Urodziny Harry Potter

WYMARZONE URODZINY KAŻDEGO FANA HARREGO POTTERA!

Czy zawsze marzyło Ci się aby przenieść się do Świata Harrego Pottera? Z nami masz taką możliwość! W jednym z najbardziej magicznych miejsc!

Zapraszamy do Ministerstwa Magii Szczecin, gdzie spotykają się Magia i Marzenia..

Zbierz swoją zaufaną ekipę i tak jak Harry i jego przyjaciele, zgłębiaj tajemnice Świata Magii po godzinach. Różdżki, peleryny i Tiara Przydziału już na Was czekają!

Witaj Czarodzieju!

Jestem prof. Ginebra MacPuffin i w trakcie mugolskich Ferii i Wakacji pełnię funkcję Dyrektor travelowskich Szkół Magii i Czarodziejstwa w polskich zamkach! Pewnie niejednokrotnie marzyłeś o tym aby postawić swoją nogę w Świecie Magii jeszcze przed otrzymaniem Oficjalnego Listu ze Szkoły Magii?

Teraz jest to możliwe!
Zgodnie z życzeniem otwiera się dla Was Ministerstwo Magii.

Nie ma bardziej magicznego miejsca na świętowanie Urodzin. Nie tylko spełniają się tu marzenia, ale i odkrywana jest drzemiąca w nas Magia!

Magiczny Świat otwieramy dla wszystkich Czarodziei w wieku 8-13 lat.

Dwie godziny psot! Weźmiesz udział w Ceremonii Przydziału Domu, sprawdzisz swoje magiczne umiejętności i odkryjesz jak najwięcej sekretów Ministerstwa Magii Szczecin i całego fantastycznego świata Harrego Pottera.

Zarezerwuj teraz

Czarodziejska Gra zagadkowa inspirowana Harrym Potterem

Program urodzinowy polecany Dzieciom od 8 roku życia.

Czarodziejskie Urodziny w Ministerstwie Magii to zagadki fabularyzowane, moc gier i zabaw w niebanalnej, magicznej odsłonie, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zarówno logicznych jak i magicznych.

W ciągu dwóch zaczarowanych godzin odkryj jak najwięcej sekretów Świata Magii. Urodziny w Ministerstwie Magii Szczecin to przede wszystkim super zabawa, bo to Ty decydujesz o swoich przygodach!

Może będą to sekrety Huncfotów, czekające na śmiałków, którzy Uroczyście Knują coś niedobrego? A może za sprawą życzenia, sala przemieni się w boisko Quidditcha a nad Waszymi głowami szybować będzie Złoty Znicz? A może... o reszcie historii przekonacie się sami!

W dzień urodzin to Ty jesteś Mistrzem Magii!

Magiczna sceneria i Wielka Uczta niczym Miodowe Królestwo

Dwie godziny psot w najmagiczniejszym miejscu w Szczecinie - Restauracji Ministerstwo Magii. Fantastyczne wnętrza inspirowane Harrym Potterem, pyszna pizza, słynne piwo kremowe i przepyszne torty.

To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w tej magicznej ofercie! Koniecznie zapoznaj się z naszymi pakietami. W każdym z nim odkryjesz fantastyczne możliwości na ten ważny Dzień młodego Czarodzieja!

Magiczne pakiety

Mugolski

1099 zł 890 zł

 • Dwie godziny zabaw w Ministerstwie Magii
 • Dwie Czarownice
 • Spersonalizowane zaproszenia
 • Tematyczna, magiczna dekoracja
 • Mugolskie przekąski
 • Magiczny Certyfikat Jubilata
 • -
 • -
 • -
 • -

do 12 dzieci + jubilat

Każda dodatkowa osoba +55 zł

Najczęściej wybierany

Półkrwi

1149 zł 1099 zł

 • Dwie godziny zabaw w Ministerstwie Magii
 • Dwie Czarownice
 • Spersonalizowane zaproszenia
 • Tematyczna, magiczna dekoracja
 • Mugolskie przekąski
 • Magiczny Certyfikat Jubilata
 • Magiczne Certyfikaty dla Gości
 • Potterrowskie piwo kremowe dla Dzieci
 • -
 • -

do 12 dzieci + jubilat

Każdy dodatkowy gość powyżej 12 +65 zł

Czystej krwi

1349 zł 1299 zł

 • Dwie godziny zabaw w Ministerstwie Magii
 • Dwie Czarownice
 • Spersonalizowane zaproszenia
 • Tematyczna, magiczna dekoracja
 • Mugolskie przekąski
 • Magiczny Certyfikat Jubilata
 • Magiczne Certyfikaty dla Gości
 • Potterrowskie piwo kremowe dla Dzieci
 • Magiczny prezent dla Jubilata
 • Upominki ze świata magii dla Gości

do 15 dzieci + jubilat

Każdy dodatkowy gość powyżej 15 +75 zł

Słodkości z ulicy Pokątnej +240zł

Artystyczny tort od 250 zł

Zestaw 6 Pizz + 119 zł

Zarezerwuj termin

Dlaczego akurat my?

Gwarantujemy moc wrażeń, niebanalne atrakcje oraz czarodziejski poczęstunek, który uszczęśliwi niejednego Puchona!

W ciągu dwóch zaczarowanych godzin weź udział w Ceremonii Przydziału. Mamy 13 lat doświadczenia w organizacji imprez dla Dzieci i Młodzieży. Jednym z naszych TOP'owych produktów są Fabularne Kolonie w polskich Zamkach inspirowane przygodami o Harrym Potterze.

Proponujemy Wam fabularne urodziny, co to oznacza?
To NIE zwyczajne, mugolskie warsztaty z kolorowymi eksperymentami nazywane Urodzinami z Harrym Potterem ;) to autorski program fabularnej gry urodzinowej stworzonej z myślą o fanach Harrego Pottera, liczy się zabawa, magia i marzenia, sztuka dedukcji, rozwiązywania łamigłówek, a wszystko to w magicznej scenerii Harrego Pottera tu nie ma sztywnego konspektu! Jak przebiegnie historia urodzinowa w Ministerstwie Magii zależy wyłącznie od Jubilata i jego Gości - to Oni decydują o kolejnych krokach naszej fabularnej gry.

Gwarantujemy wykwalifikowanych Czarodziejów w tematycznych kostiumach:
Osoby z bogatą wiedzą o powieściach J.K. Rowling takie, dla których świat Harrego Pottera to powrót do dzieciństwa, magia, pasja doświadczonych w pracy z dziećmi.

Każdy z Gości na czas trwania Urodzin w Ministerstwie Magii przyodzieje szatę ucznia Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Już w pakiecie standardowym (mugolskim) otrzymasz wydrukowane Spersonalizowane Zaproszenia dla wszystkich Gości w zalakowanych kopertach - niczym autentyczny list z zaproszeniem do Szkoły Magii i Czarodziejstwa, ba! Jubilat również otrzyma list ze wszystkimi niezbędnymi informacjami jeszcze przed terminem organizacji Urodzin! To może być cudowna niespodzianka dla niego samego!

Świetna lokalizacja
Restauracja Ministerstwo Magii Szczecin - najmagiczniejsze miejsce w całym mieście
do dyspozycji fantastyczne wnętrza, w jednej części część warsztatowa, w drugiej przygotowana Uczta
możliwość rezerwacji stolika dla Rodziców wraz z kawą i ciastem
możliwość zamówienia tortu tematycznego z dekoracją Potterową
do przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 2 minuty

Najczęściej zadawane pytania

Urodziny odbywają się w Szczecinie w Restauracji Ministerstwo Magii, ul. Ściegiennego 7a/u2.

Urodziny trwają 120 minut. Z uwagi na przygotowania sali Rodziców z Solenizantem zapraszamy najwcześniej 10 minut przed rozpoczęciem przyjęcia.

Głównie dla Dzieci w wieku 8-13 lat, w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie dostosować go do grupy 7-latków. Jednakże Dzieci poniżej 7 roku życia oczekują nieco innej formy zabaw i nasz program urodzinowy zagadkowo - fabularny może być dla nich niezrozumiały.

W celu potwierdzenia rezerwacji należy dokonać wpłaty zaliczki w ciągu 3 dni od ustalenia terminu w wysokości 50%. Pozostałą kwotę należy uregulować najpóźniej w dniu Urodzin przed ich rozpoczęciem. Wpłaty można dokonać przelewem na dane podane przy rezerwacji lub na miejscu w Restauracji.

Zaproszenia są ręcznie przygotowywane, odbiór jest możliwy po wcześniejszym umówieniu się oraz przesłaniu imiennej listy Gości i wpłacie zaliczki.

Oczywiście, zajmiemy się wszystkim! Szczegóły ustalamy indywidualnie. Każdy z naszych tortów jest tematyczny w stylu Harrego Pottera, smaki i wielkość ustalamy przy rezerwacji. Mamy możliwość dodatkowej dekoracji w postaci balonów napełnionych helem.

Koniecznie skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy dopisując w temacie: URODZINY SZCZECIN.

W cenie urodzinek oferujemy Mugolskie Przekąski czyli wszystko to co Czarodzieje lubią najbardziej! Mianowicie: koktajlowy mix (precelki, paluszki, talarki lub krakersy), chipsy, popcorn, żelki, ciasteczka, woda niegazowana, sok jabłkowy, sok pomarańczowy.

Pewnie dla Czarodziejów oferujemy w super cenie zestaw 6 pizz przygotowywanych od podstaw w naszej ministerskiej kuchni.

Zabawę pozostawmy młodym Czarodziejom, jednakże możemy dokonać rezerwacji stolika dla Rodziców, w cenie 20 zł od osoby oferujemy rezerwację stolika + kawę i ciasto.

Opinie