Magiczne urodziny

WYMARZONE URODZINY KAŻDEGO FANA MAGII.

Czy zawsze marzyło Ci się aby przenieść się do Świata Magii? Z nami masz taką możliwość! W jednym z najbardziej magicznych miejsc!

Zapraszamy do Ministerstwa Magii Szczecin, gdzie spotykają się Magia i Marzenia..

Zbierz swoją zaufaną ekipę i tak jak prawdziwi czarodzieje, zgłębiaj tajemnice Świata Magii po godzinach. Różdżki, peleryny i iście fantastyczna misja już na Was czekają!

Witaj Czarodzieju!

Jestem prof. Ginebra MacPuffin i w trakcie mugolskich Ferii i Wakacji pełnię funkcję Dyrektor travelowskich Szkół Magii i Czarodziejstwa w polskich zamkach! Pewnie niejednokrotnie marzyłeś o tym aby postawić swoją nogę w Świecie Magii..

Teraz jest to możliwe!
Zgodnie z życzeniem otwiera się dla Was Ministerstwo Magii. Nie ma bardziej magicznego miejsca na świętowanie Urodzin.

Magiczny Świat otwieramy dla wszystkich Czarodziei w wieku 8-13 lat.

Dwie godziny psot i zabaw! Weźmiesz udział w pradawnej ceremonii, sprawdzisz swoje magiczne umiejętności i odkryjesz jak najwięcej sekretów Ministerstwa Magii Szczecin i całego fantastycznego, magicznego świata.

Fantastyczne wnętrza inspirowane czarodziejskim światem, pyszna pizza, słynne magiczne piwko o smaku kremu dedykowane młodym Adeptom Magii.

Zarezerwuj teraz

CZARODZIEJSKA GRA ZAGADKOWA INSPIROWANA MAGICZNYM ŚWIATEM

Program urodzinowy polecany Dzieciom od 8 roku życia.

Czarodziejskie Urodziny w Ministerstwie Magii to zagadki fabularyzowane, moc gier i zabaw w niebanalnej, magicznej odsłonie, a także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zarówno logicznych jak i magicznych.

W ciągu dwóch zaczarowanych godzin odkryj jak najwięcej sekretów Świata Magii. Urodziny w Ministerstwie Magii Szczecin to przede wszystkim super zabawa, bo to Ty decydujesz o swoich przygodach, bo to Ty jesteś Mistrzem Magii!

To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w tej magicznej ofercie! Koniecznie zapoznaj się z naszym pakietem!

Magiczny pakiet

Magiczne Słodkości +240zł

Artystyczny tort od 250 zł

MAGICZNY PAKIET

1299 zł

  • Dwie godziny zabaw
  • Dwóch Czarodziejów
  • Zaproszenie tematyczne
  • Ciepły poczęstunek (pizza lub nugettsy z frytkami) + sok / woda
  • Magiczny certyfikat dla Jubilata
  • Magiczne certyfikaty dla Gości
  • Kremowy napój - „Magiczne Piwko” dla dzieci

Do 12 osób + Jubilat.

Każda kolejna osoba + 65 zł

Magiczne Słodkości +240zł

Artystyczny tort od 250 zł

Zarezerwuj termin

Dlaczego akurat my?

GWARANTUJEMY MOC WRAŻEŃ, NIEBANALNE ATRAKCJE ORAZ PYSZNY, CIEPŁY POCZĘSTUNEK, KTÓRY USZCZĘŚLIWI NIEJEDNEGO CZARODZIEJA.

W ciągu dwóch zaczarowanych godzin weź udział w Ceremonii Przydziału. Mamy 13 lat doświadczenia w organizacji imprez dla Dzieci i Młodzieży. Jednym z naszych TOP'owych produktów są Fabularne Kolonie w polskich Zamkach inspirowane przygodami o sławnym czarodzieju.

Proponujemy Wam fabularne urodziny, co to oznacza?
Proponujemy Wam fabularne urodziny, co to oznacza? To NIE zwyczajne, warsztaty z kolorowymi eksperymentami nazywane Czarodziejskimi Urodzinami ;) to autorski program fabularnej gry urodzinowej stworzonej z myślą o fanach świata magii i fantazji. Tutaj liczy się zabawa, magia i marzenia, sztuka dedukcji, rozwiązywania łamigłówek, a wszystko to w magicznej scenerii tu nie ma sztywnego konspektu! Jak przebiegnie historia urodzinowa w Ministerstwie Magii zależy wyłącznie od Jubilata i jego Gości - to Oni decydują o kolejnych krokach naszej fabularnej gry.

Gwarantujemy wykwalifikowanych Czarodziejów w tematycznych kostiumach:
Osoby z bogatą wiedzą o powieściach fantasy, takie, dla których świat czarodziejstwa to powrót do dzieciństwa, magia, pasja doświadczonych w pracy z dziećmi.

Świetna lokalizacja
Otrzymasz gotowe, tematyczne Zaproszenia dla wszystkich Gości, a każdy z nich na czas trwania zabawy przyodzieje szatę Czarodzieja. Ta fantastyczna zabawa odbędzie się w najmagiczniejszym miejscu w całym mieście.
Możliwość rezerwacji stolika dla Rodziców wraz z kawą i ciastem. Możliwość zamówienia tortu tematycznego z dekoracją magiczną. Do przystanku komunikacji miejskiej pieszo dojdziemy w 2 minuty

Najczęściej zadawane pytania

Urodziny odbywają się w Szczecinie w Restauracji Ministerstwo Magii, ul. Ściegiennego 7a/u2.

Urodziny trwają 120 minut. Z uwagi na przygotowania sali Rodziców z Solenizantem zapraszamy najwcześniej 10 minut przed rozpoczęciem przyjęcia.

Głównie dla Dzieci w wieku 8-13 lat, w wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie dostosować go do grupy 7-latków. Jednakże Dzieci poniżej 7 roku życia oczekują nieco innej formy zabaw i nasz program urodzinowy zagadkowo - fabularny może być dla nich niezrozumiały.

W celu potwierdzenia rezerwacji należy dokonać wpłaty zaliczki w ciągu 3 dni od ustalenia terminu w wysokości 50%. Pozostałą kwotę należy uregulować najpóźniej w dniu Urodzin przed ich rozpoczęciem. Wpłaty można dokonać przelewem na dane podane przy rezerwacji lub na miejscu w Restauracji.

Po zaksięgowaniu przez nas wpłaty zaliczki i otrzymaniu potwierdzenia.

Oczywiście, zajmiemy się wszystkim! Szczegóły ustalamy indywidualnie. Każdy z naszych tortów jest tematyczny w czarodziejskim stylu, smaki i wielkość ustalamy przy rezerwacji.

Koniecznie skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy dopisując w temacie: URODZINY SZCZECIN.

Do wyboru: 6 pizz na grupę lub zestaw: Nugettsy + frytki / osoba. Do tego soczek jabłkowy, pomarańczowy lub woda / 1 na osobę. W przypadku wyboru Pizz można wybrać różne smaki (klasyczna, hawajska, salami). Niestety nie ma możliwości połączenia poczęstunków, typu: 3 pizze i 5x nugettsy z frytkami.

Zabawę pozostawmy młodym Czarodziejom, jednakże możemy dokonać rezerwacji stolika dla Rodziców, w cenie 20 zł od osoby oferujemy rezerwację stolika + kawę i ciasto.

Opinie