Czy chciałbyś się przenieść do świata Wednesday Addams?

Czy chciałbyś odwiedzić najstraszniejszą z Akademii - Nevermore, miejsce w którym wszystkie fantastyczne istoty rozwijają swoje nietuzinkowe moce? Z nami masz teraz taką`możliwość! Zapraszamy Cię do miejsca, w którym straaaasznie bystra Wednesday Addams prowadzi śledztwo, a Ty i Twoi Goście jej w tym pomogą!

Witajcie Magiczni Ludzie!

Jestem prof. Larrisa i pełnię funkcję Dyrektor Akademii Nevermore, miejsca, w której uczą się wszystkie "dziwaki", potwory i fantastyczne stworzenia, takie jak syreny, wampiry czy wilkołaki. Skoro tutaj jesteście to pewnie drzemią i w Was iście fantastyczne moce, nad którymi chcielibyście zapanować! Pewnie też niejednokrotnie marzyliście o tym aby postawić swoją nogę w Nevermore.

Teraz jest to możliwe!
Zgodnie z życzeniem zapraszamy Was na dwie godziny straaaasznie fantastycznej zabawy!

Straaaszna sceneria i tajemnicza zagadka do rozwikłania niczym z serii o Wednesday

Nie ma bardziej straaasznego miejsca na świętowanie Urodzin. Nie tylko spełniają się tu marzenia, ale i odkrywana jest drzemiąca w nas Magia!

Świat Wednesday otwieramy dla wszystkich rządnych przygód w wieku 8-13 lat.

Dwie godziny fantastycznej zabawy. Weźmiesz udział w wyjątkowo strasznych wyzwaniach, sprawdzisz swoje niebanalne umiejętności i odkryjesz jak najwięcej sekretów Akademii Nevermore!

Straaasznie fantastyczna Gra Zagadkowa inspirowana Wednesday

Program urodzinowy polecany Dzieciom od 8 roku życia.

Akademia Nevermore to zagadki fabularyzowane, moc gier i zabaw w niebanalnej, straaasznie fantastycznej odsłonie, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zarówno logicznych jak i magicznych. W ciągu dwóch straaasznych godzin odkryjecie jak najwięcej sekretów Akademii Nevermore. Gwarantujemy przede wszystkim świetną zabawę, bo to Wy decydujecie o swoich przygodach!

Może będą to tajemne przejścia, może czyhać na Was będą przerażające potwory, a może za sprawą księgi ze Stowarzyszenia Wilczych Jagód odkryjecie coś o czym nikt dotąd nie słyszał. A może... o reszcie historii przekonacie się sami!

W dzień Twoich urodzin to my spełniamy Twoje Marzenia!

Pakiety

Straaaszny

1099 zł 990 zł

 • Dwie godziny zabaw w Akademii Nevermore
 • Dwie Czarownice w przebraniach
 • Spersonalizowane, straaszne zaproszenia
 • Tematyczna, hallowenowa dekoracja
 • Poczęstunek wraz z napojami
 • Straaszny Certyfikat Solenizanta

__

__

__

do 12 dzieci + jubilat

Każda dodatkowa osoba +55 zł

Najczęściej wybierany

Straaaszniejszy

1299 zł 1199 zł

 • Dwie godziny zabaw w Akademii Nevermore
 • Dwie Czarownice w przebraniach
 • Spersonalizowane, straaszne zaproszenia
 • Tematyczna, hallowenowa dekoracja
 • Poczęstunek wraz z napojami
 • Straaszny Certyfikat Solenizanta
 • Pamiątkowe Certyfikaty dla Gości
 • Straaaszne Przekąski

__

do 12 dzieci + jubilat

Każdy dodatkowy gość powyżej 12 +65 zł

Najstraaaszniejszy

1499 zł 1399 zł

 • Dwie godziny zabaw w Akademii Nevermore
 • Dwie Czarownice w przebraniach
 • Spersonalizowane, straaszne zaproszenia
 • Tematyczna, hallowenowa dekoracja
 • Poczęstunek wraz z napojami
 • Straaszny Certyfikat Solenizanta
 • Pamiątkowe Certyfikaty dla Gości
 • Straaaszne Przekąski
 • Straaaszny upominek dla Solenizanta
 • Straaaszne Upominki dla Gości

do 15 dzieci + jubilat

Każdy dodatkowy gość powyżej 15 +75 zł

Straaszne Balony +240zł

Zarezerwuj termin

Dlaczego akurat my?

Gwarantujemy moc wrażeń, niebanalne atrakcje i straaaasznie fantastyczną imprezkę urodzinową!

Mamy 13 lat doświadczenia w organizacji imprez dla Dzieci i Młodzieży. Specjalizujemy się w warsztatach fabularyzowanych z wykorzystaniem kostiumów i odpowiedniej tematycznej scenerii. Jednym z naszych TOP'owych produktów są Fabularne Kolonie w polskich Zamkach inspirowane przygodami o sławnym czarodzieju. Teraz czas na Wednesday!

Proponujemy Wam fabularne urodziny, co to oznacza? To NIE zwyczajne warsztaty z brokatowymi tatuażami czy animacjami, to autorski program fabularnej gry urodzinowej stworzonej z myślą o fanach Wednesday Addams. Liczy się zabawa, magia i marzenia, sztuka dedukcji, rozwiązywania łamigłówek, a wszystko to w magicznej scenerii Rodziny Addamsów, tu nie ma sztywnego konspektu! Jak przebiegnie historia urodzinowa w Akademii Nevermore zależy wyłącznie od Solenizanta i jego Gości - to Oni decydują o kolejnych krokach naszej fabularnej gry.

Gwarantujemy Kadrę pełną pasji i zaangażowania Osoby z bogatą wiedzą o powieściach fantasy, lubiące wcielanie się w rolę i przede wszystkim z dużym doświadczeniem we współpracy z Dziećmi!

Każdy z Gości na czas trwania Urodzin w Akademii Nevermore przyodzieje straaaszne elementy stroju czy też tematyczne rekwizyty!

Już w pakiecie standardowym otrzymasz wydrukowane Spersonalizowane Zaproszenia dla wszystkich Gości Jubilat również otrzyma list ze wszystkimi niezbędnymi informacjami jeszcze przed terminem organizacji Urodzin! To może być cudowna niespodzianka dla niego samego!

Świetna lokalizacja Gdańsk Żabianka
klimatyzowana sala 150m2
budynek posiada własny, duży parking
w pobliskim sąsiedztwie przytulna kawiarnia dla Rodziców
do przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 4 minuty

Najczęściej zadawane pytania

Urodziny odbywają się w Gdańsku (Żabianka), ul. Bitwy Oliwskiej 27A - zapraszamy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Urodziny trwają 120 minut. Z uwagi na przygotowania sali Rodziców z Solenizantem zapraszamy najwcześniej 10 minut przed rozpoczęciem przyjęcia.

Głównie dla Dzieci w wieku 8-13 lat, w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie dostosować go do grupy 7-latków. Jednakże Dzieci poniżej 7 roku życia oczekują nieco innej formy zabaw i nasz program urodzinowy zagadkowo - fabularny może być dla nich niezrozumiały.

W celu potwierdzenia rezerwacji należy dokonać wpłaty zaliczki w ciągu 3 dni od ustalenia terminu. Pozostałą kwotę należy uregulować najpóźniej na 4 dni przed terminem Urodzin.

Koniecznie skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy dopisując w temacie: URODZINY SZCZECIN.

Opinie