dziecka i aktywności ruchowej. Wykwalifikowaną opiekę w godzinach 8:00 - 17:00, bardzo miłych i pomocnych Wychowawców. Ciepły posiłek w postaci obiadu, zdrowy podwieczorek, wodę niegazowaną dostępną przez cały pobyt w nieograniczonych ilościach. Do tego ubezpieczenie i zestaw pamiątek tematycznych.

Aby dokonać rezerwacji przez naszą platformę: www.travelkids.pl nalezy wybraną półkolonie umieścić w koszyku. Następnie w celu jej potwierdzenia zostaniesz poproszony o wpłatę zaliczki w wysokości 180 zł. Możesz tego dokonać w panelu przez Przezlewy24 lub wybrać zwykły przelew bankowy. W przypadku drugiej opcji wraz z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz na maila pełne dane przelewowe. Końcowa płatność musi zostać u nas zaksięgowana najpóźniej do piątku przed rozpoczęciem półkolonii.

Zarówno podczas WAKACJI 2020 oraz FERII ZIMOWYCH 2021 spełniliśmy wszystkie wytyczne o otrzymaliśmy niezbędne zgody do realizacji półkolonii dla dzieci. W przypadku gdyby jednak podczas Wakacji 2021 został wydany zakaz organizacji wypoczynków dla dzieci otrzymają Państwo całkowity zwrot wpłaconych środków.

Od 8 lat współpracujemy z tym samym cateringiem, przygotowuje obiadki pod wszystkie wytyczne otrzymane od Rodziców w kontekście uczuleń pokarmowych. Jest również możliwość zamówienia specjalnego menu bezmięsnego, wiążę się to jednak z dodatkową opłatą + 35 zł za cały turnus.

W cenie półkolonii Dziecko ma zapewnioną opiekę w godzinach 8:00 - 17;00. Bloki warsztatowe tematyczne trwają w godzinach 9:00 - 16:00, w trakcie w planie dnia są również przewidziane przerwy na posiłki (II śniadanie, obiad, podwieczorek) oraz wyjście na świeże powietrze. Na specjalne życzenie możemy zapewnić opiekę już od godziny 7:00, wiążę się to z dodatkową opłatą + 100 zł jednorazowo za pięć dni.

Pewnie! Organizujemy kolonie i półkolonie już od 11 lat. Każdy wypoczynek zgłaszamy do Kuratorium Oświaty, jesteśmy również w rejestrze Organizatorów Organizujemy Turystyki i Rekreacji jako Invest Group z siedzibą w Szczecinie.

Opinie dzieci, które brały udział w naszych półkoloniach w Trójmieście

Dobrze, że są takie półkolonie bo przynajmniej córki w domu nie będa robić tego bałaganu. Te glutki to jakieś istne szaleństwo, odkąd się pojawiły to non stop z nimi eksperymentują. Przyznaję, to dla Nich świetna frajda więc nie zastanawiałam ani przez chwilę zapisując obie na wakacyjne warsztaty. Ucieszyły sie na wieści o kolejnej edycji, tym bardziej, że wg programu są nowości, a nie powtórki.

Zosia

Fajna opcja bo roboty w temacie uniwersalnym i dla dziewczynek i dla chlopcow.

Tytus

Dokładnie już 2 lat wybieram pólkolonie razem z córką, to w końcu ona będzie w nich uczestniczyć. Owszem sprawdzam organizatora wg swoich kryteriów, ale wybór tematyki pozostawiam córce.

W.K.

Jeżeli ktoś się waha to mogę powiedzieć, warto!! Nasze dzieci są w każde ferie i jeszcze nie było sytuacji by nie chciały rano wstać na warsztaty wręcz to one mnie i męża poganiały by już jechać. Tak trzymać.

Alina

To będzie już nasz 3 turnus. Dzieci jak dotąd były zawsze zadowolone i czekały na kolejne dni. Czytając program myślę, że teraz będzie podobnie. …

Weronka

Korzystaliśmy w wakacje. Syn był na gwiezdnych wojnach, bardzo mu sie podobało, teraz wybraliśmy minecrafta. Z opisu widzę, że będą nowe atrakcje więc pewnie znowu będę mieć problem z wyjściami z półkolonii, bo syn będzie chciał zostać dłużej.

Hubert

Ale mi się podoba ten pomysł. Najlepszy organizator!

Monika

Najważniejsze to to, że dziecko jest zadowolone. Zajęcia ciekawe, dobre wyżywienie, sympatyczni wychowawcy.

M.L.

Moja córka kolejny już raz chce uczestniczyć w Państwa półkoloniach. Bardzo podoba jej się program i panie prowadzące. Myślę, że pewnie brak zmuszania do wszystkich aktywności i dużo urozmaiceń ma również na to wpływ. Z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że atmosfera jest bardzo miła i sympatyczna.

Weronika

To były pierwsze półkolonie mojego syna, nowe miejsce, nowe panie, miał postawę trochę wycofaną bardzo duży plus za podejście do dzieci. Już na samym początku pani sobie świetnie poradziła z nieśmiałością synka. Po 2h gdy zadzwoniłam, otrzymałam odpowiedź, że jest super! Jak się okazało wybór półkolonii był strzałem w 10!

Marlena

Nasze dzieci same chcą do Państwa wracać. W wakacje spotkamy się aż 3x. Chyba nie trzeba lepszych referencji.

Jakub

Zapytaj nas o półkolonie w Trójmieście

Półkolonie Trójmiasto 2022

Przejdź do zakupu