Strona główna » Aktualności

Aktualności

Warsztaty – Zima 2021

03-11-2021
Warsztaty – Zima 2021
Rodzicu, podczas tegorocznych Wakacji Dzieci potrzebowały beztroskiej zabawy jak chyba nigdy dotąd. Ich radość, uśmiech i zapał były najlepszym motywatorem dla naszego Zespołu, dlatego specjalnie na ten zimowy czas przygotowałam same NOWINKI WARSZTATOWE.

Wakacje 2020 – tegoroczne Watahy!

16-10-2020
Wakacje 2020 – tegoroczne Watahy!
Zwiększone środki ochrony zdrowia, niepewność, czy wyjazd nie zostanie odwołany przez Ministerstwo, oczekiwanie na moment, w którym ponownie zobaczymy koleżanki i kolegów. Myślę, że właśnie dzięki temu ten wspólny czas doceniliśmy jeszcze bardziej i pragnęliśmy z niego skorzystać najmocniej jak się da!

Dress Code Półkolonijny

18-02-2019
Dress Code Półkolonijny
Już od kilku lat przygotowujemy warsztaty wakacyjne i feryjne w tematyce Star Wars. Zdecydowanie to nr 1 wśród Dzieci, bo chyba każdy z nas słyszał o dobrej i złej stronie mocy a ten kto choć raz obejrzał film o tej niesamowitej historii stał się jej fanem!

Dzień Karnawałowy podczas Ferii 2019

14-02-2019
Dzień Karnawałowy podczas Ferii 2019
Opracowując programy zajęć na tegoroczne ferie pomyśleliśmy, że fajnie by było mieć taki jeden dzień, w którym wszyscy, również my – Wychowawcy moglibyśmy stać się ulubioną postacią z bajek, filmów czy gier…

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu